Angielski dla dzieci i młodzieży Dzierżoniów - Helen Doron

692 569 793
ul. Świdnicka 61, 58-200 Dzierżoniów

Porozmawiajmy

ul. Świdnicka 61, 58-200 Dzierżoniów

  Szkoła języka angielskiego dla dzieci Dzierżoniów

  Angielski dla dzieci w Dzierżoniowie w ramach zajęć metodą Helen Doron to sprawdzona, skuteczna droga do perfekcyjnej znajomości i braku ograniczeń w rozmowie po angielsku. Metoda Helen Doron w Dzierżoniowie stosowana jest skutecznie dla wielu grup wiekowych i opiera się na zdolności do zapamiętywania osłuchanych dźwięków. Na zajęciach nie gości nuda. Radosna, pełna energii atmosfera śpiewu, tańca, ruchu i kreatywnych zadań plastycznych sprawiają, że jest po prostu fajnie.

  Nauka języka angielskiego to frajda

  Dzieci mogą odczuwać ogromną frajdę z nauki języka angielskiego. Dzięki naszym nowoczesnym technikom oraz starannie dobranej kadrze osób z pasją tworzymy rzeczywistość, w której chce się przebywać, rozwijać i udoskonalać. Nietypowe metody, przyjazna atmosfera, własne materiały i aplikacja, służąca utrwaleniu poznanych słówek? Zapraszamy do nauki poprzez zabawę. Szkoła angielskiego dla dzieci w Dzierżoniowie to oferta dla najmłodszych i nastolatków.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem