Angielski dla dzieci i młodzieży Garwolin - Helen Doron

698 471 789
Al. Legionów 48, 08-400 Garwolin

O nas

Helen Doron Garwolin działa od 2007 roku, spod naszych skrzydeł wyszło już ponad 1500 uczniów! Uczymy dzieci i młodzież w wieku od 3 – 19 lat. Przygotowujemy do egzaminów: matura, egzamin 8-klasisty, egzaminy Cambridge i inne. Sama szkoła językowa jest zlokalizowana w super przyjaznym miejscu z dostępem do parkingu, terenów zielonych i sklepów. W metodę Helen Doron wierzymy całym sercem, uczniów traktujemy jak naszą rodzinę. Angielskiego uczymy z pasją i zaangażowaniem – kochamy to robić!

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 250 zł Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 54 1020 4476 0000 8102 0511 1275
Oferta Oferta
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

12.03.2024 Zapisy trwają cały rok!

W naszej szkole językowej w Garwolinie zapisy do grup trwają cały rok! Zapraszamy serdecznie na lekcje pokazowe. Każdy dzień to idealny moment aby zacząć naukę języka angielskiego! Zadzwoń po więcej informacji i zapisz swoje dziecko na superowe zajęcia -> 698 471 789

16.02.2024 Czekamy na wiosnę

Też tak macie, że łapiecie każde promienie słońca? My już czekamy na wiosnę! Na szczęście na zajęciach z angielskiego w naszej w Garwolinie energii nam nie brakuje.

29.01.2024 Ferie, ferie i już po feriach!

Od dzisiaj nasz szkoła wraca na właściwe, bo nie te śnieżne, tory :) Zapraszamy na lekcje do nas kochani uczniowie!

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Egzaminy Cambridge

Egzaminy Cambridge to prestiżowe potwierdzenie umiejętności językowych. Otwiera drogę zarówno na prestiżowe uczelnie jak i na wymarzone stanowiska pracy.  Ucząc się w szkole języka angielskiego Helen Doron Garwolin, dzieci i młodzież zyskują solidne przygotowanie do tych egzaminów już od najmłodszych lat.  Indywidualne podejście, wykwalifikowana, doświadczona kadra nauczycielska jaką mamy w szkole językowej Garwolin to klucz do sukcesu. W końcu Przyszłość brzmi Perfect, prawda?

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

Al. Legionów 48, 08-400 Garwolin

    Angielski dla dzieci Garwolin-skuteczne metody

    Szkoła angielskiego dla dzieci w Garwolinie jest miejscem, w którym wykształcona kadra aktywizuje do nauki i zapamiętywania poprzez osłuchanie z dźwiękiem, indywidualne podejście i moc wspaniałej zabawy. Skuteczność opiera się o wysokiej klasy narzędzia oraz innowacyjny sposób na zaangażowanie dzieci do nauki języka obcego. Angielski dla dzieci w Garwolinie jest adresowany dla dzieci od czwartego miesiąca życia. Oferujemy ciekawe zajęcia dla grup przedszkolnych, wczesnoszkolnych, dzieci starszych i nastolatków.

    Metoda Helen Doron Garwolin-grupy dopasowane do potrzeb

    Metoda Helen Doron w Garwolinie stosowana jest z ogromnym sukcesem. Zadowoleni rodzice i dzieci to dla nas powód do dumy, radości i motywacja do ciągłego rozwoju. Jesteśmy otwarci na potrzeby zarówno najmłodszych uczniów jak i nastolatków, uczących się w twórczym środowisku zaufanych osób.