Angielski dla dzieci i młodzieży Gdańsk Chełm - Helen Doron

575 206 187
ul. Dokerów 25, 80-812 Gdańsk

O nas

Chcemy być bliżej naszych uczniów. Dlatego już w tym roku szkolnym zapraszamy do nowej placówki, ul. Dokerów 25 , na Gdańskim Chełmie. 

Nasze zajęcie to nie tylko angielski, od tego roku również hiszpański. To też nauka współpracy, świadomość jak ważne jest myślenie o innych. Uczymy, by dzieci dostrzegły, że wspólny język jest fantastycznym narzędziem, który pomaga komunikować się z innymi i czynić rzeczy wielkie, by poczuły swoją własną moc i że razem mogą zmieniać świat.

 

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 330 Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: ING Bank Śląski 27 1050 1764 1000 0097 3047 4641
Oferta Oferta
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

02.07.2024 Przerwa letnia

Rozpoczęliśmy wakacje. Sekretariat jest nieczynny do 19 sierpnia. Po tym czasie odpowiemy na wszystkie zgłoszenia telefoniczne i mailowe. Do zobaczenia :)

18.06.2024 Angielski i Hiszpański metodą Helen Doron

Już od września w nowej lokalizacji - Dokerów 25, Gdańsk Chełm
Zapraszamy!

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Egzaminy Cambridge

Nasze kursy dla nastolatków zgodne są z Europejską Skalą Biegłości Językowej od A2 do B2+ i przygotowują do egzaminów Cambridge. Wielokrotnie nasi uczniowie w wieku 13-14 lat zdawali egzamin na poziomie matury z języka angielskiego!

Nasze lekcje zachęcają do dyskusji i wymiany poglądów. Swobodna komunikacja w języku angielskim jest dla nas zdecydowanie najważniejszym celem nauki języka!

 

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

ul. Dokerów 25, 80-812 Gdańsk

    Szkoła językowa Gdańsk Chełm

    Jeżeli interesuje Cię nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży w Gdańsku Chełmie, zwróć uwagę na szkołę Helen Doron English. Oferujemy zajęcia po angielsku i hiszpańsku w małych grupach rówieśniczych. Zatrudniamy nauczycieli przygotowanych do pracy z dziećmi, łącząc zajęcia stacjonarne z narzędziami online. Metoda Helen Doron w Gdańsku Chełmie pozwoli Twojemu dziecku uczyć się w naturalny sposób, czyli poprzez zabawę i poznawanie świata. Zbuduje pozytywne skojarzenia z drugim językiem, otwierając drzwi do wieloletniej ścieżki rozwojowej.

    Angielski dla dzieci w Gdańsku Chełmie

    Szkoła angielskiego dla dzieci i młodzieży w Gdańsku Chełmie wyróżnia się pod wieloma względami. Gwarantujemy językowy i pozajęzykowy rozwój naszych uczniów. Tym samym kształtujemy przyszłość oraz ważne postawy małych obywateli świata. Oferujemy nowoczesne narzędzia dydaktyczne, które są dopasowane do poszczególnych grup wiekowych. Na zajęciach korzystamy z rutyn krytycznego myślenia. Organizujemy zajęcia międzynarodowe, a także wakacyjne obozy językowe i wycieczki zagraniczne.