Angielski dla dzieci i młodzieży Jastrowie - Helen Doron

608 237 373
ul. 1 Maja 11, 64-915 Jastrowie

O nas

Uczymy dzieci już od 3. miesiąca życia, oferując zajęcia ogólnorozwojowe w języku angielskim.

Jeśli interesuje Cię angielski dla 3-latka, 4-latka, 5-latka lub starszego dziecka to zapraszamy na kursy prowadzone wyłącznie w języku angielskim i dostosowane do każdej grupy wiekowej.

Teen English College zaprasza na angielski dla nastolatków od 12 do 19 r. życia. Nasze kursy są zgodne z Europejską Skalą Biegłości Językowej od A2 do B2+ i przygotowują do egzaminów Cambridge.

 

 

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 180 pln Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 58 2490 0005 0000 4530 1234 1900
Oferta Oferta
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

01.07.2024 🎈Udanych wakacji 🎈

Drogie dzieci!
Życzymy Wam mnóstwo radości, zabawy i niezapomnianych przygód! Spędzajcie czas z rodziną i przyjaciółmi, bawcie się świetnie. Niech będą one bezpieczne i cali wracajcie do Nas.
Do zobaczenia!

04.06.2024 Relacja uczeń – nauczyciel: jak ją budujemy w Helen Doron English?

Interesujemy się: pytamy naszych uczniów, jak się czują, co przeżyli, jakie mają plany.
Rozmawiamy: zachęcamy dzieci, by mówiły o swoich przeżyciach, przemyśleniach i emocjach po angielsku.
Słuchamy: jesteśmy czuli na potrzeby i problemy.
Współpracujemy: traktujemy uczniów Helen Doron z szacunkiem.

01.06.2024 Happy Children's Day 🎈🎈

Z okazji Dnia Dziecka wszystkim dzieciom życzymy wielu powodów do uśmiechu i radości. Samych sukcesów, rozwijania swoich talentów i pasji oraz beztroskiej zabawy. Spełnienia wszystkich marzeń, prawdziwych przyjaciół i kochającej rodziny!

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Porozmawiajmy

ul. 1 Maja 11, 64-915 Jastrowie

 

    Metoda Helen Doron w Jastrowiu

    Dla rodziców, których interesuje dobra szkoła językowa, Jastrowie może mieć wiele do zaoferowania. W tej miejscowości znajduje się filia Helen Doron English, gdzie uczniowie kształcą się na zasadach poważanej na całym świecie metody nauczania. Oferujemy profesjonalne kursy językowe już dla niemowląt od 3. miesiąca życia. Im wcześniej Twoje dziecko rozpocznie naukę drugiego języka, tym bieglej będzie nim władać w przyszłości. Na zajęcia zapraszamy dzieci i młodzież do wieku 19. lat. Przygotowujemy także do egzaminów Cambridge.

    Angielski dla dzieci w Jastrowiu – wybierz metodę Helen Doron

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży w Jastrowiu nie musi wiązać się z nudnym powtarzaniem formułek. Nasza szkoła angielskiego dla dzieci w Jastrowiu stawia na rozwijanie umiejętności swobodnego prowadzenia rozmowy w drugim języku. Uczniowie mają kontakt z angielskim 14 razy w tygodniu. Łączymy zajęcia stacjonarne z dostępem do materiałów audio i wideo za pośrednictwem dedykowanej aplikacji na urządzenia mobilne. Dzieci mogą korzystać z niej gdziekolwiek są, na przykład w domu i podczas podróży.