Angielski dla dzieci i młodzieży Jasło - Helen Doron

607 949 096
ul. Jagiełły 4, 38-200 Jasło

O nas

Założycielem i dyrektorem Centrum jest Anna Socha, absolwentka filologii angielskiej z kilkunastoletnim doświadczeniem w nauczaniu dzieci i młodzieży. Do nauczania podchodzimy w sposób kreatywny, z pasją, energią i ogromną radością. Oferujemy kursy zarówno dla maluszków jak i dla nastolatków. Jako jedyna szkoła w Jaśle posiadamy status Cambridge Exam Preparation Centre, czyli przygotowujemy do międzynarodowych Egzaminów Cambridge.

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 210 zł Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 39 1050 1458 1000 0090 7031 0330
Oferta Oferta
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

05.11.2023 Wyniki konkursu

Przedstawiamy zwycięzców konkursu na jesienny lampion:
I miejsce: Lena i Nadia Dunaj
II miejsce: Miłosz Buczek
III miejsce: Zuzanna Nowak
wyróżnienia:
Zuzanna Kuchta, Anna Gąsior, Lilianna Wróbel, Jerzy Kraus, Szczepan Myśliwiec, Karol Miszkowicz, Milena Makuch, Maja Iwanicka, Piotr Stec, Filip Brojek;
Gratulacje!

03.11.2023 Zdjęcia z zajęć

Drodzy Rodzice! Zachęcamy do polubienia naszego profilu na Facebook'u.
Znajdą tam Państwo zdjęcia z zajęć oraz wszystkie bieżące informacje.

27.09.2023 Ostatnie wolne miejsca

Mamy jeszcze pojedyncze wolne miejsca w niektórych grupach.
Zadzwoń lub napisz i zarezerwuj miejsce dla swojego dziecka.

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Egzaminy Cambridge

Nasza szkoła jako jedyna w Jaśle oferuje swoim uczniom możliwość zdawania prestiżowych, międzynarodowych Egzaminów Cambridge! Cambridge English Qualifications dla najmłodszych to seria motywujących testów sprawdzających umiejętności językowe.

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

ul. Jagiełły 4, 38-200 Jasło

 

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Jasło

    Wysoka jakość i skuteczność w nauczaniu angielskiego u dzieci najmłodszych i nastolatków? Poznaj sprawdzoną i stosowaną od ponad trzydziestu lat metodę, bazującą na osłuchaniu i utrwaleniu poznanych dźwięków. Metoda Helen Doron w Jaśle opiera się o naukę przez zabawę. Analogia do japońskiej metody Suzuki w nauce gry na instrumentach przynosi doskonałe efekty. Angielski dla dzieci w Jaśle to prawdziwa frajda dla grup 0-3, 3-6, 6-12 oraz 12-19 lat. Zapewniamy doświadczoną kadrę, dla której pomysły na każde zajęcia są niepowtarzalne.

    Szkoła językowa Jasło

    Szkoła angielskiego dla dzieci w Jaśle, którą tworzymy oferuje naukę w przyjaznej atmosferze, poza szkolnymi ławkami. Na zajęciach króluje dźwięk, ruch, śmiech, współpraca. Dzieci poznają i utrwalają słownictwo przez interakcje w grupie i osłuchanie dźwięków. Sprawdź, jakie aplikacje stworzyliśmy dla dzieci. Kangi Club i Helen Doron Read to dopiero początek. Dołącz do grona zadowolonych użytkowników naszej oferty.