Angielski dla dzieci i młodzieży Cieszyn - Helen Doron

502 316 773
ul. Hajduka 11/1, 43-400 Cieszyn

O nas

Angielski dla Dzieci Cieszyn

Jesteśmy z Wami w Cieszynie już od 23 lat! Dysponujemy przestronnymi i dobrze wyposażonymi salami, gdzie nasi uczniowie w komfortowych warunkach przyswajają język angielski. Oferujemy zajęcia dla dzieci już od 3 miesiąca życia.

Angielski dla Młodzieży Cieszyn

Teen English College zaprasza na angielski dla nastolatków od 12 do 19 r. życia. Nasze kursy są zgodne z Europejską Skalą Biegłości Językowej od A2 do B2+ i przygotowują do egzaminów Cambridge.

 

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 228zł Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 26 1050 1399 1000 0097 1819 6331
Oferta dodatkowa

Zapraszamy na zajęcia wakacyjne oraz wyjazdy zagraniczne z Helen Doron. Szczegółowa oferta dla naszych uczniów będzie dostępna już wkrótce!

Zobacz naszą szkołę

Egzaminy Cambridge

Cambridge English Young Learners to seria motywujących testów sprawdzających umiejętności językowe poprzez zabawę, przeznaczonych specjalnie dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym. Tysiące rodziców na całym świecie wybiera testy Cambridge English YLE, aby ułatwić swoim dzieciom osiąganie postępów w nauce języka angielskiego zgodnie z międzynarodowymi standardami.

Egzaminy Cambridge można zdawać w naszej szkole!

Porozmawiajmy

Masz pytania, dotyczące zajęć, potrzebujesz pomocy w dopasowaniu kursu dla dziecka? Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy.

ul. Hajduka 11/1, 43-400 Cieszyn

numer konta : 26 1050 1399 1000 0097 1819 6331 ING

  Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Cieszyn

  Szkoła angielskiego dla dzieci w Cieszynie prowadzi zajęcia z wykorzystaniem skutecznej metody nauki, która powstała za sprawą inspiracji Helen Doron. Helen Doron to brytyjska specjalistka w zakresie językoznawstwa, która obserwując zachowania dzieci stworzyła wyjątkową metodę nauczania. Angielski dla dzieci w Cieszynie w szkołach Helen Doron opiera się na naśladowaniu mowy usłyszanej podczas zajęć oraz podczas słuchania piosenek i dialogów w domu.

  Szkoła językowa Cieszyn

  Bardzo ważnym elementem dla dzieci, które dopiero rozpoczynają naukę są pierwsze doświadczenia podczas zajęć. Jeżeli nauka będzie się im kojarzyła z zabawą, z mile spędzonym czasem, to z dużym prawdopodobieństwem te doświadczenia zostaną przeniesione również na naukę innych obszarów. Stąd metoda Helen Doron w Cieszynie to nie tylko inwestycja w naukę języka angielskiego, ale doskonały pomysł na zachęcenie dzieci i młodzieży do zdobywania cennej wiedzy w przyjemny dla nich sposób.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem