Angielski dla dzieci i młodzieży Hrubieszów - Helen Doron

881 513 100
ul. Partyzantów 16/3, 22-500 Hrubieszów

O nas

Nasza szkoła jest jedyną w całym powiecie licencjonowaną szkołą metody Helen Doron. Jako pierwsi w regionie rozpoczęliśmy nauczanie języka angielskiego najmłodsze dzieci. Od tego czasu pozostajemy niekwestionowanym liderem w dziedzinie edukacji językowej.

Nasze lekcje to więcej niż angielski. Chcemy, aby dzieci poczuły swoją własną moc i to, że mogą zmieniać świat. Żeby dostrzegły, że wspólny język jest fantastycznym narzędziem, które pomaga komunikować się z innymi i czynić rzeczy wielkie.

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: Dla dzieci od 210 zł, dla nastolatków – z przygotowaniem do egzaminów Cambridge – od 320 zł. Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: Nano Agro Sp. z o.o. Nr konta: 75 1020 5356 0000 1102 0190 9886
Oferta Oferta
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

01.12.2023 Warsztaty bożonarodzeniowe – 15 grudnia (piątek)

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się do nas wielkimi krokami 🎄🎁 🎄 dlatego z tej okazji już dziś zapraszamy Was na warsztaty🎄❤🎄 Wspólnie stworzymy coś wyjątkowego😍
🌲TERMIN: 15 grudnia (piątek) w godz. 16.00 - 17.30
🌲KOSZT: 50 zł
🌲ZAPISY: 881 513 100
🌲ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA❗❗❗

02.11.2023 Regularne słuchanie - dlaczego warto słuchać⁉️👉

Dzieci, które regularnie osłuchują się chętniej mówią po angielsku, mają lepszy akcent, robią zauważalnie szybciej postępy, a także łatwiej uczą się nowego słownictwa☺️
Zapraszamy do korzystania z naszych platform multimedialnych Kangi Club oraz Helen Doron Stream❗️❗️❗️

04.10.2023 Ostatnie miejsca w grupach❗️❗️❗️

Poszukujesz zajęć z języka angielskiego??? Jeśli TAK to już ostatni dzwonek, aby zapisać dziecko na język angielski i pomóc mu w kreowaniu przyszłości!
Nie czekaj! Zadzwoń i umów się na pełnowymiarową bezpłatną lekcję pokazową ➡️ Zapisy: 881 513 100

Egzaminy Cambridge

We prepare for Cambridge English Qualifications.

Po raz pierwszy w historii Centrum Helen Doron w Hrubieszowie – 14 maja 2023 roku egzaminy Cambridge odbyły się właśnie u Nas. Od przyszłego roku wszyscy chętni kandydaci będą mogli również zdawać egzaminy w naszej siedzibie, co znacznie redukuje u uczniów poziom stresu.

Przygotowujemy do egzaminów Pre-A1 Starters, A1 Movers, A2 Flyers, A2 Key for Schools, B1 Preliminary for Schools, B2 First for Schools, C1 Advanced.

 

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

Masz pytania, dotyczące zajęć, potrzebujesz pomocy w dopasowaniu kursu dla dziecka? Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy.

ul. Partyzantów 16/3, 22-500 Hrubieszów

 

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Hrubieszów

    Angielski dla dzieci w Hrubieszowie to propozycja dla wymagających rodziców, którzy oczekują efektów nauczania oraz dzieci, kochających dobrą zabawę. W naszej szkole rządzi śmiech, muzyka i zabawa. Nie znaczy to jednak, że leniuchujemy. Metoda Helen Doron w Hrubieszowie, którą skutecznie realizujemy gwarantuje szybkie poznanie i utrwalenie dźwięków, słów angielskich oraz opanowanie przez dzieci swobodnej komunikacji. Wiemy, że angielski szybko może stać się drugim językiem.

    Szkoła językowa Hrubieszów

    Zapraszamy dzieci i młodzież do grup, uformowanych wiekowo i według poziomu umiejętności, od 0 do 19 lat. Szkoła angielskiego dla dzieci w Hrubieszowie oferuje naukę w niewielkich grupach, każde zajęcia to okazja do rozwijania kontaktów interpersonalnych i poznawania oraz osłuchiwania się z angielskim. Najmłodsze dzieci najłatwiej przyswajają słownictwo. Nie czekaj i zapisz swoje dziecko, aby dołączyło do 3 milionów zadowolonych uczniów.