Angielski dla dzieci i młodzieży Dębica - Helen Doron

Skontaktuj się z nami

Porozmawiajmy

ul. Rzeszowska 114, 39-200 Dębica

  Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Dębica

  Program nauczania jaki oferuje szkoła angielskiego dla dzieci w Dębicy skierowany jest przede wszystkim do najmłodszych dzieci. Materiał podzielony jest na poszczególne etapy i został uatrakcyjniony w formie kreskówek i kolorowych bohaterów. Kursy dla niemowląt i dzieci do 4 roku życia prowadzone są z udziałem rodziców. W ten sposób mali uczniowie zacieśniają więź z rodzicami, jednocześnie uczą się współpracy w grupie, a przy tym poznają język angielski.

  Szkoła językowa Dębica

  Angielski dla dzieci w Dębicy to także kursy skierowane do dzieci powyżej 4 roku życia. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu i trwają w zależności od grupy 45 minut lub godzinę. Metoda Helen Doron w Dębicy została opracowana z myślą o najmłodszych. Kluczowym aspektem było to, żeby dziecko przyswajało język podobnie jak język ojczysty. Program nauczania obejmuje piosenki i rymowanki, które są szybko zapamiętywane przez dzieci. Oprócz tego dzieci oglądają filmy animowane z przygodami ulubionego bohatera.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem