Angielski dla dzieci Cieszyn - Centrum Helen Doron

Skontaktuj się z nami

Porozmawiajmy

Masz pytania, dotyczące zajęć, potrzebujesz pomocy w dopasowaniu kursu dla dziecka? Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy.

ul. Hajduka 11/1, 43-400 Cieszyn

numer konta : 26 1050 1399 1000 0097 1819 6331 ING

  Nasz zespół

  Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Cieszyn

  Szkoła angielskiego dla dzieci w Cieszynie prowadzi zajęcia z wykorzystaniem skutecznej metody nauki, która powstała za sprawą inspiracji Helen Doron. Helen Doron to brytyjska specjalistka w zakresie językoznawstwa, która obserwując zachowania dzieci stworzyła wyjątkową metodę nauczania. Angielski dla dzieci w Cieszynie w szkołach Helen Doron opiera się na naśladowaniu mowy usłyszanej podczas zajęć oraz podczas słuchania piosenek i dialogów w domu.

  Szkoła językowa Cieszyn

  Bardzo ważnym elementem dla dzieci, które dopiero rozpoczynają naukę są pierwsze doświadczenia podczas zajęć. Jeżeli nauka będzie się im kojarzyła z zabawą, z mile spędzonym czasem, to z dużym prawdopodobieństwem te doświadczenia zostaną przeniesione również na naukę innych obszarów. Stąd metoda Helen Doron w Cieszynie to nie tylko inwestycja w naukę języka angielskiego, ale doskonały pomysł na zachęcenie dzieci i młodzieży do zdobywania cennej wiedzy w przyjemny dla nich sposób.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem