Angielski dla dzieci i młodzieży Gdańsk - Helen Doron

Skontaktuj się z nami

Porozmawiajmy

Masz pytanie dotyczące zajęć? Potrzebujesz kurs angielskiego dopasowany do umiejętności Twojego dziecka? Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy.

ul. Podkarpacka 5B/2, 80-257 Gdańsk

  Nasz zespół

  Metoda Helen Doron Gdańsk-Niedźwiednik

  Już ponad trzydzieści lat temu twórczyni metody wiedziała, że skuteczność nauki języków obcych może wiązać się ze sposobem zapamiętywania poprzez osłuchanie z dźwiękami. Metoda Helen Doron w Gdańsku-Niedźwiedniku stosowana jest w ramach zajęć z najmłodszymi dziećmi, przedszkolakami, dziećmi w wieku szkolnym oraz nastolatkami. Nasza szkoła angielskiego w Gdańsku-Niedźwiedniku reprezentowana jest przez doświadczoną kadrę, dla której język angielski to prawdziwa pasja i radość.

  Nauka angielskiego dla dzieci Gdańsk-Niedźwiednik

  Angielski dla dzieci w Gdańsku-Niedźwiedniku to sposób na przekonanie dziecka, że nauka może być przyjemnością. Program naszej szkoły uwzględnia dopasowaną do wieku i poziomu umiejętności dzieci ofertę edukacyjną, realizowaną poprzez aktywizację, ruch, śmiech i kreatywne zadania. Oferujemy dostęp do materiałów edukacyjnych, naszej aplikacji, pozwalającej utrwalać słówka oraz moc dobrej zabawy z angielskim. Twoje dziecko rozwinie nie tylko umiejętność mówienia w języku angielskim, ale i swoje talenty.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem