Angielski dla dzieci i młodzieży Dęblin - Helen Doron

665 333 660
ul. 15 Pułku Piechoty 5G, 08-521 Dęblin

O nas

Helen Doron English jest wyjątkową, prostą i naturalną metodą nauczania języka angielskiego, odpowiednią dla każdego dziecka, bez względu na to, jaki jest jego język ojczysty. Dzięki naszym zabawnym, wciągającym i bezstresowym lekcjom wypełnionych muzyką, grami i szeroka gamą starannie zaplanowanych zajęć, dzieci uczą się angielskiego łatwo i naturalnie.

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

18.11.2022 Mock Testy

W ubiegłym tygodniu zakończyły się w naszej szkole próbne egzaminy Cambridge, tzw. mock testy. Mają one na celu zaznajomienie dzieci z konwencją egzaminu i kontrolne sprawdzenie poziomu przyswojonego materiału na zajęciach Cambridge.

09.10.2022 Słuchanie jest ważne

Przypominamy o codziennym słuchaniu nagrań do kursu - słuchamy 2 razy dziennie CODZIENNIE. Nagrania są dostępne w naszej aplikacji Helen Doron Stream.

09.10.2022 Godziny pracy naszego sekretariatu

W czasie roku szkolnego nasz sekretariat jest czynny w godzinach:
- od poniedziałku do czwartku 14:30-19:30
- w piątki 15:30-19:00.

Porozmawiajmy

ul. 15 Pułku Piechoty 5G, 08-521 Dęblin

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Dęblin

    Wysoki poziom nauczania, związany z efektywnością może łączyć się z prawdziwą frajdą dla najmłodszych i starszych uczniów. Jako szkoła angielskiego w Dęblinie oferujemy wyjątkowe zajęcia dla dzieci od czwartego miesiąca życia do dziewiętnastego roku życia. Nauka przez zabawę to przyjemność dla uczniów i wyjątkowe efekty, które widać bardzo szybko. Jeśli zależy Ci na najlepszym starcie w przyszłość Twojego dziecka nie czekaj. Kontakt z angielskim od najmłodszych lat gwarantuje swobodę komunikacji.

    Szkoła językowa Dęblin

    Jesteśmy przekonani, że angielski jako drugi język może być stosowany tak samo swobodnie jak ojczysty. Metoda Helen Doron w Dęblinie bazuje na zabawie, muzyce, interakcjach w grupie i zachwyca szybkim osłuchaniem oraz umiejętnym stosowaniem angielskiego przez dzieci. Wybierz angielski dla dzieci w Dęblinie i pozwól, by Twoja pociecha skorzystała z naszych pomysłów, gier i aplikacji. Przyjaciele z Kangi Club i Helen Doron Read już czekają. Dopasowujemy styl prowadzenia zajęć i stopień trudności do możliwości grupy. Zapraszamy.