Centrum Języka Angielskiego Helen Doron prowadzi zajęcia w Grodzisku Mazowieckim od ponad 20 lat. Oferujemy kursy dla dzieci od 3 miesiąca do 19 roku życia. Mamy zaplanowaną kompleksową ścieżkę kształcenia dla każdego ucznia. Od pierwszych zabaw językowych, aż po ekscytujący moment zdobywania międzynarodowych certyfikatów. Naszą misją jest uczenie w sposób nowoczesny, efektywny i przyjemny. Używamy zaawansowanych narzędzi edukacyjnych sprawiających, że nauka z nami jest ciekawa i skuteczna.
Drodzy Rodzice,
rozpoczęliśmy nabór na nowy rok szkolny.
Bezpłatne lekcje pokazowe już w czerwcu.
Nie zwlekaj i zapisz się już teraz!
🎤 Nagrajcie filmik z życzeniami dla Mamy – po angielsku!
✨ Może to być wierszyk, piosenka, życzenia
📅 Jak wziąć udział?
➡️ Nagranie (do 30 sekund) wyślijcie na nasz adres e-mail grodzisk.maz@helendoron.pl do 25 maja.
➡️ 26 maja opublikujemy wszystkie nagrania na naszym Facebooku. Wygra ten, kto zdobędzie najwięcej polubień do 31 maja
Zapraszamy dzieci na bezpłatne warsztaty wielkanocne, podczas których będziemy tworzyć, bawić się i uczyć angielskiego w świątecznej atmosferze! 🇬🇧✨
📌 Kiedy?
📅 Sobota, 12.04.2025
⏰ Godz. 10:00 – 11:00 → Dzieci 4-6 lat
⏰ Godz. 11:15 – 12:15 → Dzieci 7+
Udział w warsztatach jest bezpłatny, ale obowiązują zapisy!
Zgłoszenia przyjmujemy do 10.04.
Nasza szkoła oferuje kursy zgodne z Europejską Skalą Biegłości Językowej od A2 do B2+ oraz przygotowuje do międzynarodowych egzaminów Cambridge. Ponadto jesteśmy Szkołą Partnerską Lang LTC We are the Champions.
Sprawdzone metody nauczania języków obcych bazują na wielu środkach. Nasza wśród pozostałych wyróżnia się wysoką skutecznością już po krótkim czasie nauczania oraz zapewnieniem dzieciom atrakcyjnej zabawy, aktywności fizycznej oraz sporej dawki muzyki. Nasza szkoła angielskiego dla dzieci w Grodzisku Mazowieckim oferuje każdorazowo zajęcia, dopasowane do wieku i poziomu aktywności. Posiadamy nowoczesne, atrakcyjne dla dzieci i młodzieży narzędzia. Aplikacje cechują się sprawnym działaniem.
Angielski dla dzieci w Grodzisku to nauka w niewielkich grupach oraz zajęcia prowadzone przez wykwalifikowanych nauczycieli, którzy dbają o indywidualne podejście do każdego ucznia. Podczas lekcji dzieci porozumiewają się tylko w języku angielskim. Uzupełnieniem cotygodniowych kursów są materiały edukacyjne dostępne na naszej platformie.
Nasza szkoła zlokalizowana jest w samym centrum Grodziska na Osiedlu Platinum, przy stacji PKP, a do Państwa dyspozycji jest duży bezpłatny parking P+R.