Angielski dla dzieci i młodzieży Bychawa - Helen Doron

690 156 003
ul. Piłsudskiego 20/120, 23-100 Bychawa

O nas

Witamy w nowej szkole języka angielskiego dla dzieci i młodzieży w Bychawie! Jesteśmy pasjonatami nowoczesnej edukacji, kochamy uczyć i wspierać rozwój młodych umysłów. Nasza szkoła to nie tylko angielski, to także inspirująca przestrzeń dla dzieci w każdym wieku do odkrywania swoich pasji i poznawania świata.

Drogi Rodzicu, podaruj swojemu dziecku najlepszy start w życie, aby mogło zostać kimkolwiek zechce!

Zapisy na nowy rok szkolny 2023/24 już trwają.

Oferta Oferta
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

21.08.2023 Zapisy - bezpłatne lekcje pokazowe

Rozpoczynamy zapisy na bezpłatne lekcje pokazowe. Zapraszamy dzieci i młodzież w każdym wieku.

Terminy lekcji demo we wrześniu - poniedziałki (4 i 11.09), środy (6 i 13.09) i czwartki (7 i 14 września).
Zapisy: 690-156-003.

14.08.2023 Nowa szkoła języka angielskiego w Bychawie

Rozpoczynamy przygotowania do nowego roku szkolnego. Nasze Centrum Helen Doron English mieści się przy ul. Piłsudskiego 20 lok. 120. Zapraszamy!

16.06.2023 Wykwalifikowana kadra lektorska

Najlepsi z najlepszych nauczyciele czynią nasze programy wyjątkowymi! Są oni sercem sieci Helen Doron English. Swoim zaangażowaniem kreują pozytywną zmianę w sposobie edukacji dzieci i młodzieży.

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Porozmawiajmy

ul. Piłsudskiego 20/120, 23-100 Bychawa

 

    Szkoła językowa Bychawa – poznaj Helen Doron English

    Rozważasz angielski dla dzieci w Bychawie? Koniecznie zwróć uwagę na ofertę kursów językowych filii Helen Doron English w tej lokalizacji! Oferujemy wieloletnią ścieżkę rozwoju dla każdego dziecka ­­– aż do ukończenia 19. roku życia. Do tego czasu mali obywatele świata kształcą u nas swoje umiejętności językowe, a także wartościowe postawy społeczne. Zajęcia prowadzą lektorzy specjalnie przeszkoleni do pracy z dziećmi. Realizują program nauczania oparty na 35-letnim doświadczeniu. Stosują pozytywne wzmocnienie, budując u swoich uczniów przyjemne skojarzenia z nauką angielskiego.

    Na czym polega metoda Helen Doron w Bychawie?

    Nasza szkoła angielskiego dla dzieci w Bychawie wyróżnia się skuteczną metodą nauczania. Po pierwsze – stawiamy na naukę w małych grupach rówieśniczych. Dzięki temu lektorzy mają możliwość poświęcania jednakowej uwagi każdemu z uczniów. Po drugie – nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży w Bychawie idzie w parze z zabawą! Nasz bogaty program zajęciowy ma na celu pobudzanie wszystkich zmysłów, dlatego uwzględnia na przykład taniec, śpiew i wiele innych aktywności. Organizujemy zajęcia międzynarodowe, obozy językowe i wycieczki zagraniczne.