Angielski dla dzieci i młodzieży Bibice - Helen Doron

788 886 888
662 612 012
ul. Olszynowa 1A, 32-087 Bibice

O nas

Witamy w licencjonowanej szkole angielskiego Helen Doron w Bibicach.

Angielski dla dzieci

Kursy języka angielskiego dla 3-latka, 4-latka, 5-latka  oraz dla dzieci w wieku szkolnym prowadzimy wyłącznie w języku angielskim przy wykorzystaniu nowoczesnych metod pedagogicznych w procesie nauki.

Angielski dla młodzieży

Angielski od 12 do 19 roku życia. Nasze kursy dla nastolatków zgodne są z Europejską Skalą Biegłości Językowej od A2 do B2+ i przygotowują również do egzaminów Cambridge.

 

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 275 zł Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 68 1140 2004 0000 3102 8134 7105
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

23.01.2023 ZAPISY DO NOWYCH GRUP :-)

Szukasz szkoły języka angielskiego 🇬🇧dla swojego dziecka❓
Nowy Rok, to idealny czas na rozpoczęcie przygody z językiem obcym 💙💛💚
Zadzwoń do nas i umów się na bezpłatną lekcję pokazową✏️📚🎓

23.11.2022 SŁUCHASZ ? PERFECT !!!

Konkurs SŁUCHANIE TO WYZWANIE TRWA.
To już 7 tydzień naszego wyzwania. Cieszymy się obserwując wasze postępy :-)
Pamiętajcie :
dziecko, które regularnie słucha nagrań ze swojego kursu chętniej uczestniczy w lekcji i szybciej robi postępy!!!

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Egzaminy Cambridge

Nasze kursy dla nastolatków zgodne są z Europejską Skalą Biegłości Językowej od A2 do B2+ i przygotowują również do egzaminów Cambridge. Wielokrotnie naszym uczniom w wieku 13-14 lat udało się zdać egzamin na

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

ul. Olszynowa 1A, 32-087 Bibice

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Bibice

    Posługiwanie się językiem angielskim swobodnie, bez zahamowań jest dla dzieci znacznie łatwiejsze niż dla dorosłych. Wiemy, jak ważny jest kontakt z obcym językiem od pierwszych miesięcy życia. Wtedy dziecko osłuchuje się z dźwiękiem, aby w kolejnych latach życia rozwijać swoje umiejętności i talenty. Metoda Helen Doron w Bibicach stosowana jest z ogromną skutecznością w grupach wiekowych 0-3 lata, 3-6 lat, 6-12 lat oraz 12-19 lat. Według tej sprawdzonej metody dzieci uczą się poprzez używanie języka osłuchanego i zabawę.

    Szkoła językowa Bibice

    Nasza szkoła językowa dla dzieci w Bibicach oferuje ciekawe, pełne zabawy i ruchu zajęcia dla najmłodszych oraz nastoletnich dzieci. Proponujemy naukę pod okiem doświadczonej kadry, w pełnych nowoczesnych narzędzi salach. Każde zajęcia są inne. Pracujemy w grupach poprzez kreatywne zadania. Język angielski dla dzieci w Bibicach realizujemy nie tylko przyjemnie, ale i efektywnie. Jesteśmy liderem na lokalnym rynku szkół językowych. Posiadamy własną aplikację dla dzieci i narzędzia, ułatwiające powtarzanie.