Angielski dla dzieci i młodzieży Błonie - Helen Doron

730 700 201
ul. Nowakowskiego 21B, 05-870 Błonie

O nas

Nasza szkoła to nie tylko kolorowe, radosne miejsce – to także doświadczeni i dobrze przygotowani lektorzy, dla których uczenie języka angielskiego jest ogromną przyjemnością.

Zapraszamy wszystkch zainteresowanych do kontaktu oraz na bezpłatne lekcje pokazowe!

tel. 730 700 201

www.facebook.com/helendoronblonie

blonie2@helendoron.pl

  • Zespół Helen Doron Błonie.

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 200 PLN Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 97 1140 2004 0000 3402 8227 8509
Oferta Oferta
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

ul. Nowakowskiego 21B, 05-870 Błonie

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Błonie

    Wśród zróżnicowanej oferty placówek edukacyjnych, nasza szkoła angielskiego dla dzieci w Błoniach wyróżnia się nietypowym sposobem prowadzenia zajęć, ogromnymi możliwościami pracy z własnymi, nowoczesnymi narzędziami oraz skutecznością. U nas już kilkumiesięczne niemowlęta mogą rozpocząć przygodę z językiem obcym. Z pewnością zależy Ci na zapewnieniu dziecku dobrego startu w przyszłość. Podaruj mu solidną porcję wiedzy, którą będzie potrafiło wykorzystać. Jako lokalny lider szkół językowych w Błoniach jesteśmy skoncentrowani na oswojeniu dziecka z językiem obcym, aby mogło stosować go swobodnie jako drugi język.

    Szkoła językowa Błonie

    U nas angielski dla dzieci w Błoniach to zajęcia pełne uśmiechu, muzyki i przyjaźni. Sposób na naukę w formie zabawy przynosi zdumiewające rezultaty. Dzieci osłuchują się z dźwiękiem, słownictwem, frazami i automatycznie uczą się stosować je osobiście. Metoda Helen Doron w Błoniach zachwyca skutecznością bez konieczności czytania i pisania. Zapraszamy dzieci w wieku od czwartego miesiąca życia do dziewiętnastego roku życia.