Angielski dla dzieci i młodzieży Brzesko - Helen Doron

504 422 441
Plac Zwycięstwa 5, 32-800 Brzesko

O nas

Angielski dla dzieci Brzesko

Zaczynamy uczyć dzieci już od 3 miesiąca życia, oferując zajęcia w języku angielskim

Jeśli jesteś rodzicem 3-latka, 4-latka lub 5-latka i chcesz, żeby twoja pociecha pokochała angielski – zapraszamy do nas!

Teen English College zaprasza na angielski dla nastolatków od 12 do 19 r. życia. Nasze kursy są zgodne z Europejską Skalą Biegłości Językowej od A2 do B2+ i przygotowują do egzaminów Cambridge

Zapraszamy serdecznie!

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 230 zł

Newsy

20.06.2022 Ostatni tydzień zajęć

Kochani uczniowie, w tym tygodniu zapraszamy na ostatnie zajęcia. Wszystkie nieodebrane dyplomy i nagrody zostaną będą do odbioru w sekretariacie w godzinach 13:00 - 19:00 lub po wakacjach.
Życzymy udanego wypoczynku i do zobaczenia!

03.06.2022 Zaproszenie na Rodzinny Piknik

W imieniu własnym oraz BOSiR Brzesko zapraszamy na coroczny piknik rodzinny na terenie miejskiej pływalni. Niedziela 5 czerwca godz. 11:00. Organizatorzy przewidzieli moc atrakcji dla dzieci, będziemy tam i my :) Nie może WAS zabraknąć!

19.05.2022 Egzaminy Cambridge Brzesko

Informujemy, że tegoroczne egzaminy Cambridge odbędą się 28 maja w II LO w Bochni. Terminy zostaną przesłane SMS do środy 25 maja.

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Zobacz naszą szkołę

Egzaminy Cambridge

Cambridge English: Young Learners to seria motywujących testów sprawdzających umiejętności językowe poprzez zabawę, przeznaczonych specjalnie dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym. Tysiące rodziców na całym świecie wybiera testy Cambridge English YLE, aby ułatwić

Porozmawiajmy

Masz pytania dotyczące zajęć? Chcesz zapisać dziecko na lekcję pokazową lub test poziomujący? Potrzebujesz pomocy w dopasowaniu kursu dla dziecka? Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy.

  Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Brzesko

  Nowoczesna, angażująca, pełna atrakcji, zabawy i uśmiechu metoda Helen Doron w Brzesku stosowana jest z dużym powodzeniem. U nas dziecko nie nudzi się na zajęciach, które prowadzone są z użyciem autorskich narzędzi wspomagających. Jako doświadczona szkoła nauki języka angielskiego pracujemy w oparciu o metodę, sprawdzającą się od ponad trzydziestu lat. Helen Doron dowiodła skuteczności nauczania angielskiego poprzez osłuchanie dźwięków.

  Szkoła językowa Brzesko

  Szkoła angielskiego dla dzieci w Brzesku jest miejscem, w którym dzieci od trzeciego/czwartego miesiąca życia poznają słowa angielskie osłuchując się z językiem. Nie znając pisowni uczą się używać usłyszanych i naturalnie utrwalonych dźwięków. Dla każdej z grup wiekowych angielski dla dzieci w Brzesku odbywa się przy użyciu starannie dobranych narzędzi. Dostosowujemy je do wieku oraz umiejętności użytkowników. Nasza kadra to osoby z pasją do nauczania. Przejrzyj nasze aplikacje, ułatwiające naukę.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem