Angielski dla dzieci i młodzieży Bielawa - Helen Doron

515 120 755
ul. Piastowska 19C, 58-260 Bielawa
Oferta Oferta
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

31.05.2024 Dzień Dziecka po angielsku: jak to robimy w Helen Doron?

W naszej szkole Dzień Dziecka po angielsku trwa przez cały rok. Na każdych zajęciach dzieci robią to, co lubią najbardziej: bawią się, skaczą, śmieją i rozmawiają. Przyswajają wiedzę w najbardziej naturalny sposób i dlatego często w ogóle nie czują, że się uczą. Efekty ich nauki widać jednak bardzo szybko.

Porozmawiajmy

ul. Piastowska 19C, 58-260 Bielawa

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Bielawa

    Angielski dla dzieci w Bielawie to zestaw kursów prowadzonych przez wykwalifikowanych nauczycieli, którzy wprowadzają młodych ludzi w świat nowego języka. Zajęcia w szkole Helen Doron to zarówno miło spędzony czas w towarzystwie innych uczniów, jak również szybka i przyjemna nauka. Dzieci i młodzież oprócz trenowania umiejętności poprawnego posługiwania się językiem angielskim, uczą się pracy w grupie i nawiązują nowe znajomości. W ten sposób nauka musi kojarzyć się pozytywnie.

    Szkoła językowa Bielawa

    Metoda Helen Doron w Bielawie wykorzystywana jest w taki sam sposób jak w innych centrach na świecie. Szkoła angielskiego dla dzieci w Bielawie oferuje kursy językowe dla dzieci w określonych przedziałach wiekowych. Grupy najmłodsze uczestniczą w zajęciach z rodzicami. Dzieci starsze i młodzież poznają język angielski w towarzystwie kolegów i koleżanek uczęszczających na ten sam kurs. Grupy nie są bardzo liczne – zazwyczaj podczas jednych zajęć w lekcji biorą udział 4-8 osób.