Angielski dla dzieci i młodzieży Chrzanów - Helen Doron

535 557 722
ul. Józefa Piłsudskiego 13, 32-500 Chrzanów

O nas

Zajęcia dla dzieci od 3 miesiąca życia do 12 lat oraz dla młodzieży od 11 do 19 roku życia! Zajęcia prowadzone w CAŁOŚCI w języku angielskim20 poziomów kursów w 4 grupach wiekowych.

Helen Doron English to doskonała, naturalna metoda, pozwalająca Twojemu dziecku opanować język angielski na wysokim poziomie. Daje gwarancję realizacji przemyślanej koncepcji metodycznej i konsekwentnej nauki języka angielskiego aż do osiągnięcia wybranego poziomu językowego.

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 275 zł Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 78 2490 0005 0000 4600 4026 6244
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

22.09.2022 Lekcje pokazowe wciąż trwają!

Przegapiłeś lekcje pokazowe, które odbyły się w naszej szkole?
Nic nie szkodzi!
U nas zapisy trwają cały rok - zadzwoń i dowiedz się więcej :)
Zapraszamy.

01.06.2022 Zapisz się już dziś!!!

Czy wiesz, że już ruszyły zapisy na rok szkolny 2022/2023?
Zapisz się już dziś!
Zadzwoń: 535 557 722 lub
napisz: chrzanow@helendoron.pl.

27.04.2022 Zapisy kontynuacyjne!

Szanowni Rodzice, rozpoczynamy zapisy na nowy rok szkolny dla grup KONTYNUUJĄCYCH.
Więcej informacji na waszych skrzynkach mailowych i w sekretariacie szkoły.
Zapraszamy!

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Zobacz naszą szkołę

Egzaminy Cambridge

Nasze kursy dla nastolatków zgodne są z Europejską Skalą Biegłości Językowej od A2 do B2+ i przygotowują do egzaminów Cambridge. Wielokrotnie naszym uczniom  w wieku 13 – 14 lat udało się zdać egzamin na poziomie matury z języka angielskiego! Nasze lekcje zachęcają do dyskusji i wymiany poglądów. Swobodna komunikacja w języku angielskim jest dla nas zdecydowanie najważniejszym celem nauki języka!

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

Masz pytania dotyczące zajęć, potrzebujesz pomocy w dopasowaniu kursu dla dziecka? Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy.

ul. Józefa Piłsudskiego 13, 32-500 Chrzanów

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Chrzanów

    Szkoła angielskiego dla dzieci w Chrzanowie obejmuje ofertę kursów na różnym poziomie językowym i dla osób w różnym wieku. Program nauczania skierowany jest przede wszystkim do najmłodszych – niemowląt, dzieci w wieku przedszkolnym i dzieci w wieku szkolnym. Metoda Helen Doron w Chrzanowie to możliwość połączenia nauki i zabawy. Lekcje zorganizowane są w taki sposób, aby maksymalnie zaangażować dziecko w aktywności prowadzone w języku angielskim.

    Szkoła językowa Chrzanów

    Nauka metodą Helen Doron to również zestaw materiałów do nauki języka. Oprócz zeszytów ćwiczeń z programem obejmującym cały rok szkolny, dzieci otrzymują plecak z logo Helen Doron, który wyróżnia uczniów tej szkoły spośród innych, dostęp do platformy na której można znaleźć materiały do słuchania piosenek i dialogów bohaterów oraz dostęp do gier edukacyjnych wspomagających naukę. Angielski dla dzieci w Chrzanowie to nie tylko skuteczność w nauczaniu, ale przede wszystkim dobra zabawa.