Angielski dla dzieci i młodzieży Garwolin - Helen Doron

698 471 789
Al. Legionów 48, 08-400 Garwolin

O nas

Jak to się zaczęło? Metoda nauczania Helen Doron English powstała ponad 35 lat temu. Inspiracją do jej powstania była metoda nauki gry na skrzypcach dr Suzuki, kiedy to Helen Doron,

Oferta Oferta
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

18.09.2023 Nowy rok szkolny 2023 i 2024 Zapraszamy

Lekcje w naszym Centrum już ruszyły, ale zapisy trwają cały czas!
W niektórych grupach mamy jeszcze miejsca.
Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej lekcji pokazowej!
☎️ 698-471-789

27.03.2022 8 Marca

Życzymy wszystkim Kobietom dużo uśmiechu na co dzień, nie tylko od święta i tylu kwiatów ile my dostałyśmy od Naszych kochanych Uczniów!
Z całego serca-dziękujemy! 😀😘

Porozmawiajmy

Al. Legionów 48, 08-400 Garwolin

    Angielski dla dzieci Garwolin-skuteczne metody

    Szkoła angielskiego dla dzieci w Garwolinie jest miejscem, w którym wykształcona kadra aktywizuje do nauki i zapamiętywania poprzez osłuchanie z dźwiękiem, indywidualne podejście i moc wspaniałej zabawy. Skuteczność opiera się o wysokiej klasy narzędzia oraz innowacyjny sposób na zaangażowanie dzieci do nauki języka obcego. Angielski dla dzieci w Garwolinie jest adresowany dla dzieci od czwartego miesiąca życia. Oferujemy ciekawe zajęcia dla grup przedszkolnych, wczesnoszkolnych, dzieci starszych i nastolatków.

    Metoda Helen Doron Garwolin-grupy dopasowane do potrzeb

    Metoda Helen Doron w Garwolinie stosowana jest z ogromnym sukcesem. Zadowoleni rodzice i dzieci to dla nas powód do dumy, radości i motywacja do ciągłego rozwoju. Jesteśmy otwarci na potrzeby zarówno najmłodszych uczniów jak i nastolatków, uczących się w twórczym środowisku zaufanych osób.