Angielski dla dzieci i młodzieży Chrzanów - Helen Doron

535 557 722
ul. Józefa Piłsudskiego 13, 32-500 Chrzanów

O nas

W Helen Doron w Chrzanowie uczymy języka angielskiego dzieci od 3 miesiąca życia do 11 lat oraz młodzież od 11 do 19 roku życia! Zajęcia są w CAŁOŚCI w języku angielskim! Posiadamy szeroką gamę kursów, dzięki temu dopasujemy go idealnie dla Twojego dziecka.

Nasza szkoła językowa w Chrzanowie, należy do grupy ponad 1000 szkół na całym świecie, które korzystają z doskonałej, naturalnej metody Helen Doron English. Pozwoli to Twojemu dziecku opanować język angielski na wysokim poziomie.

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 330 zł Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 78 2490 0005 0000 4600 4026 6244
Oferta Oferta
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

20.06.2024 Przekonaj się SAM jak wyglądają nasze zajęcia!

Kochani Rodzice,
Chcecie dać dzieciom to, co najlepsze?
Zapewnić lepszy start?
Sprawić, żeby w szkole angielski zdawali na 6?
Zadzwoń do nas już dziś i zapisz Dziecko na lekcje pokazowe w Helen Doron - naszej szkole językowej w Chrzanowie!
Uniknij tłoków i zapewnij sobie spokojne wakacje:)❤
☎️ 535 557 722
📧 chrzanow@helendoron.pl

06.05.2024 V Piknik Rodzinny 😍

31.05 - piątek, godz. 15:00 😀
Kochani, to dzień w którym zwalniacie się wcześniej z pracy, zabieracie swoje rodziny, koce piknikowe i przychodzicie odpoczywać i bawić się z nami na V Pikniku Rodzinnym😀❤
Jeśli chcecie z nami spędzić czas i odpocząć z naszą Nami to dzwońcie do sekretariatu i zgłaszajcie listę osób, które chcecie ze sobą zabrać!

25.04.2024 🎈„HELEN DORON ENGLISH SHOW" 🎈

Czy mamy tu Rodziców przedszkolaków z gminy Chrzanów?🤔
👉 Jeśli tak, to czas, abyście się uaktywnili ⤵️ Możecie bowiem WYGRAĆ przedstawienie edukacyjne dla grupy Waszego dziecka! 🎁 TAK! Właśnie! 💪GŁÓWNĄ nagrodą jest:
😍😍😍 PRZEDSTAWIENIE edukacyjne 🎈„HELEN DORON ENGLISH SHOW" 🎈
Zadzwoń i dowiedz się więcej!

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Zobacz naszą szkołę

Egzaminy Cambridge

Nasze kursy dla nastolatków zgodne są z Europejską Skalą Biegłości Językowej od A2 do B2+ i przygotowują do egzaminów Cambridge. Wielokrotnie naszym uczniom  w wieku 13 – 14 lat udało się zdać egzamin na poziomie matury z języka angielskiego! Nasze lekcje zachęcają do dyskusji i wymiany poglądów. Swobodna komunikacja w języku angielskim jest dla nas zdecydowanie najważniejszym celem nauki języka!

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

Masz pytania dotyczące zajęć, potrzebujesz pomocy w dopasowaniu kursu dla dziecka? Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy.

ul. Józefa Piłsudskiego 13, 32-500 Chrzanów

 

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Chrzanów

    Szkoła angielskiego dla dzieci w Chrzanowie obejmuje ofertę kursów na różnym poziomie językowym i dla osób w różnym wieku. Program nauczania skierowany jest przede wszystkim do najmłodszych – niemowląt, dzieci w wieku przedszkolnym i dzieci w wieku szkolnym. Metoda Helen Doron w Chrzanowie to możliwość połączenia nauki i zabawy. Lekcje zorganizowane są w taki sposób, aby maksymalnie zaangażować dziecko w aktywności prowadzone w języku angielskim.

    Szkoła językowa Chrzanów

    Nauka metodą Helen Doron to również zestaw materiałów do nauki języka. Oprócz zeszytów ćwiczeń z programem obejmującym cały rok szkolny, dzieci otrzymują plecak z logo Helen Doron, który wyróżnia uczniów tej szkoły spośród innych, dostęp do platformy na której można znaleźć materiały do słuchania piosenek i dialogów bohaterów oraz dostęp do gier edukacyjnych wspomagających naukę. Angielski dla dzieci w Chrzanowie to nie tylko skuteczność w nauczaniu, ale przede wszystkim dobra zabawa.