Angielski dla dzieci i młodzieży Brzeg - Helen Doron

608 758 627
77 416-98-59
ul. Bolesława Chrobrego 17, 49-300 Brzeg

O nas

Centrum Helen Doron w Brzegu to szkoła z długą tradycją. Na rynku brzeskim pojawiliśmy się w 1999 r., jako niewielka szkoła językowa. Sukces osiągnęliśmy dzięki pasji i zaangażowaniu  w nauczanie dzieci oraz ciągłemu doskonaleniu naszych umiejętności i odkrywaniu niesamowitych zdolności dzieci.  Kładziemy nacisk na jakość nauczania i wykwalifikowaną kadrę.  Założycielem szkoły jest Małgorzata Soroczyńska, która swoją pasją uczyniła stworzenie miejsca, do którego dzieci chętnie przychodzą.

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: Cena za zajęcia 45- minutowe 210,00 zł za miesiąc Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 35 1020 3668 0000 5602 0405 2676
Oferta Oferta
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

31.05.2024 Dzień Dziecka po angielsku: jak to robimy w Helen Doron?

W naszej szkole Dzień Dziecka po angielsku trwa przez cały rok. Na każdych zajęciach dzieci robią to, co lubią najbardziej: bawią się, skaczą, śmieją i rozmawiają. Przyswajają wiedzę w najbardziej naturalny sposób i dlatego często w ogóle nie czują, że się uczą. Efekty ich nauki widać jednak bardzo szybko.

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Porozmawiajmy

ul. Bolesława Chrobrego 17, 49-300 Brzeg

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzież Brzeg

    Szkoła angielskiego dla dzieci w Brzegu to wyjątkowa okazja do uczestnictwa w interesujących lekcjach języka angielskiego. Wiele uczniów poznając angielski z wykorzystaniem techniki, której pomysłodawczynią jest Helen Doron, przede wszystkim docenia fakt, że nauka przebiega w sposób szybki i prosty. Zasób słów przyswajany jest w sposób bardzo naturalny – poprzez konwersacje podczas kursu, słuchanie bajek, filmów, piosenek dzieci i młodzież chętnie uczą się języka.

    Szkoła językowa Brzeg

    Metoda Helen Doron w Brzegu od wielu lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Dzieje się tak za sprawą niezwykle skutecznej techniki nauczania jaka została odkryta przez językoznawcę, specjalistkę z Wielkiej Brytanii. To odkrycie sprawiło, że dzieci i młodzież mają możliwość zdobywania nauki języka angielskiego w niezwykle przyjemny sposób. Szkoła Helen Doron oferuje język angielski dla dzieci w Brzegu. Nauka to połączenie dobrej zabawy i regularnych spotkań z rówieśnikami.