Angielski dla dzieci i młodzieży Gdańsk Kokoszki - Helen Doron

603 09 00 09
ul. Azaliowa 18, 80-177 Gdańsk

O nas

Chcemy być bliżej naszych uczniów. Dlatego już w tym roku szkolnym zapraszamy do nowej placówki w budynku Pozytywnej Szkoły Podstawowej, w której dzieci będą poznawać drugi język.

Nasze zajęcie to nie tylko angielski. To też nauka współpracy, świadomość jak ważne jest myślenie o innych. Uczymy, by dzieci dostrzegły, że wspólny język jest fantastycznym narzędziem, który pomaga komunikować się z innymi i czynić rzeczy wielkie, by poczuły swoją własną moc i że razem mogą zmieniać świat.

 

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 280 Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: ING Bank Śląski 27 1050 1764 1000 0097 3047 4641
Oferta Oferta
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

04.03.2024 Przerwa Wielkanocna

Przerwa świąteczna trwa od 24 marca do 2 kwietnia. W środę, 3 kwietnia zajęcia wg planu.

06.11.2023 Wolne miejsca w grupach

Są miejsca, Można jeszcze dołączyć
Zapraszamy do kontaktu 𝐨𝐝 𝐩𝐨𝐧𝐢𝐞𝐝𝐳𝐢𝐚ł𝐤𝐮 𝐝𝐨 𝐩𝐢𝐚̨𝐭𝐤𝐮 𝐰 𝐠𝐨𝐝𝐳𝐢𝐧𝐚𝐜𝐡 𝟏𝟎:𝟎𝟎 - 𝟏𝟓:𝟎𝟎,
telefonicznie 𝟔𝟎𝟑 𝟎𝟗 𝟎𝟎 𝟎𝟗, mailem: 𝐠𝐝𝐚𝐧𝐬𝐤.𝐤𝐨𝐤𝐨𝐬𝐳𝐤𝐢@𝐡𝐞𝐥𝐞𝐧𝐝𝐨𝐫𝐨𝐧.𝐩𝐥

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Porozmawiajmy

ul. Azaliowa 18, 80-177 Gdańsk

 

    Szkoła językowa Gdańsk Kokoszki

    Jeżeli interesuje Cię nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży w Gdańsku Kokoszki, zwróć uwagę na szkołę Helen Doron English. Oferujemy zajęcia wyłącznie po angielsku w małych grupach rówieśniczych. Zatrudniamy nauczycieli przygotowanych do pracy z dziećmi, łącząc zajęcia stacjonarne z narzędziami online. Metoda Helen Doron w Gdańsku Kokoszki pozwoli Twojemu dziecku uczyć się w naturalny sposób, czyli poprzez zabawę i poznawanie świata. Zbuduje pozytywne skojarzenia z drugim językiem, otwierając drzwi do wieloletniej ścieżki rozwojowej.

    Angielski dla dzieci w Gdańsku Kokoszki

    Szkoła angielskiego dla dzieci w Gdańsku Kokoszki filia Helen Doron English wyróżnia się pod wieloma względami. Gwarantujemy językowy i pozajęzykowy rozwój naszych uczniów. Tym samym kształtujemy przyszłość oraz ważne postawy małych obywateli świata. Oferujemy nowoczesne narzędzia dydaktyczne, które są dopasowane do poszczególnych grup wiekowych. Organizujemy zajęcia międzynarodowe, a także wakacyjne obozy językowe i wycieczki zagraniczne.