Angielski dla dzieci i młodzieży Chorzów - Helen Doron

32 249 39 47
ul. Mościckiego 21, 41-500 Chorzów

O nas

Już od 21 lat prowadzimy w Chorzowie naukę języka angielskiego metodą Helen Doron dla dzieci i młodzieży. Nasi nauczyciele to doświadczeni lektorzy, którzy z pasją prowadzą zajęcia z najmłodszymi oraz młodzieżą szkolną. Podczas, gdy dzieci dobrze się bawią pod opieką lektora, rodzice mogą złapać chwilę wytchnienia przy kawie. Właścicielem Centrum i Dyrektorem Okręgowym jest Aleksandra Mruczek-Kulesza. Za sprawną organizację i kontakt z klientami odpowiada Żaneta Ligas.

 

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 240 zł Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 80 1940 1076 3111 0743 0001 0000
Nasza praca

W ciągu roku szkolnego oferujemy kursy językowe metodą Helen Doron dla dzieci od 3 miesiąca do 19 roku życia. Oprócz regularnych kursów rocznych nasze Centrum oferuje również intensywne warsztaty językowe letnie Summer Adventure oraz zimowe Winter Adventure dla dzieci w wieku 5 do 12 lat.

Newsy

10.05.2022 Egzaminy Cambridge

Już 19 maja nasi uczniowie przystąpią do Egzaminów Cambridge na różnych poziomach. Młodsi będą zdawać egzamin Starters, Movers, Flyers. Natomiast Starsi KET i PET.
Trzymajmy za nich kciuki.

28.04.2022 Majówka

W dniach 1 -4 maja zajęcia się nie odbywają.
Dodatkowo 5 i 6 maja uczniowie uczęszczający na zajęcia 2 razy w tygodniu mają wolne. WYJĄTEK grupy, które odrabiają zajęcia.

Udanej majówki dla wszystkich, żeby pogoda dopisywała.

26.04.2022 Warsztaty Summer Adventure

Wakacje w mieście nie muszą być nudne. Już jest oferta na lato dla dzieci w wieku 5-12 lat. Tygodniowe turnusy pełne atrakcji. Szczegóły pod nr telefonu 607-313-266.

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Egzaminy Cambridge

Od 2012 roku  posiadamy status Autoryzowanego Centrum Egzaminacyjnego Cambridge i prowadzimy następujące egzaminy: Young Learners (YLE), Key English Test for Schools (KET), Preliminary English Test for Schools (PET), First Certificate for Schools FCE).

Testy YLE dostępne są na trzech poziomach trudności (Starters, Movers, Flyers). Monitorują one postęp w nauce języka i zachęcają dzieci do dalszej pracy nad nim.

Porozmawiajmy

Masz pytania dotyczące zajęć, potrzebujesz pomocy w dopasowaniu kursu do dziecka? Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy.

ul. Mościckiego 21, 41-500 Chorzów

  Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Chorzów

  Kursy podczas których dzieci i młodzież poznają język angielski pełne są ciekawych historii i barwnych bohaterów. Dzieci słuchają dialogów, aktywnie uczestniczą w zajęciach i w ten sposób naturalnie przyswajają prawidłową wymowę i akcent. Szkoła angielskiego dla dzieci w Chorzowie daję okazję do nauki języka w prosty i przyjemny sposób. Atrakcyjny zestaw kursów dostosowanych do wieku dzieci i młodzieży zachęca do nauki języków obcych.

  Szkoła językowa Chorzów

  Metoda Helen Doron w Chorzowie jest ciekawym sposobem nauki języka angielskiego znacznie różniącym się od tradycyjnych metod nauki, które znamy ze szkoły. Angielski dla dzieci w Chorzowie prowadzony tą metodą nie opiera się na ocenach. Dzieci przede wszystkim mają się dobrze bawić i w naturalny sposób poznawać słownictwo, gramatykę i akcent. Dzięki temu nauka kojarzy się uczniom z przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem, co przekłada się również na pozytywne podejście do nauki innych przedmiotów.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem