Angielski dla dzieci i młodzieży Dęblin - Helen Doron

665 333 660
ul. 15 Pułku Piechoty 5G, 08-521 Dęblin

O nas

Helen Doron English jest wyjątkową, prostą i naturalną metodą nauczania języka angielskiego, odpowiednią dla każdego dziecka, bez względu na to, jaki jest jego język ojczysty. Dzięki naszym zabawnym, wciągającym i bezstresowym lekcjom wypełnionych muzyką, grami i szeroka gamą starannie zaplanowanych zajęć, dzieci uczą się angielskiego łatwo i naturalnie.

Newsy

02.06.2022 Rok szkolny 2022/2023

Zapraszamy do zapisów na przyszły rok szkolny!

01.06.2022 Dzień Dziecka

Wszystkim naszym uczniom życzymy wszytskiego dobrego!

23.05.2022 Wakacje tuż-tuż

Wakacje już za rogiem! W sekretariacie można uzyskać informacje o dacie ostatnich zajęć.

Porozmawiajmy

ul. 15 Pułku Piechoty 5G, 08-521 Dęblin

  Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Dęblin

  Wysoki poziom nauczania, związany z efektywnością może łączyć się z prawdziwą frajdą dla najmłodszych i starszych uczniów. Jako szkoła angielskiego w Dęblinie oferujemy wyjątkowe zajęcia dla dzieci od czwartego miesiąca życia do dziewiętnastego roku życia. Nauka przez zabawę to przyjemność dla uczniów i wyjątkowe efekty, które widać bardzo szybko. Jeśli zależy Ci na najlepszym starcie w przyszłość Twojego dziecka nie czekaj. Kontakt z angielskim od najmłodszych lat gwarantuje swobodę komunikacji.

  Szkoła językowa Dęblin

  Jesteśmy przekonani, że angielski jako drugi język może być stosowany tak samo swobodnie jak ojczysty. Metoda Helen Doron w Dęblinie bazuje na zabawie, muzyce, interakcjach w grupie i zachwyca szybkim osłuchaniem oraz umiejętnym stosowaniem angielskiego przez dzieci. Wybierz angielski dla dzieci w Dęblinie i pozwól, by Twoja pociecha skorzystała z naszych pomysłów, gier i aplikacji. Przyjaciele z Kangi Club i Helen Doron Read już czekają. Dopasowujemy styl prowadzenia zajęć i stopień trudności do możliwości grupy. Zapraszamy.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem