Angielski dla dzieci i młodzieży Chodzież - Helen Doron

510 400 320
ul. Rynek 11, 64-800 Chodzież

Porozmawiajmy

ul. Rynek 11, 64-800 Chodzież

  Szkoła angielskiego dla dzieci i młodzieży Chodzież

  Kursy języka angielskiego w szkole Helen Doron to skuteczna nauka, a jednocześnie świetna zabawa dla młodych uczniów. Angielski dla dzieci w Chodzieży został opracowany w taki sposób, aby uczestnicy poznawali język w trakcie różnych, przygotowanych przez nauczyciela aktywności. Dzieci tańczą , śpiewają, rysują – jednocześnie porozumiewają się tylko w języku angielskim. Dzięki temu tworzone jest naturalne środowisko do nauki, a mali uczniowie nie odbierają tego jako obowiązek, ale jako zabawę.

  Szkoła językowa Chodzież

  Szkoła angielskiego dla dzieci w Chodzieży obejmuje kursy dla różnych grup wiekowych. Naukę mogą rozpocząć dzieci od 3 miesiąca życia. Metoda Helen Doron w Chodzieży koncentruje się na edukacji od najmłodszych lat. Zgodnie z tą metodą dzieci mają naturalną zdolność do nauki języków, dzieje się tak między innymi dlatego, że jest to również intensywny okres nauki języka ojczystego. Warto wykorzystać ten okres życia i oswajać dziecko z językiem angielskim. Jest to doskonała inwestycja w przyszłość młodego człowieka.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem