Angielski dla dzieci Garwolin - Centrum Helen Doron

Skontaktuj się z nami

Porozmawiajmy

Al. Legionów 48, 08-400 Garwolin

  Angielski dla dzieci Garwolin-skuteczne metody

  Szkoła angielskiego dla dzieci w Garwolinie jest miejscem, w którym wykształcona kadra aktywizuje do nauki i zapamiętywania poprzez osłuchanie z dźwiękiem, indywidualne podejście i moc wspaniałej zabawy. Skuteczność opiera się o wysokiej klasy narzędzia oraz innowacyjny sposób na zaangażowanie dzieci do nauki języka obcego. Angielski dla dzieci w Garwolinie jest adresowany dla dzieci od czwartego miesiąca życia. Oferujemy ciekawe zajęcia dla grup przedszkolnych, wczesnoszkolnych, dzieci starszych i nastolatków.

  Metoda Helen Doron Garwolin-grupy dopasowane do potrzeb

  Metoda Helen Doron w Garwolinie stosowana jest z ogromnym sukcesem. Zadowoleni rodzice i dzieci to dla nas powód do dumy, radości i motywacja do ciągłego rozwoju. Jako lider ESL (English as a Second Language) pracujemy z dziećmi na podstawie technik zapamiętywania, realizując program poprzez zabawę. Jesteśmy otwarci na potrzeby zarówno najmłodszych uczniów jak i nastolatków, uczących się w twórczym środowisku zaufanych osób.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem