Angielski dla dzieci i młodzieży Bibice - Helen Doron

Skontaktuj się z nami

Porozmawiajmy

ul. Olszynowa 1A, 32-087 Bibice

  Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Bibice

  Posługiwanie się językiem angielskim swobodnie, bez zahamowań jest dla dzieci znacznie łatwiejsze niż dla dorosłych. Wiemy, jak ważny jest kontakt z obcym językiem od pierwszych miesięcy życia. Wtedy dziecko osłuchuje się z dźwiękiem, aby w kolejnych latach życia rozwijać swoje umiejętności i talenty. Metoda Helen Doron w Bibicach stosowana jest z ogromną skutecznością w grupach wiekowych 0-3 lata, 3-6 lat, 6-12 lat oraz 12-19 lat. Według tej sprawdzonej metody dzieci uczą się poprzez używanie języka osłuchanego i zabawę.

  Szkoła językowa Bibice

  Nasza szkoła językowa dla dzieci w Bibicach oferuje ciekawe, pełne zabawy i ruchu zajęcia dla najmłodszych oraz nastoletnich dzieci. Proponujemy naukę pod okiem doświadczonej kadry, w pełnych nowoczesnych narzędzi salach. Każde zajęcia są inne. Pracujemy w grupach poprzez kreatywne zadania. Język angielski dla dzieci w Bibicach realizujemy nie tylko przyjemnie, ale i efektywnie. Jesteśmy liderem English as a Second Language. Posiadamy własną aplikację dla dzieci i narzędzia, ułatwiające powtarzanie.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem