Angielski dla dzieci i młodzieży Gniezno - Helen Doron

694 978 509
os. Władysława Łokietka 31/21, 62-200 Gniezno

Porozmawiajmy

os. Władysława Łokietka 31/21, 62-200 Gniezno

  Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Gniezno

  Nauka angielskiego może być bardzo ciekawą przygodą. Metoda Helen Doron w Gnieźnie to sposób nauczania, który znacznie odbiega od nauczania, które dzieci i młodzież znają ze szkoły. Przede wszystkim główną zasadą jest nauka przez zabawę oraz przez naturalnie prowadzone konwersacje w języku angielskim. Szkoła angielskiego dla dzieci w Gnieźnie prowadzoną ta metodą nie skupia się na ocenianiu dzieci – nie ma tu systemu ocen, jest natomiast dbałość o jak największą aktywność dzieci w trakcie różnych, inspirujących zadań.

  Szkoła językowa Gniezno

  Szkoła Helen Doron ma w swojej ofercie język angielski dla dzieci w Gnieźnie. Nauka skierowana jest nawet do bardzo małych dzieci, ponieważ technika nauczania, jaką stworzyła Helen Doron opiera się na założeniu, że naukę języka należy rozpocząć jak najwcześniej, kiedy mózg jest bardzo elastyczny i kiedy jest w stanie przyswajać język obcy w takim sam sposób jak język ojczysty. Metoda ta udowadnia również to, że do nauki języka nie jest konieczna znajomość czytania ani pisania.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem