Angielski dla dzieci i młodzieży Brzesko - Helen Doron

504 422 441
Plac Zwycięstwa 5, 32-800 Brzesko

O nas

Angielski dla dzieci Brzesko

Zaczynamy uczyć dzieci już od 3 miesiąca życia, oferując zajęcia w języku angielskim.

Jeśli jesteś rodzicem 3-latka, 4-latka lub 5-latka i chcesz, żeby twoja pociecha pokochała angielski – zapraszamy do nas!

Angielski dla nastolatków Brzesko

Teen English College zaprasza na angielski dla nastolatków od 12 do 19 r. życia. Nasze kursy są zgodne z Europejską Skalą Biegłości Językowej od A2 do B2+ i przygotowują do egzaminów Cambridge

Zapraszamy serdecznie!

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 235 zł Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 97 1050 1445 1000 0092 4259 7806
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

23.05.2023 Ósmoklasiści !!

Kochani!!
W tym tygodniu czekają Was egzaminy sprawdzające Waszą wiedzę. Wiemy, że dacie radę, ale i tak mocno trzymamy za Was wszystkich kciuki.

16.05.2023 Cambridge tuż tuż!!

Drodzy Rodzice!
27 maja w sobotę odbędzie się egzamin Cambridge. Za wszystkich trzymamy kciuki, chociaż wiemy, że jesteście wspaniale przygotowani i na pewno dacie radę!!!

09.05.2022 Ostatnie zajęcia przygotowujące do Cambridge

Drodzy Rodzice i Uczniowie!
W tym tygodniu już po raz ostatni spotykamy się na zajęciach przygotowujących do egzaminu Cambridge.

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Zobacz naszą szkołę

Egzaminy Cambridge

Cambridge English: Young Learners to seria motywujących testów sprawdzających umiejętności językowe poprzez zabawę, przeznaczonych specjalnie dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym. Tysiące rodziców na całym świecie wybiera testy Cambridge English YLE, aby ułatwić

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

Masz pytania dotyczące zajęć? Chcesz zapisać dziecko na lekcję pokazową lub test poziomujący? Potrzebujesz pomocy w dopasowaniu kursu dla dziecka? Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy.

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Brzesko

    Nowoczesna, angażująca, pełna atrakcji, zabawy i uśmiechu metoda Helen Doron w Brzesku stosowana jest z dużym powodzeniem. U nas dziecko nie nudzi się na zajęciach, które prowadzone są z użyciem autorskich narzędzi wspomagających. Jako doświadczona szkoła nauki języka angielskiego pracujemy w oparciu o metodę, sprawdzającą się od ponad trzydziestu lat. Helen Doron dowiodła skuteczności nauczania angielskiego poprzez osłuchanie dźwięków.

    Szkoła językowa Brzesko

    Szkoła angielskiego dla dzieci w Brzesku jest miejscem, w którym dzieci od trzeciego/czwartego miesiąca życia poznają słowa angielskie osłuchując się z językiem. Nie znając pisowni uczą się używać usłyszanych i naturalnie utrwalonych dźwięków. Dla każdej z grup wiekowych angielski dla dzieci w Brzesku odbywa się przy użyciu starannie dobranych narzędzi. Dostosowujemy je do wieku oraz umiejętności użytkowników. Nasza kadra to osoby z pasją do nauczania. Przejrzyj nasze aplikacje, ułatwiające naukę.