Angielski dla dzieci i młodzieży Dąbrowa Tarnowska - Helen Doron

667 396 391
Ul. Szkolna 6, 33-200 Dąbrowa Tarnowska

O nas

Szanowni Rodzice!

Witamy na stronie internetowej Studio Języka Angielskiego Helen Doron English w Dąbrowie Tarnowskiej. Naszym uczniom(a także ich rodzicom)pragniemy pokazać, że język angielski to nie tylko przedmiot. Metoda Helen Doron stosowana jest z naciskiem na utrwalenie dźwięków w zabawie. Nasi uczniowie uwielbiają dodatkowe lekcje, przepełnione radością, aktywnością i muzyką. Zapraszamy!!!

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 225 zł Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 92 1240 1138 1111 0011 0768 3101
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

28.02.2023 Wolne miejsca!!!

Zapraszamy na zajęcia z języka angielskiego!!!
Wolne miejsca w grupach:
-4-5 latków (wtorek)
-7 latków(poniedziałek)
-8 latków(środa, czwartek)
-12 latków(piątek)
Zapisy w sekretariacie!!!

02.02.2023 Rozwiązanie Konkursu Słuchasz?PERFECT!

Uwaga, uwaga !!!
Już po feriach nastąpi rozwiązanie naszego konkursu i w związku z tym prosimy o przyniesienie wypełnionych Listening chart. Trzymamy kciuki !!!

27.01.2023 Ferie Zimowe!!

W dniach 30.01-12.02 Szkoła Helen Doron w Dąbrowie Tarnowskiej będzie zamknięta :)
Życzymy Udanego Wypoczynku !!!

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Porozmawiajmy

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Dąbrowa Tarnowska

    Jako twórcy miejsca, w którym nauka angielskiego odbywa się poprzez wspaniałą zabawę mamy zaszczyt zaprosić Państwa do zapoznania się z naszą ofertą. Szkoła angielskiego dla dzieci w Dąbrowie Tarnowskiej ofertę edukacyjną kieruje do uczniów w wieku 0-19 lat. Pracujemy w oparciu o skuteczną metodę, której efektywność opiera się o umiejętne używanie usłyszanych i utrwalonych dźwięków. To, co działa w nauce gry na instrumentach, możliwe jest w nauce języka angielskiego.

    Szkoła językowa Dąbrowa Tarnowska

    Metoda Helen Doron w Dąbrowie Tarnowskiej stosowana jest z naciskiem na utrwalenie dźwięków w zabawie. Nasi uczniowie uwielbiają dodatkowe lekcje, przepełnione radością, aktywnością i muzyką. Angielski dla dzieci w Dąbrowie Tarnowskiej to zajęcia, dzięki którym dzieci otwierają się na nowe możliwości. Jako doświadczona szkoła nauki języka angielskiego, posiadamy własne aplikacje, pomagające utrwalić słownictwo. Zapoznaj się z naszą ofertą. Kangi Club i Teen Buzz to niektóre z naszych nowoczesnych narzędzi.