Angielski dla dzieci i młodzieży Chojnice - Helen Doron

881 344 443
ul. Stary Rynek 9/trzecie piętro, 89-600 Chojnice

O nas

Centrum Helen Doron Chojnice zostało zołożone w 2011 roku. Dzięki pasji, zaangażowaniu i profesjonalizmowi nauczycieli już w pierwszym roku centrum zyskało sobie całkiem spore grono zwolenników i przyjaciół. Obecnie na zajęcia uczęszcza ponad sto dzieci w różnych grupach wiekowych. Szkoła przez lata zmieniała się i ewoluowała, starając się maksymalnie dopasować do potrzeb nie tylko uczniów, ale też rodziców naszych studentów.

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 160 Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 8585 1020 1491 0000 4802 0071 3669

Porozmawiajmy

Masz pytania dotyczące zajęć, potrzebujesz pomocy w dopasowaniu kursu dla dziecka? Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy.

ul. Stary Rynek 9/trzecie piętro, 89-600 Chojnice

nr konta: 85 1020 1491 0000 4802 0071 3669 PKO BP

  Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Chojnice

  Angielski dla dzieci w Chojnicach to wyjątkowy sposób nauki języka z wykorzystaniem metody opracowanej przez brytyjską lingwistkę Helen Doron. Każde zajęcia zostały opracowane w taki sposób, aby wykorzystać naturalne zdolności dzieci i młodzieży do przyswajania języka. Program nauczania obejmuje kursy podzielone na poszczególne poziomy w zależności od wieku i umiejętności dzieci. Grupy są kameralne – liczą od 4 do 8 osób. Dzięki temu nauczyciel ma możliwość indywidualnej interakcji z każdym z uczniów.

  Szkoła językowa Chojnice

  Szkoła angielskiego dla dzieci w Chojnicach to miejsce, w którym dzieci uczą się języka poprzez zabawę i przyjemne aktywności plastyczne, muzyczne lub ruchowe. Program nauczania został przygotowany w taki sposób, aby dzieci naukę odbierały jako naturalny proces kojarzony z zabawą i przyjemnością, a nie z obowiązkiem nauki. Metoda Helen Doron w Chojnicach to zajęcia pobudzające wyobraźnię i zmysły dzieci. Pozwala to na skupienie uwagi na słuchaniu i skutecznym zapamiętywaniu języka angielskiego.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem