Angielski dla dzieci i młodzieży Hrubieszów - Helen Doron

881 513 100
ul. Partyzantów 16/3, 22-500 Hrubieszów

O nas

Nasza szkoła jest jedyną w Hrubieszowie licencjonowaną szkołą metody Helen Doron. Jako pierwsi w regionie rozpoczęliśmy nauczanie języka angielskiego najmłodsze dzieci. Od tego czasu pozostajemy niekwestionowanym liderem w dziedzinie edukacji językowej.

W naszej szkole prowadzimy zajęcia dla dzieci w wieku od 3 miesięcy do 12 lat oraz dla młodzieży do 19 roku życia. Oferujemy kilkanaście poziomów nauczania, co oznacza że nasi uczniowie mają zapewnioną kontynuacje nauki przez wiele lat.

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: Dla dzieci od 170 zł , dla nastolatków – z przygotowaniem do egzaminów Cambridge – od 270 zł . Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: Europejskie Centrum Edukacyjne Arkadiusz Brzozowski Nr konta: 82 1020 5356 0000 1802 0040 9797

Newsy

28.04.2022 Majówka - przerwa w zajęciach

W dniach 2-4 maja (poniedziałek-środa) zgodnie z harmonogramem w naszym Centrum obowiązuje majowa przerwa w zajęciach.

Na regularne lekcje zapraszamy od czwartku 5 maja.

17.03.2022 Easter Break

Przerwa świąteczna w naszej szkole trwa od 15 do 19 kwietnia. Na regularne zajęcia zapraszamy od środy 20 kwietnia.

17.03.2022 Przypominamy o regularnym słuchaniu nagrań

Starajmy się słuchać dwa razy dziennie codziennie - pamiętajmy, że to niezbędny element naszej metody!!!
To dzięki codziennemu słuchaniu nagrań oraz cotygodniowej lekcji w grupie rówieśniczej tworzymy środowisko anglojęzyczne.

Egzaminy Cambridge

Przygotowujemy do egzaminów Pre-A1 Starters, A1 Movers, A2 Flyers, A2 Key for Schools, B1 Preliminary for Schools, B2 First for Schools, C1 Advanced, prowadzonych przez wykwalifikowanych lektorów, którzy są również egzaminatorami Cambridge English.

Porozmawiajmy

Masz pytania, dotyczące zajęć, potrzebujesz pomocy w dopasowaniu kursu dla dziecka? Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy.

ul. Partyzantów 16/3, 22-500 Hrubieszów

  Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Hrubieszów

  Angielski dla dzieci w Hrubieszowie to propozycja dla wymagających rodziców, którzy oczekują efektów nauczania oraz dzieci, kochających dobrą zabawę. W naszej szkole rządzi śmiech, muzyka i zabawa. Nie znaczy to jednak, że leniuchujemy. Metoda Helen Doron w Hrubieszowie, którą skutecznie realizujemy gwarantuje szybkie poznanie i utrwalenie dźwięków, słów angielskich oraz opanowanie przez dzieci swobodnej komunikacji. Wiemy, że angielski szybko może stać się drugim językiem.

  Szkoła językowa Hrubieszów

  Zapraszamy dzieci i młodzież do grup, uformowanych wiekowo i według poziomu umiejętności, od 0 do 19 lat. Szkoła angielskiego dla dzieci w Hrubieszowie oferuje naukę w niewielkich grupach, każde zajęcia to okazja do rozwijania kontaktów interpersonalnych i poznawania oraz osłuchiwania się z angielskim. Najmłodsze dzieci najłatwiej przyswajają słownictwo. Nie czekaj i zapisz swoje dziecko, aby dołączyło do 3 milionów zadowolonych uczniów.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem