Angielski dla dzieci i młodzieży Brwinów - Helen Doron

502 791 501
ul. Słoneczna 25C, 05-840 Brwinów

O nas

Nasza szkoła działa w Brwinowie od 2002 roku. Jesteśmy licencjonowaną szkołą pracującą według metody Helen Doron English, obecnie  członka  Helen Doron Educational Group. Metoda Helen Doron zapewnia dzieciom bezstresową naukę w przyjaznej atmosferze zabawy i

Egzaminy Cambridge

Jesteśmy certyfikowanym centrum przygotowującym do egzaminów Cambridge. Co roku jesteśmy dumni z wysokich wyników naszych uczniów!

Porozmawiajmy

ul. Słoneczna 25C, 05-840 Brwinów

  Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Brwinów

  Nabywanie i pozyskiwanie wiedzy przez dzieci nie musi być powtarzalne i nudne. Dzieci chcą się bawić i odkrywać świat poprzez ruch, śpiew, kolory. Metoda Helen Doron w Brwinowie zdecydowanie umożliwia naukę poprzez zabawę. Sprawdzony sposób nauki języka obcego poprzez poznawanie słownictwa w zabawie oraz przez naturalne osłuchanie pozwala szybko opanować obcy język. Nasza szkoła angielskiego dla dzieci w Brwinowie oferuje zajęcia dla dzieci od trzeciego-czwartego miesiąca życia do dziewiętnastego roku życia.

  Szkoła językowa Brwinów

  Angielski dla dzieci w Brwinowie prowadzony jest przez nauczycieli z pasją. Dzięki nim każda lekcja jest okazją do zabawy, rozwijania talentów i relacji w grupie. Efekty zachwycą nawet najbardziej wymagających rodziców. Dzieci odkryją swoje możliwości dzięki naszej aplikacji Kangi Club, Helen Doron Read, radio dla nastolatków, a także Song Club dla najmłodszych. Dołącz do nas, niech Twoje dziecko znajdzie się wśród 3 milionów zadowolonych uczniów.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem