Angielski dla dzieci i młodzieży Chorzów - Helen Doron

32 249 39 47
ul. Mościckiego 21, 41-500 Chorzów

O nas

Od 24 lat prowadzimy naukę angielskiego metodą Helen Doron dla dzieci i młodzieży. Szkoła językowa Chorzów mieści się w dogodnej lokalizacji.

Mamy kurs angielskiego dla wszystkich dzieci, nawet dla trzylatków.

Interesuje Cię język angielski dla 3 latka, 4 latka lub 6 latka to zapraszamy do najlepszej szkoły języka angielskiego w Chorzowie.

Nowość! Nauka hiszpańskiego dla 5 latka oraz 7 latka.

Szkoła językowa Chorzów w zaprasza na kurs angielskiego i kurs hiszpańskiego.

 

 

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 341 zł Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 80 1940 1076 3111 0743 0001 0000
Oferta Oferta
Szkoła językowa w ferie zimowe i wakacje

W ciągu roku szkolnego oferujemy naukę angielskiego w Chorzowie dla dzieci i młodzieży. Mamy kurs angielskiego dla 2 - latka, 3 - latka, przedszkolaków oraz dzieci ze szkoły podstawowej oraz średniej.
Poza rocznymi kursami angielskiego nasza szkoła językowa w Chorzowie oferuje również intensywne warsztaty językowe (w formie półkolonii): letnie Summer Adventure oraz zimowe Winter Adventure dla dzieci w wieku 5 do 12 lat. U nas dzieci uczą się angielskiego cały rok w naturalny i różnorodny sposób

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

18.07.2024 Urlop

Czas na odpoczynek. W dniach od 20 lipca do 4 sierpnia jesteśmy na urlopie. Zbieramy siły na nowy rok szkolny i szykujemy niespodzianki dla Was.

Jeśli chcesz zapisać dziecko na kurs angielskiego lub kurs hiszpańskiego to napisz wiadomość
chorzow.sekretariat@helendoron.pl
Odpowiemy po urlopie.
Zapraszamy do szkoła językowa Chorzów.

02.07.2024 Lato 2024

Wakacje trwają w szkoła językowa Helen Doron Chorzów. Dzieci spędzają czas na warsztatach językowych Summer Adventure, a od września zapraszamy dzieci na kurs angielskiego i kurs hiszpańskiego.
Nauka hiszpańskiego dla 6 latka oraz 7 latka oraz nauka angielskiego od 2 roku życia.

Zadzwoń i zapisz na bezpłatną lekcje pokazową 📱 607-313-266

20.06.2024 Wakacje

Lada moment wakacje, ostatnie zajęcia 22 czerwca.
Wszystkim dzieciom życzymy wspaniałych przygód i wiele radości.
Od września zapraszamy na kurs angielskiego wszystkie dzieci i kurs hiszpańskiego ( roczniki od 2016 do 2019).

Zadzwoń i zapisz na bezpłatną lekcje pokazową nr tel 📱 607-313-266

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Egzaminy Cambridge

Od 2012 roku  posiadamy status Autoryzowanego Centrum Egzaminacyjnego Cambridge. Prowadzimy następujące egzaminy: Young Learners (YLE) dostępne na trzech poziomach trudności (Starters, Movers, Flyers), Key English Test for Schools (KET), Preliminary English Test for Schools (PET), First Certificate for Schools (FCE).

Egzaminy Cambridge organizowane są w naszej szkole językowej w Chorzowie na wiosnę. Egzaminy Cambridge pokazują, że nauka angielskiego w Chorzowie przynosi efekt.

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

Masz pytania dotyczące zajęć, potrzebujesz pomocy w dopasowaniu kursu do dziecka? Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy.

ul. Mościckiego 21, 41-500 Chorzów

 

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Chorzów

    Kursy podczas których dzieci i młodzież poznają język angielski pełne są ciekawych historii i barwnych bohaterów. Dzieci słuchają dialogów, aktywnie uczestniczą w zajęciach i w ten sposób naturalnie przyswajają prawidłową wymowę i akcent. Szkoła angielskiego dla dzieci w Chorzowie daję okazję do nauki języka w prosty i przyjemny sposób. Atrakcyjny zestaw kursów dostosowanych do wieku dzieci i młodzieży zachęca do nauki języków obcych.

    Szkoła językowa Chorzów

    Metoda Helen Doron w Chorzowie jest ciekawym sposobem nauki języka angielskiego znacznie różniącym się od tradycyjnych metod nauki, które znamy ze szkoły. Angielski dla dzieci w Chorzowie prowadzony tą metodą nie opiera się na ocenach. Dzieci przede wszystkim mają się dobrze bawić i w naturalny sposób poznawać słownictwo, gramatykę i akcent. Dzięki temu nauka kojarzy się uczniom z przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem, co przekłada się również na pozytywne podejście do nauki innych przedmiotów.