Angielski dla dzieci i młodzieży Jarosław - Helen Doron

Skontaktuj się z nami

Porozmawiajmy

Masz pytania dotyczące zajęć, potrzebujesz pomocy w dopasowaniu kursu dla dziecka? Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy.

ul. Królowej Jadwigi 3A, 37-500 Jarosław

  Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Jarosław

  Skuteczne nauczanie języka angielskiego? Zapraszamy do nas. Metoda Helen Doron w Jarosławiu sprawdza się w 100%. Oferujemy zajęcia z angielskiego dla dzieci najmłodszych, już od trzeciego/czwartego miesiąca życia, dla dzieci przedszkolnych, szkolnych i nastolatków do 19 roku życia. Jesteśmy zespołem wykształconych pasjonatów. Każda lekcja to kreatywna zabawa w grupach rówieśniczych. Bazujemy na zapamiętywaniu usłyszanych dźwięków. Jako lider English as a Second Language pracujemy z użyciem nowoczesnych narzędzi.

  Szkoła językowa Jarosław

  Wysokiej klasy narzędzia, własne aplikacje, przestronne sale. Angielski dla dzieci w Jarosławiu spełni oczekiwania najbardziej wymagających. Zaufało nam już 3 miliony uczniów. Poznaj Kangi Club, Helen Doron Read i Buzzy Teens z radiem. Nasza szkoła angielskiego dla dzieci w Jarosławiu jest miejscem, w którym uczymy przez zabawę. Metoda, na której bazujemy sprawdzona jest i pozwala efektywnie przyswajać angielski uczniom od ponad trzydziestu lat. Zaufaj muzyce. Angielski to dźwięk, muzyka dla ucha, którą można łatwo zapamiętać.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem