Angielski dla dzieci i młodzieży Brzesko - Helen Doron

504 422 441
Plac Zwycięstwa 5, 32-800 Brzesko

O nas

Angielski dla dzieci Brzesko

Zaczynamy uczyć dzieci już od 3 miesiąca życia, oferując zajęcia w języku angielskim.

Jeśli jesteś rodzicem 3-latka, 4-latka lub 5-latka i chcesz, żeby twoja pociecha pokochała angielski – zapraszamy do nas!

Angielski dla nastolatków Brzesko

Teen English College zaprasza na angielski dla nastolatków od 12 do 19 r. życia. Nasze kursy są zgodne z Europejską Skalą Biegłości Językowej od A2 do B2+ i przygotowują do egzaminów Cambridge

Zapraszamy serdecznie!

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 235 zł Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 97 1050 1445 1000 0092 4259 7806
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

05.12.2022 Mikołaj tuż tuż!!!

Zapraszamy na Mikołajkowy tydzień w naszej szkole. Każdego, kto ubierze coś Świątecznego czeka miła, słodka niespodzianka. Pokażcie się w sekretariacie, bo tam czekają na Was słodkości.

25.11.2022 Rozstrzygnięcie konkursu motywacyjnego

Kochani! Wyłoniliśmy dwie zwycięskie grupy z maksymalną liczbą punktów. Nagrody rozdane, a my gratulujemy wszystkim, bo wiemy jak bardzo się staraliście. Do następnego razu!!!

27.10.2022 Jesienny konkurs motywacyjny

Powoli dobiega końca drugi tydzień jesiennego konkursu motywacyjnego, w którym grupy oceniane są pod względem aktywności na zajęciach, słuchania materiałów oraz zachowania. Trzymamy kciuki za wszystkie grupy. Oczywiście dla najlepszych grup NAGRODY!!

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Zobacz naszą szkołę

Egzaminy Cambridge

Cambridge English: Young Learners to seria motywujących testów sprawdzających umiejętności językowe poprzez zabawę, przeznaczonych specjalnie dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym. Tysiące rodziców na całym świecie wybiera testy Cambridge English YLE, aby ułatwić

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

Masz pytania dotyczące zajęć? Chcesz zapisać dziecko na lekcję pokazową lub test poziomujący? Potrzebujesz pomocy w dopasowaniu kursu dla dziecka? Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy.

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Brzesko

    Nowoczesna, angażująca, pełna atrakcji, zabawy i uśmiechu metoda Helen Doron w Brzesku stosowana jest z dużym powodzeniem. U nas dziecko nie nudzi się na zajęciach, które prowadzone są z użyciem autorskich narzędzi wspomagających. Jako doświadczona szkoła nauki języka angielskiego pracujemy w oparciu o metodę, sprawdzającą się od ponad trzydziestu lat. Helen Doron dowiodła skuteczności nauczania angielskiego poprzez osłuchanie dźwięków.

    Szkoła językowa Brzesko

    Szkoła angielskiego dla dzieci w Brzesku jest miejscem, w którym dzieci od trzeciego/czwartego miesiąca życia poznają słowa angielskie osłuchując się z językiem. Nie znając pisowni uczą się używać usłyszanych i naturalnie utrwalonych dźwięków. Dla każdej z grup wiekowych angielski dla dzieci w Brzesku odbywa się przy użyciu starannie dobranych narzędzi. Dostosowujemy je do wieku oraz umiejętności użytkowników. Nasza kadra to osoby z pasją do nauczania. Przejrzyj nasze aplikacje, ułatwiające naukę.