Angielski dla dzieci i młodzieży Dąbrowa Tarnowska - Helen Doron

667 396 391
Ul. Szkolna 6, 33-200 Dąbrowa Tarnowska

O nas

Angielski dla dzieci w Dąbrowie Tarnowskiej

Kursy języka angielskiego od 3 miesiąca do 19 roku życia.

Zapraszamy na angielski dla 3-latka, 4-latka, 5-latka lub 6- latka, prowadzimy zajęcia ogólnorozwojowe wyłącznie w języku angielskim.

Angielski dla młodzieży w Dąbrowie Tarnowskiej

Nastolatki od 12 do 19 r. życia zapraszamy na nasze kursy, które są zgodne z Europejską Skalą Biegłości Językowej od A2 do B2+ i przygotowują do egzaminów Cambridge.

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 320 zł Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 92 1240 1138 1111 0011 0768 3101
Oferta Oferta
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

01.05.2024 🐞🐝Majówka🐞🐝

Kochani🧡💛🩷
Życzymy udanego słonecznego wypoczynku i widzimy się 6 maja w poniedziałek🐞🐝🐛
Do zobaczenia🥰

10.04.2024 ⚡️Uwaga⚡️

Przypominamy, że nasz konkurs "Słuchasz?...perfect!"🤩wciąż trwa...minęliśmy 6 tydzień i gorąco zagrzewamy do dalszych wysiłków💪😎

29.03.2024 🐣Happy Easter🐣

Kochani🥰
🐣🐰Przerwa Wielkanocna będzie trwać od piątku do wtorku włącznie, zapraszamy w środę 03.04🐏🐇
🐥🐥🐥🐥Happy Easter🐥🐥🐥🐥

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Porozmawiajmy

 

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Dąbrowa Tarnowska

    Jako twórcy miejsca, w którym nauka angielskiego odbywa się poprzez wspaniałą zabawę mamy zaszczyt zaprosić Państwa do zapoznania się z naszą ofertą. Szkoła angielskiego dla dzieci w Dąbrowie Tarnowskiej ofertę edukacyjną kieruje do uczniów w wieku 0-19 lat. Pracujemy w oparciu o skuteczną metodę, której efektywność opiera się o umiejętne używanie usłyszanych i utrwalonych dźwięków. To, co działa w nauce gry na instrumentach, możliwe jest w nauce języka angielskiego.

    Szkoła językowa Dąbrowa Tarnowska

    Metoda Helen Doron w Dąbrowie Tarnowskiej stosowana jest z naciskiem na utrwalenie dźwięków w zabawie. Nasi uczniowie uwielbiają dodatkowe lekcje, przepełnione radością, aktywnością i muzyką. Angielski dla dzieci w Dąbrowie Tarnowskiej to zajęcia, dzięki którym dzieci otwierają się na nowe możliwości. Jako doświadczona szkoła nauki języka angielskiego, posiadamy własne aplikacje, pomagające utrwalić słownictwo. Zapoznaj się z naszą ofertą. Kangi Club i Teen Buzz to niektóre z naszych nowoczesnych narzędzi.