Angielski dla dzieci i młodzieży Częstochowa - Helen Doron

Skontaktuj się z nami

Porozmawiajmy

ul. Żwirki i Wigury 6/14, 42-200 Częstochowa

  Szkoła angielskiego dla dzieci Częstochowa-sprawdź!

  Czym wyróżnia się oferta naszej placówki? Dzięki trzydziestoletniemu doświadczeniu w nauce metodą H. Doron wiemy, że skutecznością. Angielski dla dzieci w Częstochowie? Zapraszamy na kreatywne zajęcia, podczas których dziecko pozna swój drugi język dzięki osłuchaniu. Nie siedzimy bezczynnie w ławkach, wypełniając zeszyty. Metoda Helen Doron w Częstochowie przynosi znakomite rezultaty dzięki nauce poprzez świetną zabawę. Metoda jest skuteczna u dzieci od czwartego miesiąca życia do nawet dziewiętnastego roku.

  Angielski dla różnych grup wiekowych Częstochowa

  Lider w branży ESL (English as a Second Language) gwarantuje indywidualne podejście oraz najwyższą jakość usług. Dzięki starannie wyselekcjonowanej kadrze zajęcia angielskiego stają się wspaniałą przygodą, przepełnioną dźwiękiem, tańcem, ruchem i uśmiechem. Szkoła języka angielskiego dla dzieci w Częstochowie jest miejscem, w którym nowoczesne metody aktywizują dziecko do udziału w zajęciach i wpływają na efekty.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem