Angielski dla dzieci i młodzieży Dęblin - Helen Doron

665 333 660
ul. 15 Pułku Piechoty Wilków 5G, 08-521 Dęblin

O nas

Jesteśmy szkołą o nowoczesnej metodzie nauki języka angielskiego. Działamy od przeszło 6 lat zaczynając od 30 uczniów. Nasza społeczność łączy już ponad 200 bliski sobie osób.
Nasi lektorzy Helen Doron to wykwalifikowani specjaliści. Forma nauki przez zabawę zacieśnia relacje nauczyciel uczeń co sprawia, że dzieci chętnie biorą udział w zajęciach.

Kierujemy się zasadą, że kluczem do sukcesu jest regularne słuchanie
języka w 
tle codziennych aktywności i wsparcie dziecka.

 

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: od 240zł Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 51 1240 2861 1111 0010 9913 4133
Oferta Oferta
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

20.02.2024 Egzaminy CAMBRIGDE

Terminy egzaminów:
Starters - 9 czerwca
Movers - 9 czerwca
Flyers - 9 czerwca

20.02.2024 Próbne egzaminy CAMBRIDGE

Już od 26 lutego ruszamy z próbnymi testami Cambridge.
To świetna okazja do „przećwiczenia” całej formuły, a tym samym „oswojenia”.
Trzymamy mocno kciuki za wszystkich🤞🤞🤞
Powodzenia🤗

14.02.2024 Słuchasz? Perfect!

Przypominamy o codziennym słuchaniu materiałów audio do kursu. Nagrania są dostępne w naszej aplikacji Helen Doron Stream. Słuchamy ich 2 razy dziennie CODZIENNIE. Dlaczego? Bo uczeń regularnie słuchający materiału z kursu ma lepszy akcent oraz więcej i chętniej mówi po angielsku.

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Porozmawiajmy

ul. 15 Pułku Piechoty Wilków 5G, 08-521 Dęblin

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Dęblin

    Wysoki poziom nauczania, związany z efektywnością może łączyć się z prawdziwą frajdą dla najmłodszych i starszych uczniów. Jako szkoła angielskiego w Dęblinie oferujemy wyjątkowe zajęcia dla dzieci od czwartego miesiąca życia do dziewiętnastego roku życia. Nauka przez zabawę to przyjemność dla uczniów i wyjątkowe efekty, które widać bardzo szybko. Jeśli zależy Ci na najlepszym starcie w przyszłość Twojego dziecka nie czekaj. Kontakt z angielskim od najmłodszych lat gwarantuje swobodę komunikacji.

    Szkoła językowa Dęblin

    Jesteśmy przekonani, że angielski jako drugi język może być stosowany tak samo swobodnie jak ojczysty. Metoda Helen Doron w Dęblinie bazuje na zabawie, muzyce, interakcjach w grupie i zachwyca szybkim osłuchaniem oraz umiejętnym stosowaniem angielskiego przez dzieci. Wybierz angielski dla dzieci w Dęblinie i pozwól, by Twoja pociecha skorzystała z naszych pomysłów, gier i aplikacji. Przyjaciele z Kangi Club i Helen Doron Read już czekają. Dopasowujemy styl prowadzenia zajęć i stopień trudności do możliwości grupy. Zapraszamy.