Angielski dla dzieci i młodzieży Głogów - Helen Doron

76 834 30 19
ul. Bolesława Śmiałego 19, 67-200 Głogów

Porozmawiajmy

ul. Bolesława Śmiałego 19, 67-200 Głogów

  Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Głogów

  Szkoła języka angielskiego dla dzieci w Głogowie koncentruje się na skutecznej nauce języka osób w wieku od 3 miesięcy do 19 roku życia. Zajęcia są bogate w wiele różnych aktywności organizowanych przez nauczycieli. Lektorzy przechodzą specjalne kursy przygotowujące do prowadzenia zajęć. Dzięki wyjątkowej technice nauczania i wysokim kwalifikacjom lektorów dzieci bardzo szybko uczą się języka angielskiego. Angielski dla dzieci w Głogowie to świetna nauka i zabawa.

  Szkoła językowa Głogów

  Metoda Helen Doron w Głogowie opiera się na angażowaniu dzieci w różne aktywności ruchowe, muzyczne oraz plastyczne w środowisku języka angielskiego. Dzięki stymulacji różnych zmysłów uczestnicy zajęć bardzo szybko uczą się nowego słownictwa jednocześnie rozwijając kreatywność i wyobraźnię. Dodatkowym elementem wspierającym naukę są materiały – aplikacje i gry edukacyjne. Służą one utrzymaniu stałego kontaktu z językiem i utrwalaniu dotychczas poznanych słów. Gry dostosowane są do wieku uczniów i są elementem wspierającym naukę.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem