Angielski dla dzieci i młodzieży Bychawa - Helen Doron

690 156 003
ul. Piłsudskiego 20/120, 23-100 Bychawa

O nas

Witamy w nowej szkole języka angielskiego dla dzieci i młodzieży w Bychawie! Jesteśmy pasjonatami nowoczesnej edukacji, kochamy uczyć i wspierać rozwój młodych umysłów. Nasza szkoła to nie tylko angielski, to także inspirująca przestrzeń dla dzieci w każdym wieku do odkrywania swoich pasji i poznawania świata.

Drogi Rodzicu, podaruj swojemu dziecku najlepszy start w życie, aby mogło zostać kimkolwiek zechce!

Chcesz do Nas dołączyć? Zapraszamy cały rok.

Oferta Oferta
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

07.06.2024 Zapisy na rok szkolny 2024/2025

Drodzy Rodzice!
Prowadzimy zapisy na zajęcia z języka angielskiego w roku 2024/2025. Przyjmujemy zapisy zarówno do grup kontynuujących, jak i nowych.
Aby zapisać dziecko na bezpłatną lekcję pokazową wystarczy wysłać zgłoszenie na adres bychawa@helendoron.pl lub telefonicznie pod numerem 690 156 003.
Zapraszamy!

31.05.2024 Dzień Przyjaciela

Od 10 do 14 czerwca świętujemy Dzień Przyjaciela!☀️
Przyprowadź na nasze zajęcia swojego najlepszego przyjaciela lub przyjaciółkę i wspólnie spędźcie czas 😎
Zapraszamy do wspólnej zabawy i nauki!🙌

15.04.2024 Wciąż możecie do Nas dołączyć!

W naszej szkole mamy jeszcze kilka wolnych miejsc w grupach na różnych poziomach. Chętnych zapraszamy na bezpłatną lekcję pokazową. Więcej informacji pod nr tel. 690 156 003.
Zapraszamy!

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Porozmawiajmy

ul. Piłsudskiego 20/120, 23-100 Bychawa

 

    Szkoła językowa Bychawa – poznaj Helen Doron English

    Rozważasz angielski dla dzieci w Bychawie? Koniecznie zwróć uwagę na ofertę kursów językowych filii Helen Doron English w tej lokalizacji! Oferujemy wieloletnią ścieżkę rozwoju dla każdego dziecka ­­– aż do ukończenia 19. roku życia. Do tego czasu mali obywatele świata kształcą u nas swoje umiejętności językowe, a także wartościowe postawy społeczne. Zajęcia prowadzą lektorzy specjalnie przeszkoleni do pracy z dziećmi. Realizują program nauczania oparty na 35-letnim doświadczeniu. Stosują pozytywne wzmocnienie, budując u swoich uczniów przyjemne skojarzenia z nauką angielskiego.

    Na czym polega metoda Helen Doron w Bychawie?

    Nasza szkoła angielskiego dla dzieci w Bychawie wyróżnia się skuteczną metodą nauczania. Po pierwsze – stawiamy na naukę w małych grupach rówieśniczych. Dzięki temu lektorzy mają możliwość poświęcania jednakowej uwagi każdemu z uczniów. Po drugie – nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży w Bychawie idzie w parze z zabawą! Nasz bogaty program zajęciowy ma na celu pobudzanie wszystkich zmysłów, dlatego uwzględnia na przykład taniec, śpiew i wiele innych aktywności. Organizujemy zajęcia międzynarodowe, obozy językowe i wycieczki zagraniczne.