Angielski dla dzieci i młodzieży Jasło - Helen Doron

607 949 096
ul. Jagiełły 4, 38-200 Jasło

O nas

Założycielem i dyrektorem Centrum jest Anna Socha, absolwentka filologii angielskiej z kilkunastoletnim doświadczeniem w nauczaniu dzieci i młodzieży. Do nauczania podchodzimy w sposób kreatywny, z pasją, energią i ogromną radością. Oferujemy kursy zarówno dla maluszków jak i dla nastolatków. Jako jedyna szkoła w Jaśle posiadamy status Cambridge Exam Preparation Centre, czyli przygotowujemy do międzynarodowych Egzaminów Cambridge.

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 180 zł Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 39 1050 1458 1000 0090 7031 0330
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

22.05.2023 Piknik Rodzinny!

Nasze Centrum Helen Doron w Jaśle świętuje swoje 15 urodziny! Z tej okazji zapraszamy wszystkich naszych uczniów na wyjątkowy Piknik Rodzinny! Termin: 17 czerwca
Miejsce: Przystanek Kwiatowa
Obowiązują zapisy do 10 czerwca!

13.05.2023 Zapisy na rok szkolny 2023/2024!

Rozpoczynamy zapisy na nowy rok szkolny dla uczniów kontynuujących naukę w naszej szkole! Prosimy o sprawdzenie skrzynek mailowych.
Przyjmujemy również zgłoszenia nowych uczniów na bezpłatne lekcje pokazowe! Skuteczność metody potwierdzona międzynarodowymi certyfikatami Cambridge.

28.04.2023 Przygotowania do egzaminów Cambridge

W naszej szkole trwają intensywnie przygotowania do egzaminów Cambridge, które odbędą się już w czerwcu. Pamiętajcie o zadaniach domowych!

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Egzaminy Cambridge

Nasza szkoła jako jedyna w Jaśle oferuje swoim uczniom możliwość zdawania prestiżowych, międzynarodowych Egzaminów Cambridge! Cambridge English Qualifications dla najmłodszych to seria motywujących testów sprawdzających umiejętności językowe.

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

ul. Jagiełły 4, 38-200 Jasło

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Jasło

    Wysoka jakość i skuteczność w nauczaniu angielskiego u dzieci najmłodszych i nastolatków? Poznaj sprawdzoną i stosowaną od ponad trzydziestu lat metodę, bazującą na osłuchaniu i utrwaleniu poznanych dźwięków. Metoda Helen Doron w Jaśle opiera się o naukę przez zabawę. Analogia do japońskiej metody Suzuki w nauce gry na instrumentach przynosi doskonałe efekty. Angielski dla dzieci w Jaśle to prawdziwa frajda dla grup 0-3, 3-6, 6-12 oraz 12-19 lat. Zapewniamy doświadczoną kadrę, dla której pomysły na każde zajęcia są niepowtarzalne.

    Szkoła językowa Jasło

    Szkoła angielskiego dla dzieci w Jaśle, którą tworzymy oferuje naukę w przyjaznej atmosferze, poza szkolnymi ławkami. Na zajęciach króluje dźwięk, ruch, śmiech, współpraca. Dzieci poznają i utrwalają słownictwo przez interakcje w grupie i osłuchanie dźwięków. Sprawdź, jakie aplikacje stworzyliśmy dla dzieci. Kangi Club i Helen Doron Read to dopiero początek. Dołącz do grona zadowolonych użytkowników naszej oferty.