Angielski dla dzieci i młodzieży Brzeg - Helen Doron

Skontaktuj się z nami

Porozmawiajmy

ul. Bolesława Chrobrego 17, 49-300 Brzeg

  Nauka angielskiego dla dzieci i młodzież Brzeg

  Szkoła angielskiego dla dzieci w Brzegu to wyjątkowa okazja do uczestnictwa w interesujących lekcjach języka angielskiego. Wiele uczniów poznając angielski z wykorzystaniem techniki, której pomysłodawczynią jest Helen Doron, przede wszystkim docenia fakt, że nauka przebiega w sposób szybki i prosty. Zasób słów przyswajany jest w sposób bardzo naturalny – poprzez konwersacje podczas kursu, słuchanie bajek, filmów, piosenek dzieci i młodzież chętnie uczą się języka.

  Szkoła językowa Brzeg

  Metoda Helen Doron w Brzegu od wielu lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Dzieje się tak za sprawą niezwykle skutecznej techniki nauczania jaka została odkryta przez językoznawcę, specjalistkę z Wielkiej Brytanii. To odkrycie sprawiło, że dzieci i młodzież mają możliwość zdobywania nauki języka angielskiego w niezwykle przyjemny sposób. Szkoła Helen Doron oferuje język angielski dla dzieci w Brzegu. Nauka to połączenie dobrej zabawy i regularnych spotkań z rówieśnikami.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem