Angielski dla dzieci i młodzieży Częstochowa - Helen Doron

504 277 398
ul. Żwirki i Wigury 6/14, 42-200 Częstochowa

O nas

Angielski dla Dzieci Częstochowa

Uczymy dzieci już od 3. miesiąca życia, oferując zajęcia ogólnorozwojowe w j. angielskim.

Jeśli interesuje Cię angielski dla 3-latka, 4-latka lub 5-latka, to zapraszamy na zajęcia prowadzone wyłącznie w j. angielskim.

Angielski dla Młodzieży Częstochowa

Teen English College zaprasza na angielski dla nastolatków od 12 do 19 roku życia. Nasze kursy są zgodne z Europejską Skalą Biegłości Językowej od A2 do B2+ i przygotowują do egzaminów Cambridge.

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 250 zł Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 56 1600 1462 0008 4575 0797 1001
Oferta dodatkowa

Zapraszamy na zajęcia wakacyjne oraz wyjazdy zagraniczne z Helen Doron. Szczegółowa oferta dla naszych uczniów będzie dostępna już wkrótce!

Zobacz naszą szkołę

Egzaminy Cambridge

Nasze kursy dla nastolatków zgodne są z Europejską Skalą Biegłości Językowej od A2 do B2+ i przygotowują do egzaminów Cambridge. Wielokrotnie naszym uczniom w wieku 13-14 lat udało się zdać egzamin na poziomie matury z języka angielskiego! Nasze lekcje zachęcają do dyskusji i wymiany poglądów. Swobodna komunikacja w języku angielskim jest dla nas zdecydowanie najważniejszym celem nauki języka!

Porozmawiajmy

ul. Żwirki i Wigury 6/14, 42-200 Częstochowa

  Szkoła angielskiego dla dzieci Częstochowa-sprawdź!

  Czym wyróżnia się oferta naszej placówki? Dzięki trzydziestoletniemu doświadczeniu w nauce metodą H. Doron wiemy, że skutecznością. Angielski dla dzieci w Częstochowie? Zapraszamy na kreatywne zajęcia, podczas których dziecko pozna swój drugi język dzięki osłuchaniu. Nie siedzimy bezczynnie w ławkach, wypełniając zeszyty. Metoda Helen Doron w Częstochowie przynosi znakomite rezultaty dzięki nauce poprzez świetną zabawę. Metoda jest skuteczna u dzieci od czwartego miesiąca życia do nawet dziewiętnastego roku.

  Angielski dla różnych grup wiekowych Częstochowa

  Nasza szkoła gwarantuje indywidualne podejście oraz najwyższą jakość usług. Dzięki starannie wyselekcjonowanej kadrze zajęcia angielskiego stają się wspaniałą przygodą, przepełnioną dźwiękiem, tańcem, ruchem i uśmiechem. Szkoła języka angielskiego dla dzieci w Częstochowie jest miejscem, w którym nowoczesne metody aktywizują dziecko do udziału w zajęciach i wpływają na efekty.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem