Angielski dla dzieci i młodzieży Gdańsk Niedźwiednik - Helen Doron

509 201 345
ul. Podkarpacka 5B/2, 80-257 Gdańsk

O nas

Uczymy angielskiego metodą Helen Doron na Niedźwiedniku już od 2000 roku. Uczymy wszystkie grupy wiekowe od 3 miesiąca do 19 roku życia. Wielu naszych uczniów, dzięki nam spełniło swoje marzenia

Porozmawiajmy

Masz pytanie dotyczące zajęć? Potrzebujesz kurs angielskiego dopasowany do umiejętności Twojego dziecka? Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy.

ul. Podkarpacka 5B/2, 80-257 Gdańsk

    Metoda Helen Doron Gdańsk-Niedźwiednik

    Już ponad trzydzieści lat temu twórczyni metody wiedziała, że skuteczność nauki języków obcych może wiązać się ze sposobem zapamiętywania poprzez osłuchanie z dźwiękami. Metoda Helen Doron w Gdańsku-Niedźwiedniku stosowana jest w ramach zajęć z najmłodszymi dziećmi, przedszkolakami, dziećmi w wieku szkolnym oraz nastolatkami. Nasza szkoła angielskiego w Gdańsku-Niedźwiedniku reprezentowana jest przez doświadczoną kadrę, dla której język angielski to prawdziwa pasja i radość.

    Nauka angielskiego dla dzieci Gdańsk-Niedźwiednik

    Angielski dla dzieci w Gdańsku-Niedźwiedniku to sposób na przekonanie dziecka, że nauka może być przyjemnością. Program naszej szkoły uwzględnia dopasowaną do wieku i poziomu umiejętności dzieci ofertę edukacyjną, realizowaną poprzez aktywizację, ruch, śmiech i kreatywne zadania. Oferujemy dostęp do materiałów edukacyjnych, naszej aplikacji, pozwalającej utrwalać słówka oraz moc dobrej zabawy z angielskim. Twoje dziecko rozwinie nie tylko umiejętność mówienia w języku angielskim, ale i swoje talenty.