Angielski dla dzieci i młodzieży Dębica - Helen Doron

606 936 726
ul. Rzeszowska 114, 39-200 Dębica

O nas

Centrum Helen Doron w Dębicy działa od 2015 roku i jest jedyną licencjonowaną szkołą HDE na terenie powiatu dębickiego.

Helen Doron to wyjątkowa autorska metoda naturalnego nauczania języka angielskiego odpowiednia dla każdego dziecka. Na naszych wyjątkowych zajęciach chcemy aby dzieci poznały własną moc i dostrzegły, że wspólny język może być wspaniałym narzędziem komunikowania się z ludźmi na całym świecie.

Od września 2021 roku zapraszamy do naszej nowej siedziby w budynku Galerii Raj.

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 200 zł Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 68 1050 1836 1000 0092 7708 9596
Oferta Oferta
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

30.09.2023 Słuchasz? Perfect!

Przypominamy, że słuchanie nagrań w aplikacji HD Stream jest integralną częścią naszej metody. Słuchamy dwa razy dziennie, codziennie! Jeżeli ktoś zapomniał hasła lub jeszcze go nie otrzymał, prosimy o kontakt z sekretariatem.

22.09.2023 Przygotowanie do Egzaminów Cambridge!

Od października ruszają grupy przygotowujące do egzaminów Cambridge. Zapraszamy wszystkich uczniów od poziomu Paul Ward Explores. Zapisy w sekretariacie szkoły.

28.08.2023 Bezpłatne lekcje pokazowe!

Zapraszamy do zapisów na bezpłatne lekcje pokazowe pod tel. 606 936 726 Ilość osób ograniczona.

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Egzaminy Cambridge

Cambridge English Qualifications dla najmłodszych to seria motywujących testów sprawdzających umiejętności językowe poprzez zabawę, przeznaczonych specjalnie dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym. Istnieją trzy poziomy trudności testów – Pre A1 Starters, A1 Movers, A2 Flyers, A2 Key for Schools, B1 Preliminary for schools

Zajęcia przygotowujące do egzaminów są prowadzone przez naszych wykwalifikowanych lektorów.

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

ul. Rzeszowska 114, 39-200 Dębica

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Dębica

    Program nauczania jaki oferuje szkoła angielskiego dla dzieci w Dębicy skierowany jest przede wszystkim do najmłodszych dzieci. Materiał podzielony jest na poszczególne etapy i został uatrakcyjniony w formie kreskówek i kolorowych bohaterów. Kursy dla niemowląt i dzieci do 4 roku życia prowadzone są z udziałem rodziców. W ten sposób mali uczniowie zacieśniają więź z rodzicami, jednocześnie uczą się współpracy w grupie, a przy tym poznają język angielski.

    Szkoła językowa Dębica

    Angielski dla dzieci w Dębicy to także kursy skierowane do dzieci powyżej 4 roku życia. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu i trwają w zależności od grupy 45 minut lub godzinę. Metoda Helen Doron w Dębicy została opracowana z myślą o najmłodszych. Kluczowym aspektem było to, żeby dziecko przyswajało język podobnie jak język ojczysty. Program nauczania obejmuje piosenki i rymowanki, które są szybko zapamiętywane przez dzieci. Oprócz tego dzieci oglądają filmy animowane z przygodami ulubionego bohatera.