Angielski dla dzieci i młodzieży Brzeg - Helen Doron

608 758 627
77 416-98-59
ul. Bolesława Chrobrego 17, 49-300 Brzeg

O nas

Centrum Helen Doron w Brzegu to szkoła z długą tradycją. Na rynku brzeskim pojawiliśmy się w 1999 r., jako niewielka szkoła językowa. Sukces osiągnęliśmy dzięki pasji i zaangażowaniu  w nauczanie dzieci oraz ciągłemu doskonaleniu naszych umiejętności i odkrywaniu niesamowitych zdolności dzieci.  Kładziemy nacisk na jakość nauczania i wykwalifikowaną kadrę.  Założycielem szkoły jest Małgorzata Soroczyńska, która swoją pasją uczyniła stworzenie miejsca, do którego dzieci chętnie przychodzą.

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: Cena za zajęcia 45- minutowe 210,00 zł za miesiąc Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 35 1020 3668 0000 5602 0405 2676
Oferta Oferta
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

15.11.2022 Słuchajmy nagrań!

Drodzy Rodzice!
Aby Wasze dziecko aktywnie uczestniczyło w zajęciach i zapamiętało jak najwięcej, słuchanie nagrań 2x dziennie, codziennie jest koniecznością 🙂Jeśli nie wiecie jakiej ścieżki słuchać, zapytajcie Waszego lektora 🙂

01.10.2022 IX Bieg Malucha

Emocje, jak na zawodach lekkoatletycznych. 1-szego października na brzeskim stadionie odbył się IX Bieg Malucha. Profesjonalna rozgrzewka, biegi w kilku kategoriach i na kilku dystansach, a potem medale oraz nagrody. Dzień pełen wrażeń.

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Porozmawiajmy

ul. Bolesława Chrobrego 17, 49-300 Brzeg

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzież Brzeg

    Szkoła angielskiego dla dzieci w Brzegu to wyjątkowa okazja do uczestnictwa w interesujących lekcjach języka angielskiego. Wiele uczniów poznając angielski z wykorzystaniem techniki, której pomysłodawczynią jest Helen Doron, przede wszystkim docenia fakt, że nauka przebiega w sposób szybki i prosty. Zasób słów przyswajany jest w sposób bardzo naturalny – poprzez konwersacje podczas kursu, słuchanie bajek, filmów, piosenek dzieci i młodzież chętnie uczą się języka.

    Szkoła językowa Brzeg

    Metoda Helen Doron w Brzegu od wielu lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Dzieje się tak za sprawą niezwykle skutecznej techniki nauczania jaka została odkryta przez językoznawcę, specjalistkę z Wielkiej Brytanii. To odkrycie sprawiło, że dzieci i młodzież mają możliwość zdobywania nauki języka angielskiego w niezwykle przyjemny sposób. Szkoła Helen Doron oferuje język angielski dla dzieci w Brzegu. Nauka to połączenie dobrej zabawy i regularnych spotkań z rówieśnikami.