Angielski dla dzieci i młodzieży Bielsko-Biała - Helen Doron

606 210 241
ul. Jana Kasprowicza 7, 43-300 Bielsko-Biała

O nas

Angielski dla dzieci Bielsko-Biała

W naszej ofercie mamy angielski dla 2-latka, 3-latka, 4-latka, 5-latka, 6-latka oraz angielski dla dzieci szkolnych od uczniów 1 klasy szkoły podstawowej do uczniów klas maturalnych. 

Angielski dla młodzieży Bielsko-Biała

Zapraszamy na angielski dla nastolatków od poziomu A1 do B2+ zgodnie z Europejską Skalą Biegłości JęzykowejPrzygotowujemy do egzaminów Cambridge, do egzaminu ósmoklasisty oraz matury.

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 260 Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 25 1050 1445 1000 0092 2122 4570
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

05.03.2023 Nieczynny sekretariat

Informujemy, że w najbliższe wtorki ( 7 i 14 marca) nasz sekretariat będzie nieczynny. Prosimy o przyprowadzanie dzieci bezpośrednio na zajęcia oraz odbiór tuż po zajęciach. Za utrudnienia przepraszamy. Na wiadomości i telefony z tych dni, odpowiemy w środę.

05.03.2023 Egzamin próbny Cambridge

W tym tygodniu rozpoczną się w naszej szkole egzaminy próbne Cambridge. Egzamin odbędzie się w grupach przygotowujących się do egzaminu. Dzieci z pozostałych grup również mogą przystąpić do egzaminu w dniu 13 marca o godz. 18.00 .

01.01.2023 Zapisy do grup w trakcie trwania roku szkolnego

Jeśli chcecie, aby Wasze dziecko rozpoczęło z nami naukę teraz, w trakcie trwania roku szkolnego, skontaktujcie się Państwo z nami telefonicznie lub mailowo. Można również skorzystać z formularza kontaktowego zamieszczonego na tej stronie. Pierwsza lekcja - za darmo!

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Egzaminy Cambridge

W naszej szkole dzieci przygotowywane są do egzaminów Cambridge w ramach kursów Helen Doron.
Dlaczego warto, by dziecko zdawało egzaminy Cambridge YLE ?
🌐 bo wyznaczają cel nauki i motywują do zdobywania kolejnych stopni wiedzy
🌐 rzetelnie sprawdzają poziom nauczania poprzez zabawę
🌐 dziecko w przyjazny sposób zdobywa pozytywne doświadczenia z egzaminów
🌐 wzmacniają wiarę dziecka w swoje umiejętności
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

ul. Jana Kasprowicza 7, 43-300 Bielsko-Biała

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Bielsko-Biała

    Najwyższa jakość usług edukacyjnych dla dzieci jest dla Ciebie priorytetem? Przyszłość najmłodszych i tych trochę starszych dzieciaków w znacznej mierze wiąże się ze znajomością angielskiego. Wybierz już dziś najlepszą ofertę zajęć dla swojego dziecka. Obserwuj jego radość, rozwój i efekty nauki. Angielski dla dzieci w Bielsku-Białej realizowany jest przez doświadczoną kadrę z pasją. Oferujemy nowoczesne, multimedialne narzędzia, takie jak własne aplikacje i gry, dzięki którym dzieci mogą powtarzać słówka.

    Szkoła językowa Bielsko-Biała

    Szkoła angielskiego dla dzieci w Bielsku-Białej oferuje zajęcia pełne muzyki, uśmiechu, aktywności i rozwijające zdolność współpracy w grupie. Metoda Helen Doron w Bielsku-Białej, stosowana z sukcesem już od ponad trzydziestu lat bazuje na naturalnej zdolności do zapamiętywania dźwięków, z którymi się osłuchujemy. W przyjaznej atmosferze zabawy. Forma zajęć dostosowana jest do grup wiekowych. Oferujemy zajęcia dla dzieci od czwartego miesiąca życia do dziewiętnastego roku życia.