Angielski dla dzieci i młodzieży Hrubieszów - Helen Doron

881 513 100
ul. Partyzantów 16/3, 22-500 Hrubieszów

O nas

Nasza szkoła jest jedyną w całym powiecie licencjonowaną szkołą metody Helen Doron. Jako pierwsi w regionie rozpoczęliśmy nauczanie języka angielskiego najmłodsze dzieci. Od tego czasu pozostajemy niekwestionowanym liderem w dziedzinie edukacji językowej.

Nasze lekcje to więcej niż angielski. Chcemy, aby dzieci poczuły swoją własną moc i to, że mogą zmieniać świat. Żeby dostrzegły, że wspólny język jest fantastycznym narzędziem, które pomaga komunikować się z innymi i czynić rzeczy wielkie.

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: Dla dzieci od 210 zł, dla nastolatków – z przygotowaniem do egzaminów Cambridge – od 320 zł. Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: Nano Agro Sp. z o.o. Nr konta: 75 1020 5356 0000 1102 0190 9886
Oferta Oferta
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

05.04.2024 Majówka🌼🌞🌼

Informujemy, że zgodnie z harmonogramem zajęć w dniach od 29 kwietnia do 5 maja - mamy przerwę od zajęć❗️Życzymy słonecznej i udanej majówki😍

05.04.2024 Przypominamy o możliwości odrabiania zajęć☺️

Drodzy Rodzice, Uczniowie przypominamy, że każde opuszczone spotkanie można odrobić na zajęciach w innej równoległej grupie. Zapraszamy do kontaktu z sekretariatem w celu umówienia dogodnego terminu.

05.04.2024 Helen Doron Stream - słuchamy nagrań❗❗❗

𝐒ł𝐮𝐜𝐡𝐚𝐬𝐳❓❓❓ 𝐏𝐄𝐑𝐅𝐄𝐂𝐓❗❗❗ 👌
Pamiętajmy, że codzienne słuchanie nagrań to nieodłączna część naszej metody 🎧
Dziecko, które systematycznie słucha nagrań na Helen Doron Stream nawet nie zauważa, że się uczy😁
Słuchamy ich 2 razy dziennie CODZIENNIE😍

Egzaminy Cambridge

We prepare for Cambridge English Qualifications.

Po raz pierwszy w historii Centrum Helen Doron w Hrubieszowie – 14 maja 2023 roku egzaminy Cambridge odbyły się właśnie u Nas. Kolejna sesja egzaminacyjna już 12 maja 2024 roku – zapisz się i  sprawdź swój poziom wiedzy z języka angielskiego.

Zdobądź międzynarodowy certyfikat Cambridge!

Przygotowujemy do egzaminów Pre-A1 Starters, A1 Movers, A2 Flyers, A2 Key for Schools, B1 Preliminary for Schools, B2 First for Schools, C1 Advanced.

 

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

Masz pytania, dotyczące zajęć, potrzebujesz pomocy w dopasowaniu kursu dla dziecka? Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy.

ul. Partyzantów 16/3, 22-500 Hrubieszów

 

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Hrubieszów

    Angielski dla dzieci w Hrubieszowie to propozycja dla wymagających rodziców, którzy oczekują efektów nauczania oraz dzieci, kochających dobrą zabawę. W naszej szkole rządzi śmiech, muzyka i zabawa. Nie znaczy to jednak, że leniuchujemy. Metoda Helen Doron w Hrubieszowie, którą skutecznie realizujemy gwarantuje szybkie poznanie i utrwalenie dźwięków, słów angielskich oraz opanowanie przez dzieci swobodnej komunikacji. Wiemy, że angielski szybko może stać się drugim językiem.

    Szkoła językowa Hrubieszów

    Zapraszamy dzieci i młodzież do grup, uformowanych wiekowo i według poziomu umiejętności, od 0 do 19 lat. Szkoła angielskiego dla dzieci w Hrubieszowie oferuje naukę w niewielkich grupach, każde zajęcia to okazja do rozwijania kontaktów interpersonalnych i poznawania oraz osłuchiwania się z angielskim. Najmłodsze dzieci najłatwiej przyswajają słownictwo. Nie czekaj i zapisz swoje dziecko, aby dołączyło do 3 milionów zadowolonych uczniów.