Angielski dla dzieci i młodzieży Bielsko-Biała - Helen Doron

Skontaktuj się z nami

Porozmawiajmy

ul. Jana Kasprowicza 7, 43-300 Bielsko-Biała

  Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Bielsko

  Najwyższa jakość usług edukacyjnych dla dzieci jest dla Ciebie priorytetem? Przyszłość najmłodszych i tych trochę starszych dzieciaków w znacznej mierze wiąże się ze znajomością angielskiego. Wybierz już dziś najlepszą ofertę zajęć dla swojego dziecka. Obserwuj jego radość, rozwój i efekty nauki. Angielski dla dzieci w Bielsku realizowany jest przez doświadczoną kadrę z pasją. Oferujemy nowoczesne, multimedialne narzędzia, takie jak własne aplikacje i gry, dzięki którym dzieci mogą powtarzać słówka.

  Szkoła językowa Bielsko

  Szkoła angielskiego dla dzieci w Bielsku oferuje zajęcia pełne muzyki, uśmiechu, aktywności i rozwijające zdolność współpracy w grupie. Metoda Helen Doron w Bielsku, stosowana z sukcesem już od ponad trzydziestu lat bazuje na naturalnej zdolności do zapamiętywania dźwięków, z którymi się osłuchujemy. W przyjaznej atmosferze zabawy. Forma zajęć dostosowana jest do grup wiekowych. Oferujemy zajęcia dla dzieci od czwartego miesiąca życia do dziewiętnastego roku życia.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem