Angielski dla dzieci i młodzieży Hrubieszów - Helen Doron

881 513 100
ul. Partyzantów 16/3, 22-500 Hrubieszów

O nas

Nasza szkoła jest jedyną w Hrubieszowie licencjonowaną szkołą metody Helen Doron. Jako pierwsi w regionie rozpoczęliśmy nauczanie języka angielskiego najmłodsze dzieci. Od tego czasu pozostajemy niekwestionowanym liderem w dziedzinie edukacji językowej.

W naszej szkole prowadzimy zajęcia dla dzieci w wieku od 3 miesięcy do 12 lat oraz dla młodzieży do 19 roku życia. Oferujemy kilkanaście poziomów nauczania, co oznacza że nasi uczniowie mają zapewnioną kontynuacje nauki przez wiele lat.

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: Dla dzieci od 190 zł , dla nastolatków – z przygotowaniem do egzaminów Cambridge – od 300 zł . Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: Europejskie Centrum Edukacyjne Arkadiusz Brzozowski Nr konta: 82 1020 5356 0000 1802 0040 9797
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

21.09.2022 Ostatnie wolne miejsca w grupach

Jeśli chcesz do nas dołączyć informujemy, że pozostały ostatnie wolne miejsca w grupach. Zapisz się na pełnowymiarową bezpłatną lekcję pokazową
Tel. 881 513 100

24.08.2022 Bezpłatne lekcje pokazowe

Dzień Otwarty - przyjdź i przekonaj się sam, że nauka języka angielskiego może być świetną zabawą.
Serdecznie zapraszamy wszystkie chętne dzieci we czwartek 1 września do naszej szkoły.
Obowiązują zapisy na określonej grupy wiekowej.

06.07.2022 Zniżka za polecenia

Pamiętajcie, że za każdego ucznia, który zapisze się do naszej szkoły z Waszego polecenia, otrzymujecie 50zł zniżki. Im więcej poleceń tym większa zniżka!

Egzaminy Cambridge

Przygotowujemy do egzaminów Pre-A1 Starters, A1 Movers, A2 Flyers, A2 Key for Schools, B1 Preliminary for Schools, B2 First for Schools, C1 Advanced, prowadzonych przez wykwalifikowanych lektorów, którzy są również egzaminatorami Cambridge English.

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

Masz pytania, dotyczące zajęć, potrzebujesz pomocy w dopasowaniu kursu dla dziecka? Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy.

ul. Partyzantów 16/3, 22-500 Hrubieszów

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Hrubieszów

    Angielski dla dzieci w Hrubieszowie to propozycja dla wymagających rodziców, którzy oczekują efektów nauczania oraz dzieci, kochających dobrą zabawę. W naszej szkole rządzi śmiech, muzyka i zabawa. Nie znaczy to jednak, że leniuchujemy. Metoda Helen Doron w Hrubieszowie, którą skutecznie realizujemy gwarantuje szybkie poznanie i utrwalenie dźwięków, słów angielskich oraz opanowanie przez dzieci swobodnej komunikacji. Wiemy, że angielski szybko może stać się drugim językiem.

    Szkoła językowa Hrubieszów

    Zapraszamy dzieci i młodzież do grup, uformowanych wiekowo i według poziomu umiejętności, od 0 do 19 lat. Szkoła angielskiego dla dzieci w Hrubieszowie oferuje naukę w niewielkich grupach, każde zajęcia to okazja do rozwijania kontaktów interpersonalnych i poznawania oraz osłuchiwania się z angielskim. Najmłodsze dzieci najłatwiej przyswajają słownictwo. Nie czekaj i zapisz swoje dziecko, aby dołączyło do 3 milionów zadowolonych uczniów.