Angielski dla dzieci i młodzieży Dąbrowa Tarnowska - Helen Doron

Skontaktuj się z nami

Porozmawiajmy

  Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Dąbrowa Tarnowska

  Jako twórcy miejsca, w którym nauka angielskiego odbywa się poprzez wspaniałą zabawę mamy zaszczyt zaprosić Państwa do zapoznania się z naszą ofertą. Szkoła angielskiego dla dzieci w Dąbrowie Tarnowskiej ofertę edukacyjną kieruje do uczniów w wieku 0-19 lat. Pracujemy w oparciu o skuteczną metodę, której efektywność opiera się o umiejętne używanie usłyszanych i utrwalonych dźwięków. To, co działa w nauce gry na instrumentach, możliwe jest w nauce języka angielskiego.

  Szkoła językowa Dąbrowa Tarnowska

  Metoda Helen Doron w Dąbrowie Tarnowskiej stosowana jest z naciskiem na utrwalenie dźwięków w zabawie. Nasi uczniowie uwielbiają dodatkowe lekcje, przepełnione radością, aktywnością i muzyką. Angielski dla dzieci w Dąbrowie Tarnowskiej to zajęcia, dzięki którym dzieci otwierają się na nowe możliwości. Jesteśmy liderem ESL (English as a Second Language), posiadamy własne aplikacje, pomagające utrwalić słownictwo. Zapoznaj się z naszą ofertą. Kangi Club i Teen Buzz to niektóre z naszych nowoczesnych narzędzi.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem