Angielski dla dzieci i młodzieży Gostyń - Helen Doron

603 328 079
ul. Powstanców Wielkopolskich 44, 63-800 Gostyń

O nas

Jak się uczą dzieci?
Poprzez zabawę z radością i łatwością.

Dzieci w każdym wieku
Uczymy dzieci od 3. miesiąca do 19. roku życia, dostosowując kursy do ich poziomów językowego i rozwoju emocjonalnego. Sprawiamy, że nauka jest prosta.

Dlaczego nasza metoda działa?
… ponieważ opiera się na głębokim zrozumieniu procesu w jaki sposób dzieci się uczą i czego potrzebują, aby rozwinąć swój potencjał. Nasze stymulujące i efektywne zajęcia są uzupełniane przez innowacyjne gry i aplikacje.

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: Cena za jeden miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty 220 zł
Oferta Oferta
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

04.06.2024 Relacja uczeń – nauczyciel: jak ją budujemy w Helen Doron English?

Interesujemy się: pytamy naszych uczniów, jak się czują, co przeżyli, jakie mają plany.
Rozmawiamy: zachęcamy dzieci, by mówiły o swoich przeżyciach, przemyśleniach i emocjach po angielsku.
Słuchamy: jesteśmy czuli na potrzeby i problemy.
Współpracujemy: traktujemy uczniów Helen Doron z szacunkiem.

31.05.2024 Dzień Dziecka po angielsku: jak to robimy w Helen Doron?

W naszej szkole Dzień Dziecka po angielsku trwa przez cały rok. Na każdych zajęciach dzieci robią to, co lubią najbardziej: bawią się, skaczą, śmieją i rozmawiają. Przyswajają wiedzę w najbardziej naturalny sposób i dlatego często w ogóle nie czują, że się uczą. Efekty ich nauki widać jednak bardzo szybko.

Egzaminy Cambridge

W ramach Autoryzowanego Centrum Egzaminacyjnego Helen Doron Polska Zachód uczniowie szkół Helen Doron podchodzą do egzaminów Cambridge na wszystkich poziomach zaawansowania. Cambridge English Qualifications dla najmłodszych to seria motywujących testów sprawdzających.

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

ul. Powstanców Wielkopolskich 44, 63-800 Gostyń

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Gostyń

    Efektywne metody nauczania to poszukiwana alternatywa do standardowej oferty edukacyjnej o przeciętnych rezultatach. Nasza szkoła angielskiego w Gostyniu oferuje najmłodszym oraz oczywiście ich rodzicom solidną podstawę teoretyczną i praktyczną. Znajomość angielskiego dziś to podstawa, zadbaj więc o solidne podstawy. Angielski dla dzieci w Gostyniu realizowany jest w oparciu o ugruntowaną metodę, z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi, takich jak multimedialne aplikacje oraz gry (Kangi Club i inne).

    Szkoła językowa Gostyń

    Niezwykła metoda Helen Doron w Gostyniu oparta jest o naukę poprzez zabawę. Jej autorka dowodzi, że możliwa jest nauka języka obcego poprzez osłuchanie i zapamiętanie dźwięków, jak w muzyce i nauce gry na instrumentach bez znajomości zapisu nutowego. Uczymy dzieci już od czwartego miesiąca życia z przekonaniem, że wczesne osłuchanie gwarantuje szybkie przyswojenie i używanie angielskiego jako drugiego języka, zaraz po ojczystym.