Angielski dla dzieci i młodzieży Gdańsk Suchanino - Helen Doron

575 206 187
ul. Schuberta 79, 80-172 Gdańsk

O nas

Chcemy być bliżej naszych uczniów. Dlatego już w tym roku szkolnym zapraszamy do nowej palcówki,  w budynku Be Montessori School, w której dzieci będą poznawać drugi język.

Nasze zajęcie to nie tylko angielski. To też nauka współpracy, świadomość jak ważne jest myślenie o innych. Uczymy, by dzieci dostrzegły, że wspólny język jest fantastycznym narzędziem, który pomaga komunikować się z innymi i czynić rzeczy wielkie, by poczuły swoją własną moc i że razem mogą zmieniać świat.

 

 

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 280 Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: mBank 50 1140 2017 0000 4402 0352 4535
Oferta Oferta
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

04.03.2024 Przerwa Wielkanocna

Przerwa świąteczna od 28 marca do 2 kwietnia. Na kolejne zajęcia wg. planu zapraszamy 9 kwietnia.

06.11.2023 Są jeszcze wolne miejsca

Są miejsca, można jeszcze dołączyć do grup.
Zapraszamy do kontaktu 𝐨𝐝 𝐩𝐨𝐧𝐢𝐞𝐝𝐳𝐢𝐚ł𝐤𝐮 𝐝𝐨 𝐩𝐢𝐚̨𝐭𝐤𝐮 𝐰 𝐠𝐨𝐝𝐳𝐢𝐧𝐚𝐜𝐡 𝟏𝟐:𝟎𝟎 - 𝟏𝟖:𝟎𝟎,
telefonicznie 𝟓𝟕𝟓 𝟐𝟎𝟔 𝟏𝟖𝟕 mailem: 𝐠𝐝𝐚𝐧𝐬𝐤.𝐬𝐮𝐜𝐡𝐚𝐧𝐢𝐧𝐨@𝐡𝐞𝐥𝐞𝐧𝐝𝐨𝐫𝐨𝐧.𝐩𝐥

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Porozmawiajmy

ul. Schuberta 79, 80-172 Gdańsk

 

    Angielski dla dzieci w Gdańsku Suchanino

    Rodzice planujący zapisać swoje dzieci na kurs języka angielskiego koniecznie powinni rozważyć metodę Helen Doron w Gdańsku Suchanino. Stawiamy na małe grupy rówieśnicze, w których doświadczeni lektorzy są w stanie poświęcać tyle samo uwagi każdemu uczniowi. Nasi uczniowie otrzymują autorskie podręczniki Helen Doron English, a także dostęp do materiałów audio i video w aplikacji Stream. Wykorzystanie na zajęciach metody pozytywnego wzmocnienia motywuje dzieci i młodzież do dalszej nauki.

    Szkoła językowa Gdańsk Suchanino

    Nasza szkoła angielskiego dla dzieci w Gdańsku Suchanino zaprasza na zajęcia dzieci w każdym wieku: od 3. miesiąca do 19. roku życia. Oferujemy język migowy dla niemowląt i uczymy czytania globalnego już od 5. roku życia. Nasi uczniowie są w stanie opanować do 3500 słów po angielsku! Nasz spójny, wieloletni program kursów sprawia, że nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży w Gdańsku Suchanino może być zarówno przyjemna, jak i efektywna. Ponadto zapewniamy także pozajęzykowy rozwój dzieci, kształtując ich kompetencje społeczne i ważne w życiu postawy.