Angielski dla dzieci i młodzieży Bochnia - Helen Doron

Skontaktuj się z nami

Porozmawiajmy

Masz pytania dotyczące zajęć, potrzebujesz pomocy w dopasowaniu kursu dla dziecka? Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy.

ul. Kraszewskiego 14A, 32-700 Bochnia

nr konta: 97 1050 1445 1000 0092 4259 7806

  Nasz zespół

  Szkoła angielskiego dla dzieci Bochnia-co oferujemy?

  Czy poszukujesz dla swojego dziecka szkoły językowej, w której zajęcia prowadzone są poprzez zabawę, aktywizację ruchową i z mnóstwem pozytywnej energii? Zwróć uwagę na miejsce, gdzie angielski dla dzieci w Bochni jest prawdziwą przygodą i ogromną przyjemnością odkrywania swoich możliwości. Proponujemy naukę angielskiego jako lider w ESL (English as a Second Language), swoją metodę kierując do dzieci w wieku od 3 miesiąca życia do 19 lat. Gwarantujemy skuteczność zapamiętywania dzięki osławionej metodzie nauczania.

  Metoda Helen Doron-Bochnia i okolice

  Założeniem koncepcji, opracowanej przez H. Doron jest skuteczność zapamiętywania dźwięków w wyniku osłuchania z nimi. Nie jest konieczna znajomość zapisów. Sposób, który sprawdzał się w nauczaniu dzieci gry na instrumentach przynosi zachwycające rezultaty w nauce języka angielskiego. Dzieci, uczestniczące aktywnie w zajęciach są w naturalny sposób zachęcone do czynnego udziału i porozumiewania się.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem