Angielski dla dzieci i młodzieży Jasło - Helen Doron

607 949 096
ul. Jagiełły 4, 38-200 Jasło

O nas

Założycielem i dyrektorem Centrum jest Anna Socha, absolwentka filologii angielskiej z kilkunastoletnim doświadczeniem w nauczaniu dzieci i młodzieży. Do nauczania podchodzimy w sposób kreatywny, z pasją, energią i ogromną radością. Oferujemy kursy zarówno dla maluszków jak i dla nastolatków. Jako jedyna szkoła w Jaśle posiadamy status Cambridge Exam Preparation Centre, czyli przygotowujemy do międzynarodowych Egzaminów Cambridge.

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 210 zł Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 39 1050 1458 1000 0090 7031 0330
Oferta Oferta
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

05.04.2024 Egzaminy Cambridge

Już 27 kwietnia, w naszej szkole, odbędą się międzynarodowe egzaminy Cambridge na poziomach Pre A1 Starters oraz A1 Movers!
Dzięki egzaminom Cambridge nasi uczniowie mają szansę sprawdzić swoje umiejętności językowe, nabierają pewności siebie i zdobywają cenne doświadczenie.

26.03.2024 Fotorelacja z zielonego tygodnia

Dzień świętego Patryka świętowaliśmy cały tydzień! Każdy mógł poczuć się Irlandczykiem;) Zielone rekwizyty do zdjęć oraz tatuaże cieszyły się ogromną popularnością. Konkurs z monetami wygrała Faustynka! Gratulacje!
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z zielonego tygodnia w naszej szkole na naszego Facebook'a.

25.03.2024 Warsztaty wielkanocne

Dziękujemy za tak liczny udział w warsztatach wielkanocnych! Dekorowaliśmy jajka techniką decoupage oraz wykonaliśmy króliczki ze skarpetek. Największą atrakcją było oczywiście szukanie czekoladowych jajek:) Fotorelacja na naszym FB.

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Egzaminy Cambridge

Nasza szkoła jako jedyna w Jaśle oferuje swoim uczniom możliwość zdawania prestiżowych, międzynarodowych Egzaminów Cambridge! Cambridge English Qualifications dla najmłodszych to seria motywujących testów sprawdzających umiejętności językowe.

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Jasło

    Wysoka jakość i skuteczność w nauczaniu angielskiego u dzieci najmłodszych i nastolatków? Poznaj sprawdzoną i stosowaną od ponad trzydziestu lat metodę, bazującą na osłuchaniu i utrwaleniu poznanych dźwięków. Metoda Helen Doron w Jaśle opiera się o naukę przez zabawę. Analogia do japońskiej metody Suzuki w nauce gry na instrumentach przynosi doskonałe efekty. Angielski dla dzieci w Jaśle to prawdziwa frajda dla grup 0-3, 3-6, 6-12 oraz 12-19 lat. Zapewniamy doświadczoną kadrę, dla której pomysły na każde zajęcia są niepowtarzalne.

    Szkoła językowa Jasło

    Szkoła angielskiego dla dzieci w Jaśle, którą tworzymy oferuje naukę w przyjaznej atmosferze, poza szkolnymi ławkami. Na zajęciach króluje dźwięk, ruch, śmiech, współpraca. Dzieci poznają i utrwalają słownictwo przez interakcje w grupie i osłuchanie dźwięków. Sprawdź, jakie aplikacje stworzyliśmy dla dzieci. Kangi Club i Helen Doron Read to dopiero początek. Dołącz do grona zadowolonych użytkowników naszej oferty.