Angielski dla dzieci i młodzieży Jasło - Helen Doron

607 949 096
ul. Jagiełły 4, 38-200 Jasło

O nas

Metoda Helen Doron jest znana w Jaśle już od 2006 roku. Założycielem i dyrektorem Centrum jest Anna Socha, absolwentka filologii angielskiej z kilkunastoletnim doświadczeniem w nauczaniu dzieci i młodzieży. Do nauczania podchodzimy w sposób kreatywny, z pasją, energią i ogromną radością. Oferujemy kursy zarówno dla maluszków jak i dla nastolatków. Jako jedyna szkoła w Jaśle posiadamy status Cambridge Exam Preparation Centre, czyli przygotowujemy do międzynarodowych Egzaminów Cambridge.

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 180 zł Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 39 1050 1458 1000 0090 7031 0330

Newsy

10.04.2022 Zapisy na nowy rok szkolny!

Drodzy Rodzice uczniów kontynuujących naukę w naszej szkole! Zapisy na nowy rok szkolny rozpoczęte! Wszystkie szczegóły znajdziecie na Waszych skrzynkach mailowych.
Przyjmujemy również zgłoszenia nowych dzieci na bezpłatne lekcje pokazowe!

22.03.2022 Przygotowania do Egzaminów Cambridge.

W naszej szkole trwają intensywne przygotowania do Egzaminów Cambridge. Pamiętajcie o dodatkowych zadaniach domowych ;)

12.05.2022 Praca dla nauczyciela!

Poszukujemy kreatywnego, pełnego energii, nauczyciela z pasją. Oferujemy pracę w kameralnych grupach, jasne warunki współpracy, wysokie stawki, szkolenia oraz wsparcie metodyczne. Wkrótce rekrutacja. Zapraszamy do składania CV: jaslo@helendoron.pl

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Egzaminy Cambridge

Nasza szkoła jako jedyna w Jaśle oferuje swoim uczniom możliwość zdawania prestiżowych, międzynarodowych Egzaminów Cambridge! Cambridge English Qualifications dla najmłodszych to seria motywujących testów sprawdzających umiejętności językowe.

Porozmawiajmy

ul. Jagiełły 4, 38-200 Jasło

  Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Jasło

  Wysoka jakość i skuteczność w nauczaniu angielskiego u dzieci najmłodszych i nastolatków? Poznaj sprawdzoną i stosowaną od ponad trzydziestu lat metodę, bazującą na osłuchaniu i utrwaleniu poznanych dźwięków. Metoda Helen Doron w Jaśle opiera się o naukę przez zabawę. Analogia do japońskiej metody Suzuki w nauce gry na instrumentach przynosi doskonałe efekty. Angielski dla dzieci w Jaśle to prawdziwa frajda dla grup 0-3, 3-6, 6-12 oraz 12-19 lat. Zapewniamy doświadczoną kadrę, dla której pomysły na każde zajęcia są niepowtarzalne.

  Szkoła językowa Jasło

  Szkoła angielskiego dla dzieci w Jaśle, którą tworzymy oferuje naukę w przyjaznej atmosferze, poza szkolnymi ławkami. Na zajęciach króluje dźwięk, ruch, śmiech, współpraca. Dzieci poznają i utrwalają słownictwo przez interakcje w grupie i osłuchanie dźwięków. Sprawdź, jakie aplikacje stworzyliśmy dla dzieci. Kangi Club i Helen Doron Read to dopiero początek. Dołącz do grona zadowolonych użytkowników naszej oferty.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem