Angielski dla dzieci i młodzieży Bielsko-Biała - Helen Doron

606 210 241
ul. Jana Kasprowicza 7, 43-300 Bielsko-Biała

O nas

Angielski dla dzieci Bielsko-Biała

W naszej ofercie mamy angielski dla 2-latka, 3-latka, 4-latka, 5-latka, 6-latka oraz angielski dla dzieci szkolnych od uczniów 1 klasy szkoły podstawowej do uczniów klas maturalnych. 

Angielski dla młodzieży Bielsko-Biała

Zapraszamy na angielski dla nastolatków od poziomu A1 do B2+ zgodnie z Europejską Skalą Biegłości JęzykowejPrzygotowujemy do egzaminów Cambridge, do egzaminu ósmoklasisty oraz matury.

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 260 Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 25 1050 1445 1000 0092 2122 4570
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

23.11.2022 - 25 % na kurs języka angielskiego

Przy zapisie na kurs w terminie od 24 listopada do 1 grudnia 2022 r. oferujemy zniżkę - 25%. Oferta dotyczy wybranych kursów oraz wybranych terminów zajęć. Ważna jedynie do wyczerpania miejsc oraz dla nowych klientów. Zadzwoń i zapytaj o szczegóły.

20.11.2022 Przygotowanie do egzaminów Cambridge

Rodziców dzieci grup Pani Justyny z poniedziałku (godz. 17.45) oraz środy (godz. 16.00) informujemy, że w ramach kursu rozpoczęliśmy przygotowania dzieci do egzaminu Cambridge. Egzamin próbny Cambridge planujemy już w marcu.

19.09.2022 Nowy rermin zajęć dla 6-7 latków

Poniedziałek godz. 16.00- 17.00
Jeśli Twoje dziecko jest w zerówce bądź pierwszej klasie i chce rozpocząć naukę języka angielskiego z Helen Doron, zapraszamy na zajęcia poniedziałkowe przygotowujące do nauki angielskiego w szkole.

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Egzaminy Cambridge

W naszej szkole dzieci przygotowywane są do egzaminów Cambridge w ramach kursów Helen Doron.
Dlaczego warto, by dziecko zdawało egzaminy Cambridge YLE ?
🌐 bo wyznaczają cel nauki i motywują do zdobywania kolejnych stopni wiedzy
🌐 rzetelnie sprawdzają poziom nauczania poprzez zabawę
🌐 dziecko w przyjazny sposób zdobywa pozytywne doświadczenia z egzaminów
🌐 wzmacniają wiarę dziecka w swoje umiejętności
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

ul. Jana Kasprowicza 7, 43-300 Bielsko-Biała

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Bielsko-Biała

    Najwyższa jakość usług edukacyjnych dla dzieci jest dla Ciebie priorytetem? Przyszłość najmłodszych i tych trochę starszych dzieciaków w znacznej mierze wiąże się ze znajomością angielskiego. Wybierz już dziś najlepszą ofertę zajęć dla swojego dziecka. Obserwuj jego radość, rozwój i efekty nauki. Angielski dla dzieci w Bielsku-Białej realizowany jest przez doświadczoną kadrę z pasją. Oferujemy nowoczesne, multimedialne narzędzia, takie jak własne aplikacje i gry, dzięki którym dzieci mogą powtarzać słówka.

    Szkoła językowa Bielsko-Biała

    Szkoła angielskiego dla dzieci w Bielsku-Białej oferuje zajęcia pełne muzyki, uśmiechu, aktywności i rozwijające zdolność współpracy w grupie. Metoda Helen Doron w Bielsku-Białej, stosowana z sukcesem już od ponad trzydziestu lat bazuje na naturalnej zdolności do zapamiętywania dźwięków, z którymi się osłuchujemy. W przyjaznej atmosferze zabawy. Forma zajęć dostosowana jest do grup wiekowych. Oferujemy zajęcia dla dzieci od czwartego miesiąca życia do dziewiętnastego roku życia.