Angielski dla dzieci i młodzieży Brzesko - Helen Doron

504 422 441
Plac Zwycięstwa 5, 32-800 Brzesko

O nas

Angielski dla dzieci Brzesko

Nasza szkoła językowa uczy dzieci już od 3 miesiąca życia, oferując zajęcia w języku angielskim.

Jeśli jesteś rodzicem 3-latka, 4-latka lub 5-latka i chcesz, aby twoja pociecha pokochała angielski – zapraszamy do nas!

Angielski dla nastolatków Brzesko

Teen English College zaprasza na angielski dla nastolatków od 12 do 19 r. życia. Nasze kursy są zgodne z Europejską Skalą Biegłości Językowej od A2 do B2+ i przygotowują do egzaminów Cambridge

Zapraszamy serdecznie!

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 320 zł Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 97 1050 1445 1000 0092 4259 7806
Oferta Oferta
Półkolonie, zajęcia zimowe, letnie i obozy językowe

Nasza szkoła językowa w Brzesku zaprasza do skorzystania z oferty dodatkowej dla dzieci. Szczegóły w sekretariacie.

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

27.06.2024 NOWY numer konta

Drodzy rodzice.
Informujemy, iż wszystkie wpłaty zaliczkowe na poczet nowego roku szkolnego należy wpłacać na nowy nr konta: 62 1140 2004 0000 3402 8491 1719

06.06.2024 Rodzinny piknik z Helen Doron

Drodzy rodzice.
Serdecznie zapraszamy Was i Wasze dzieci na rodzinny piknik z Helen Doron Brzesko przy Galerii Odyseja(trawnik od ul. Powstańców Warszawy). Startujemy już o 10:00. Przygotowaliśmy moc atrakcji:)

09.05.2024 Wakacje z Helen Doron Brzesko

Gotowi na letnią przygodę?☀️😍
Zapraszamy na wyjątkowy wakacyjny tydzień z Helen Doron Brzesko. Codziennie odwiedzimy inne miejsce w poszukiwaniu niezapomnianych wrażeń i dobrej zabawy👌🚀
Szczegółowe informacje i zapisy w sekretariacie szkoły, telefonicznie lub mailowo

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Zobacz naszą szkołę

Egzaminy Cambridge

W naszej szkole językowej w Brzesku przygotowujemy do Egzaminów Cambridge. Zapraszamy dzieci i młodzież z takich miejscowości jak: Jadowniki, Uszew, Szczurowa, Uście Solne, Sterkowiec, Dębno, Czchów, Gosprzydowa, Mokrzyska, Szczepanów, Jodłówka, Dąbrówka, Bucze, Przyborów.

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

Masz pytania dotyczące zajęć? Chcesz zapisać dziecko na lekcję pokazową lub test poziomujący? Potrzebujesz pomocy w dopasowaniu kursu dla dziecka? Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy.

 

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Brzesko

    Nowoczesna, angażująca, pełna atrakcji, zabawy i uśmiechu metoda Helen Doron w Brzesku stosowana jest z dużym powodzeniem. U nas dziecko nie nudzi się na zajęciach, które prowadzone są z użyciem autorskich narzędzi wspomagających. Jako doświadczona szkoła nauki języka angielskiego pracujemy w oparciu o metodę, sprawdzającą się od ponad trzydziestu lat. Helen Doron dowiodła skuteczności nauczania angielskiego poprzez osłuchanie dźwięków.

    Szkoła językowa Brzesko

    Szkoła angielskiego dla dzieci w Brzesku jest miejscem, w którym dzieci od trzeciego/czwartego miesiąca życia poznają słowa angielskie osłuchując się z językiem. Nie znając pisowni uczą się używać usłyszanych i naturalnie utrwalonych dźwięków. Dla każdej z grup wiekowych angielski dla dzieci w Brzesku odbywa się przy użyciu starannie dobranych narzędzi. Dostosowujemy je do wieku oraz umiejętności użytkowników. Nasza kadra to osoby z pasją do nauczania. Przejrzyj nasze aplikacje, ułatwiające naukę.