Angielski dla dzieci i młodzieży Hrubieszów - Helen Doron

881 513 100
ul. Partyzantów 16/3, 22-500 Hrubieszów

O nas

Nasza szkoła jest jedyną w Hrubieszowie licencjonowaną szkołą metody Helen Doron. Jako pierwsi w regionie rozpoczęliśmy nauczanie języka angielskiego najmłodsze dzieci. Od tego czasu pozostajemy niekwestionowanym liderem w dziedzinie edukacji językowej.

W naszej szkole prowadzimy zajęcia dla dzieci w wieku od 3 miesięcy do 12 lat oraz dla młodzieży do 19 roku życia. Oferujemy kilkanaście poziomów nauczania, co oznacza że nasi uczniowie mają zapewnioną kontynuacje nauki przez wiele lat.

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: Dla dzieci od 190 zł , dla nastolatków – z przygotowaniem do egzaminów Cambridge – od 300 zł . Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: Europejskie Centrum Edukacyjne Arkadiusz Brzozowski Nr konta: 82 1020 5356 0000 1802 0040 9797
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

07.03.2023 Helen Doron Stream

Przypominamy o regularnym osłuchiwaniu się z materiałami do kursów. Dwa razy dziennie codziennie! Pamiętajmy, że dane do logowania każdy posiada zapisane w paszporcie.
Słuchasz? Perfect!

13.02.2023 Egzaminy Cambridge

Informujemy, że rozpoczynamy zapisy chętnych uczniów na sesję egzaminacyjną Cambridge. Termin zgłoszenia do 28 marca 2023.
Pamiętaj, że nie musisz być naszym uczniem, aby móc przystąpić do egzaminów Cambridge. Jeśli chcesz sprawdzić swój angielski to po prostu zapisz się.
Szczegóły Tel. 881 513 100

05.01.2023 Ferie zimowe 2023

W czasie ferii zimowych, czyli w dniach od 16 stycznia do 27 stycznia zgodnie z harmonogramem nie odbywają się zajęcia w naszej szkole. Widzimy się 30 stycznia :-)

Egzaminy Cambridge

Przygotowujemy do egzaminów Pre-A1 Starters, A1 Movers, A2 Flyers, A2 Key for Schools, B1 Preliminary for Schools, B2 First for Schools, C1 Advanced, prowadzonych przez wykwalifikowanych lektorów, którzy są również egzaminatorami Cambridge English.

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

Masz pytania, dotyczące zajęć, potrzebujesz pomocy w dopasowaniu kursu dla dziecka? Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy.

ul. Partyzantów 16/3, 22-500 Hrubieszów

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Hrubieszów

    Angielski dla dzieci w Hrubieszowie to propozycja dla wymagających rodziców, którzy oczekują efektów nauczania oraz dzieci, kochających dobrą zabawę. W naszej szkole rządzi śmiech, muzyka i zabawa. Nie znaczy to jednak, że leniuchujemy. Metoda Helen Doron w Hrubieszowie, którą skutecznie realizujemy gwarantuje szybkie poznanie i utrwalenie dźwięków, słów angielskich oraz opanowanie przez dzieci swobodnej komunikacji. Wiemy, że angielski szybko może stać się drugim językiem.

    Szkoła językowa Hrubieszów

    Zapraszamy dzieci i młodzież do grup, uformowanych wiekowo i według poziomu umiejętności, od 0 do 19 lat. Szkoła angielskiego dla dzieci w Hrubieszowie oferuje naukę w niewielkich grupach, każde zajęcia to okazja do rozwijania kontaktów interpersonalnych i poznawania oraz osłuchiwania się z angielskim. Najmłodsze dzieci najłatwiej przyswajają słownictwo. Nie czekaj i zapisz swoje dziecko, aby dołączyło do 3 milionów zadowolonych uczniów.