Angielski dla dzieci i młodzieży Gdańsk Niedźwiednik - Helen Doron

509 201 345
ul. Podkarpacka 5B/2, 80-257 Gdańsk

O nas

Uczymy angielskiego metodą Helen Doron na Niedźwiedniku już od 2000 roku. Uczymy wszystkie grupy wiekowe od 3 miesiąca do 19 roku życia. Wielu naszych uczniów, dzięki nam spełniło swoje marzenia

Oferta Oferta
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

Masz pytanie dotyczące zajęć? Potrzebujesz kurs angielskiego dopasowany do umiejętności Twojego dziecka? Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy.

ul. Podkarpacka 5B/2, 80-257 Gdańsk

    Metoda Helen Doron Gdańsk-Niedźwiednik

    Już ponad trzydzieści lat temu twórczyni metody wiedziała, że skuteczność nauki języków obcych może wiązać się ze sposobem zapamiętywania poprzez osłuchanie z dźwiękami. Metoda Helen Doron w Gdańsku-Niedźwiedniku stosowana jest w ramach zajęć z najmłodszymi dziećmi, przedszkolakami, dziećmi w wieku szkolnym oraz nastolatkami. Nasza szkoła angielskiego w Gdańsku-Niedźwiedniku reprezentowana jest przez doświadczoną kadrę, dla której język angielski to prawdziwa pasja i radość.

    Nauka angielskiego dla dzieci Gdańsk-Niedźwiednik

    Angielski dla dzieci w Gdańsku-Niedźwiedniku to sposób na przekonanie dziecka, że nauka może być przyjemnością. Program naszej szkoły uwzględnia dopasowaną do wieku i poziomu umiejętności dzieci ofertę edukacyjną, realizowaną poprzez aktywizację, ruch, śmiech i kreatywne zadania. Oferujemy dostęp do materiałów edukacyjnych, naszej aplikacji, pozwalającej utrwalać słówka oraz moc dobrej zabawy z angielskim. Twoje dziecko rozwinie nie tylko umiejętność mówienia w języku angielskim, ale i swoje talenty.