Angielski dla dzieci i młodzieży Błonie - Helen Doron

Skontaktuj się z nami

Porozmawiajmy

ul. Nowakowskiego 21B, 05-870 Błonie

  Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Błonie

  Wśród zróżnicowanej oferty placówek edukacyjnych, nasza szkoła angielskiego dla dzieci w Błoniach wyróżnia się nietypowym sposobem prowadzenia zajęć, ogromnymi możliwościami pracy z własnymi, nowoczesnymi narzędziami oraz skutecznością. U nas już kilkumiesięczne niemowlęta mogą rozpocząć przygodę z językiem obcym. Z pewnością zależy Ci na zapewnieniu dziecku dobrego startu w przyszłość. Podaruj mu solidną porcję wiedzy, którą będzie potrafiło wykorzystać. Jako lider English as a Second Language jesteśmy skoncentrowani na oswojeniu dziecka z językiem obcym, aby mogło stosować go swobodnie jako drugi język.

  Szkoła językowa Błonie

  U nas angielski dla dzieci w Błoniach to zajęcia pełne uśmiechu, muzyki i przyjaźni. Sposób na naukę w formie zabawy przynosi zdumiewające rezultaty. Dzieci osłuchują się z dźwiękiem, słownictwem, frazami i automatycznie uczą się stosować je osobiście. Metoda Helen Doron w Błoniach zachwyca skutecznością bez konieczności czytania i pisania. Zapraszamy dzieci w wieku od czwartego miesiąca życia do dziewiętnastego roku życia.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem