Angielski dla dzieci i młodzieży Chrzanów - Helen Doron

535 557 722
ul. Józefa Piłsudskiego 13, 32-500 Chrzanów

O nas

Zajęcia dla dzieci od 3 miesiąca życia do 12 lat oraz dla młodzieży od 11 do 19 roku życia! Zajęcia prowadzone w CAŁOŚCI w języku angielskim20 poziomów kursów w 4 grupach wiekowych.

Helen Doron English to doskonała, naturalna metoda, pozwalająca Twojemu dziecku opanować język angielski na wysokim poziomie. Daje gwarancję realizacji przemyślanej koncepcji metodycznej i konsekwentnej nauki języka angielskiego aż do osiągnięcia wybranego poziomu językowego.

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 305 zł Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 78 2490 0005 0000 4600 4026 6244
Oferta Oferta
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

25.11.2023 Wielki Bal Przebierańców z Helen Doron w Chrzanowie

25.11.2023 (sobota), w Miejskiej Bibliotece Publicznej odbył się Wielki Bal Przebierańców dla młodszych uczniów naszej szkoły języka angielskiego w Chrzanowie. Wszystkim obecnym dzieciom dziękujemy za przybycie. Zapraszamy na kolejną imprezę :)) informacje już wkrótce :)

10.10.2023 Zapisy uzupełniające do grup języka angielskiego dla dzieci w Helen Doron Chrzanów

W październiku również masz możliwość zapisać swoje dziecko na angielski do Helen Doron Chrzanów!
Twoje dziecko może dołączyć do istniejących grup, w których są wolne miejsca - zapraszamy do kontaktu 🙂
☎️ Zadzwoń: 535 55 77 22

29.08.2023 Bezpłatne lekcje pokazowe

Daj swojemu dziecku szanse na dwujęzyczność.
Zaufaj sprawdzonej metodzie!
Przekonaj się jak uczymy w szkole języka angielskiego Helen Doron w Chrzanowie i przyjdź na BEZPŁATNĄ lekcję pokazową - pierwsze już 2 września.
Liczba miejsc na lekcji pokazowej ograniczona, prosimy o kontakt telefoniczny:
☎️ 535 55 77 22

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Zobacz naszą szkołę

Egzaminy Cambridge

Nasze kursy dla nastolatków zgodne są z Europejską Skalą Biegłości Językowej od A2 do B2+ i przygotowują do egzaminów Cambridge. Wielokrotnie naszym uczniom  w wieku 13 – 14 lat udało się zdać egzamin na poziomie matury z języka angielskiego! Nasze lekcje zachęcają do dyskusji i wymiany poglądów. Swobodna komunikacja w języku angielskim jest dla nas zdecydowanie najważniejszym celem nauki języka!

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

Masz pytania dotyczące zajęć, potrzebujesz pomocy w dopasowaniu kursu dla dziecka? Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy.

ul. Józefa Piłsudskiego 13, 32-500 Chrzanów

 

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Chrzanów

    Szkoła angielskiego dla dzieci w Chrzanowie obejmuje ofertę kursów na różnym poziomie językowym i dla osób w różnym wieku. Program nauczania skierowany jest przede wszystkim do najmłodszych – niemowląt, dzieci w wieku przedszkolnym i dzieci w wieku szkolnym. Metoda Helen Doron w Chrzanowie to możliwość połączenia nauki i zabawy. Lekcje zorganizowane są w taki sposób, aby maksymalnie zaangażować dziecko w aktywności prowadzone w języku angielskim.

    Szkoła językowa Chrzanów

    Nauka metodą Helen Doron to również zestaw materiałów do nauki języka. Oprócz zeszytów ćwiczeń z programem obejmującym cały rok szkolny, dzieci otrzymują plecak z logo Helen Doron, który wyróżnia uczniów tej szkoły spośród innych, dostęp do platformy na której można znaleźć materiały do słuchania piosenek i dialogów bohaterów oraz dostęp do gier edukacyjnych wspomagających naukę. Angielski dla dzieci w Chrzanowie to nie tylko skuteczność w nauczaniu, ale przede wszystkim dobra zabawa.