Angielski dla dzieci i młodzieży Gostyń - Helen Doron

Skontaktuj się z nami

Porozmawiajmy

ul. Powstanców Wielkopolskich 44, 63-800 Gostyń

  Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Gostyń

  Efektywne metody nauczania to poszukiwana alternatywa do standardowej oferty edukacyjnej o przeciętnych rezultatach. Nasza szkoła angielskiego w Gostyniu oferuje najmłodszym oraz oczywiście ich rodzicom solidną podstawę teoretyczną i praktyczną. Znajomość angielskiego dziś to podstawa, zadbaj więc o solidne podstawy. Angielski dla dzieci w Gostyniu realizowany jest w oparciu o ugruntowaną metodę, z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi, takich jak multimedialne aplikacje oraz gry (Kangi Club i inne).

  Szkoła językowa Gostyń

  Niezwykła metoda Helen Doron w Gostyniu oparta jest o naukę poprzez zabawę. Jej autorka dowodzi, że możliwa jest nauka języka obcego poprzez osłuchanie i zapamiętanie dźwięków, jak w muzyce i nauce gry na instrumentach bez znajomości zapisu nutowego. Uczymy dzieci już od czwartego miesiąca życia z przekonaniem, że wczesne osłuchanie gwarantuje szybkie przyswojenie i używanie angielskiego jako drugiego języka (ESL), zaraz po ojczystym.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem