Angielski dla dzieci i młodzieży Bielawa - Helen Doron

515 120 755
ul. Piastowska 19C, 58-260 Bielawa

Porozmawiajmy

ul. Piastowska 19C, 58-260 Bielawa

  Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Bielawa

  Angielski dla dzieci w Bielawie to zestaw kursów prowadzonych przez wykwalifikowanych nauczycieli, którzy wprowadzają młodych ludzi w świat nowego języka. Zajęcia w szkole Helen Doron to zarówno miło spędzony czas w towarzystwie innych uczniów, jak również szybka i przyjemna nauka. Dzieci i młodzież oprócz trenowania umiejętności poprawnego posługiwania się językiem angielskim, uczą się pracy w grupie i nawiązują nowe znajomości. W ten sposób nauka musi kojarzyć się pozytywnie.

  Szkoła językowa Bielawa

  Metoda Helen Doron w Bielawie wykorzystywana jest w taki sam sposób jak w innych centrach na świecie. Szkoła angielskiego dla dzieci w Bielawie oferuje kursy językowe dla dzieci w określonych przedziałach wiekowych. Grupy najmłodsze uczestniczą w zajęciach z rodzicami. Dzieci starsze i młodzież poznają język angielski w towarzystwie kolegów i koleżanek uczęszczających na ten sam kurs. Grupy nie są bardzo liczne – zazwyczaj podczas jednych zajęć w lekcji biorą udział 4-8 osób.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem