Angielski dla dzieci i młodzieży Grodzisk Mazowiecki - Helen Doron

781 573 890
ul. Żydowska 17/133, 05-825 Grodzisk Mazowiecki

O nas

Centrum Języka Angielskiego Helen Doron prowadzi zajęcia na terenie Grodziska Mazowieckiego od 2004 roku. Przez prawie 14  lat uczymy języka angielskiego dzieciaki w wieku od 3 m-cy do 18 lat

Oferta Oferta
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Egzaminy Cambridge

Nasza szkoła oferuje przygotowanie do międzynarodowych egzaminów Cambridge. Ponadto jesteśmy Szkołą Partnerską Lang LTC We are the Champions.

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

ul. Żydowska 17/133, 05-825 Grodzisk Mazowiecki

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Grodzisk Mazowiecki

    Sprawdzone metody nauczania języków obcych bazują na wielu środkach. Nasza wśród pozostałych wyróżnia się wysoką skutecznością już po krótkim czasie nauczania oraz zapewnieniem dzieciom atrakcyjnej zabawy, aktywności fizycznej oraz sporej dawki muzyki. Nasza szkoła angielskiego dla dzieci w Grodzisku Mazowieckim oferuje każdorazowo zajęcia, dopasowane do wieku i poziomu aktywności. Posiadamy nowoczesne, atrakcyjne dla dzieci i młodzieży narzędzia. Aplikacje cechują się sprawnym działaniem.

    Szkoła językowa Grodzisk Mazowiecki

    Jako lider na lokalnym rynku oferujemy zajęcia w grupach wiekowych 0-3 lat, 3-6 lat, 6-12 lat, 12-19 lat. Metoda Helen Doron w Grodzisku Mazowieckim jest skuteczna w nauczaniu każdej z grup. Nasz angielski dla dzieci w Grodzisku Mazowieckim to zajęcia, na których nikt się nie nudzi. Wśród naszych 3 milionów uczniów, uczących się w szkołach 38 krajów nie ma osób niezadowolonych. Efekty widoczne od razu i radość na twarzach dzieci. Zapraszamy.