Angielski dla dzieci i młodzieży Chrzanów - Helen Doron

535 557 722
ul. Józefa Piłsudskiego 13, 32-500 Chrzanów

O nas

Zajęcia dla dzieci od 3 miesiąca życia do 12 lat oraz dla młodzieży od 11 do 19 roku życia! Zajęcia prowadzone w CAŁOŚCI w języku angielskim20 poziomów kursów w 4 grupach wiekowych.

Helen Doron English to doskonała, naturalna metoda, pozwalająca Twojemu dziecku opanować język angielski na wysokim poziomie. Daje gwarancję realizacji przemyślanej koncepcji metodycznej i konsekwentnej nauki języka angielskiego aż do osiągnięcia wybranego poziomu językowego.

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 275 zł Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 78 2490 0005 0000 4600 4026 6244
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

11.01.2023 Ferie z Helen Doron w Chrzanowie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą warsztatów organizowanych w czasie ferii 2023.
Więcej informacji uzyskacie Państwo pod nr tel. 535 55 77 22 lub na naszej stronie FB.

09.11.2022 Słuchanie nagrań do kursów.

Szanowni rodzice!
Dziecko, które słucha nagrań minimum 2x dziennie, aktywnie uczestniczy w zajęciach i zapamiętuje zdecydowanie więcej :)
Dlatego codzienny zwyczaj słuchania jest koniecznością :)

22.09.2022 Lekcje pokazowe wciąż trwają!

Przegapiłeś lekcje pokazowe, które odbyły się w naszej szkole?
Nic nie szkodzi!
U nas zapisy trwają cały rok - zadzwoń i dowiedz się więcej :)
Zapraszamy.

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Zobacz naszą szkołę

Egzaminy Cambridge

Nasze kursy dla nastolatków zgodne są z Europejską Skalą Biegłości Językowej od A2 do B2+ i przygotowują do egzaminów Cambridge. Wielokrotnie naszym uczniom  w wieku 13 – 14 lat udało się zdać egzamin na poziomie matury z języka angielskiego! Nasze lekcje zachęcają do dyskusji i wymiany poglądów. Swobodna komunikacja w języku angielskim jest dla nas zdecydowanie najważniejszym celem nauki języka!

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

Masz pytania dotyczące zajęć, potrzebujesz pomocy w dopasowaniu kursu dla dziecka? Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy.

ul. Józefa Piłsudskiego 13, 32-500 Chrzanów

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Chrzanów

    Szkoła angielskiego dla dzieci w Chrzanowie obejmuje ofertę kursów na różnym poziomie językowym i dla osób w różnym wieku. Program nauczania skierowany jest przede wszystkim do najmłodszych – niemowląt, dzieci w wieku przedszkolnym i dzieci w wieku szkolnym. Metoda Helen Doron w Chrzanowie to możliwość połączenia nauki i zabawy. Lekcje zorganizowane są w taki sposób, aby maksymalnie zaangażować dziecko w aktywności prowadzone w języku angielskim.

    Szkoła językowa Chrzanów

    Nauka metodą Helen Doron to również zestaw materiałów do nauki języka. Oprócz zeszytów ćwiczeń z programem obejmującym cały rok szkolny, dzieci otrzymują plecak z logo Helen Doron, który wyróżnia uczniów tej szkoły spośród innych, dostęp do platformy na której można znaleźć materiały do słuchania piosenek i dialogów bohaterów oraz dostęp do gier edukacyjnych wspomagających naukę. Angielski dla dzieci w Chrzanowie to nie tylko skuteczność w nauczaniu, ale przede wszystkim dobra zabawa.