Angielski dla dzieci i młodzieży Chorzów - Helen Doron

32 249 39 47
ul. Mościckiego 21, 41-500 Chorzów

O nas

Już od 22 lat prowadzimy w Chorzowie naukę języka angielskiego metodą Helen Doron dla dzieci i młodzieży. Nasi nauczyciele to doświadczeni lektorzy, którzy z pasją prowadzą zajęcia z najmłodszymi oraz młodzieżą szkolną. Podczas, gdy dzieci dobrze się bawią pod opieką lektora, rodzice mogą złapać chwilę wytchnienia przy kawie. Właścicielem Centrum i Dyrektorem Okręgowym jest Aleksandra Mruczek-Kulesza. Za sprawną organizację i kontakt z klientami odpowiada Żaneta Ligas.

 

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 270 zł Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 80 1940 1076 3111 0743 0001 0000
Nasza praca

W ciągu roku szkolnego oferujemy kursy językowe metodą Helen Doron dla dzieci od 3 miesiąca do 19 roku życia. Oprócz regularnych kursów rocznych nasze Centrum oferuje również intensywne warsztaty językowe letnie Summer Adventure oraz zimowe Winter Adventure dla dzieci w wieku 5 do 12 lat.

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

02.01.2023 2023 rok

Witamy w Nowym Roku.
Przed nami 2 tygodnie intensywnej pracy, a potem ferie zimowe.
Jeśli nie macie jeszcze planów to zapraszamy na warsztaty na Winter Adventure od 16 - 20 stycznia.
Ostatnie miejsca czekają!
Zadzwoń 📱607-313-266

15.12.2022 Przerwa świąteczno-noworoczna

W dnia od 23.12 - 01.01.2023 zajęcia w naszej szkole się nie odbywają. Do zobaczenia w Nowym Roku.

Z okazji Świat Bożego Narodzenia naszym Uczniom i ich Rodzicom życzymy dużo zdrowia, radości i wszelkiej pomyślności oraz spokoju.

02.12.2022 Grudzień

Koniec roku kalendarzowego coraz bliżej. Czas nowych zmian. Warto przyjść na bezpłatną lekcje próbną i dołączyć do grona naszych studentów. Mamy jeszcze kilka miejsc w grupach. Daj szanse swojemu dziecku na naukę języka angielskiego.
📱607-313-266

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Egzaminy Cambridge

Od 2012 roku  posiadamy status Autoryzowanego Centrum Egzaminacyjnego Cambridge i prowadzimy następujące egzaminy: Young Learners (YLE), Key English Test for Schools (KET), Preliminary English Test for Schools (PET), First Certificate for Schools FCE).

Testy YLE dostępne są na trzech poziomach trudności (Starters, Movers, Flyers). Monitorują one postęp w nauce języka i zachęcają dzieci do dalszej pracy nad nim.

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

Masz pytania dotyczące zajęć, potrzebujesz pomocy w dopasowaniu kursu do dziecka? Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy.

ul. Mościckiego 21, 41-500 Chorzów

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Chorzów

    Kursy podczas których dzieci i młodzież poznają język angielski pełne są ciekawych historii i barwnych bohaterów. Dzieci słuchają dialogów, aktywnie uczestniczą w zajęciach i w ten sposób naturalnie przyswajają prawidłową wymowę i akcent. Szkoła angielskiego dla dzieci w Chorzowie daję okazję do nauki języka w prosty i przyjemny sposób. Atrakcyjny zestaw kursów dostosowanych do wieku dzieci i młodzieży zachęca do nauki języków obcych.

    Szkoła językowa Chorzów

    Metoda Helen Doron w Chorzowie jest ciekawym sposobem nauki języka angielskiego znacznie różniącym się od tradycyjnych metod nauki, które znamy ze szkoły. Angielski dla dzieci w Chorzowie prowadzony tą metodą nie opiera się na ocenach. Dzieci przede wszystkim mają się dobrze bawić i w naturalny sposób poznawać słownictwo, gramatykę i akcent. Dzięki temu nauka kojarzy się uczniom z przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem, co przekłada się również na pozytywne podejście do nauki innych przedmiotów.