Angielski dla dzieci i młodzieży Gdów - Helen Doron

793470457
ul. Krakowska 37, 32-420 Gdów

O nas

Uczymy języka angielskiego już od 3 miesiąca życia dziecka.

Interesuje Cię angielski dla 3-latka, 4-latka lub 5-latka? W takim wypadku zapraszamy do nas na kursy prowadzone wyłącznie w języku angielskim.

Angielski dla Nastolatków w Gdowie? Nasza szkoła prowadzi kursy zgodnie z Europejską Skalą Biegłości Językowej od A2 do B2+ i przygotowują do egzaminów Cambridge.

Oferta Oferta
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

ul. Krakowska 37, 32-420 Gdów

    Szkoła językowa Gdów – wybierz naukę angielskiego w małej grupie rówieśniczej

    Jeżeli interesuje Cię nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży w Gdowie, szkoła językowa Helen Doron English ma w tej kwestii wiele do zaoferowania. Prowadzimy zajęcia wyłącznie po angielsku, w małych grupach rówieśniczych. Nasi lektorzy indywidualnie podchodzą do każdego ucznia. Wybierając angielski dla dzieci w Gdowie, weź pod uwagę, że w Helen Doron English oferujemy naukę nawet od 3. miesiąca życia. Angielski dla niemowlaków uwzględnia dodatkowo naukę języka migowego.

    Na czym polega metoda Helen Doron w Gdowie?

    Szkoła językowa Gdów to dobry wybór, by Twoje dziecko uczyło się angielskiego naturalną metodą. Nasza szkoła angielskiego dla dzieci w Gdowie prowadzi zajęcia wyłącznie po angielsku, co daje najlepsze efekty uczenia. Dzięki nam dzieci i młodzież mają codzienny kontakt z angielskim i rozwijają umiejętność prowadzenia swobodnej rozmowy w drugim języku. Do dyspozycji naszych uczniów pozostają również narzędzia, z jakich mogą korzystać poza szkołą – to aplikacje multimedialne do nauki angielskiego.