Angielski dla dzieci i młodzieży Hrubieszów - Helen Doron

881 513 100
ul. Partyzantów 16/3, 22-500 Hrubieszów

O nas

Nasza szkoła jest jedyną w całym powiecie licencjonowaną szkołą metody Helen Doron. Jako pierwsi w regionie rozpoczęliśmy nauczanie języka angielskiego najmłodsze dzieci. Od tego czasu pozostajemy niekwestionowanym liderem w dziedzinie edukacji językowej.

Nasze lekcje to więcej niż angielski. Chcemy, aby dzieci poczuły swoją własną moc i to, że mogą zmieniać świat. Żeby dostrzegły, że wspólny język jest fantastycznym narzędziem, które pomaga komunikować się z innymi i czynić rzeczy wielkie.

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: Dla dzieci od 240 zł, dla nastolatków – z przygotowaniem do egzaminów Cambridge – od 370 zł. Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: Nano Agro Sp. z o.o. Nr konta: 75 1020 5356 0000 1102 0190 9886
Oferta Oferta
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

20.05.2024 Zapisy na rok szkolny 2024/2025 - czas start❗️❗️❗️

Zapraszamy uczniów kontynujących do rezerwacji miejsc w grupach a także wszystkich chętnych, którzy chcą razem z Nami rozpocząć swoją przygodę nauki języka angielskiego😁
Dodatkowo mamy dla Was mega niespodziankę, która będzie obowiązywała przy zapisie do 10 czerwca. Szczegółowe informacje: 881 513 100

07.05.2024 Przypominamy o możliwości odrabiania zajęć☺️

Drodzy Rodzice, Uczniowie przypominamy, że każde opuszczone spotkanie można odrobić na zajęciach w innej równoległej grupie. Zapraszamy do kontaktu z sekretariatem w celu umówienia dogodnego terminu.

06.05.2024 Helen Doron Stream - słuchamy nagrań❗❗❗

𝐒ł𝐮𝐜𝐡𝐚𝐬𝐳❓❓❓ 𝐏𝐄𝐑𝐅𝐄𝐂𝐓❗❗❗ 👌
Pamiętajmy, że codzienne słuchanie nagrań to nieodłączna część naszej metody 🎧
Dziecko, które systematycznie słucha nagrań na Helen Doron Stream nawet nie zauważa, że się uczy😁
Słuchamy ich 2 razy dziennie CODZIENNIE😍

Egzaminy Cambridge

Egzaminy Cambridge po raz pierwszy w historii Centrum Helen Doron odbyły się 14 maja 2023 r. w Hrubieszowie. Kolejną sesję egzaminacyjną, która odbyła się 12 maja 2024 r. mamy już za sobą i z niecierpliwością oczekujemy na wyniki i certyfikaty.  

Zapisz się i sprawdź swój poziom wiedzy z języka angielskiego podczas najbliższej sesji w 2025 roku.

Zdobądź międzynarodowy certyfikat Cambridge podczas egzaminów Starters, Movers, Flyers, KET, B1 PET, B2 First, C1 Advanced.

 

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

Masz pytania, dotyczące zajęć, potrzebujesz pomocy w dopasowaniu kursu dla dziecka? Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy.

ul. Partyzantów 16/3, 22-500 Hrubieszów

 

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Hrubieszów

    Angielski dla dzieci w Hrubieszowie to propozycja dla wymagających rodziców, którzy oczekują efektów nauczania oraz dzieci, kochających dobrą zabawę. W naszej szkole rządzi śmiech, muzyka i zabawa. Nie znaczy to jednak, że leniuchujemy. Metoda Helen Doron w Hrubieszowie, którą skutecznie realizujemy gwarantuje szybkie poznanie i utrwalenie dźwięków, słów angielskich oraz opanowanie przez dzieci swobodnej komunikacji. Wiemy, że angielski szybko może stać się drugim językiem.

    Szkoła językowa Hrubieszów

    Zapraszamy dzieci i młodzież do grup, uformowanych wiekowo i według poziomu umiejętności, od 0 do 19 lat. Szkoła angielskiego dla dzieci w Hrubieszowie oferuje naukę w niewielkich grupach, każde zajęcia to okazja do rozwijania kontaktów interpersonalnych i poznawania oraz osłuchiwania się z angielskim. Najmłodsze dzieci najłatwiej przyswajają słownictwo. Nie czekaj i zapisz swoje dziecko, aby dołączyło do 3 milionów zadowolonych uczniów.