Angielski dla dzieci i młodzieży Jaworzno - Helen Doron

733 822 586
ul. Grunwaldzka 59 (Galeria Galena, I piętro), 43-600 Jaworzno

O nas

Zajęcia dla dzieci od 3 miesiąca życia do 12 lat oraz dla młodzieży od 11 do 19 roku życia! Zajęcia prowadzone w CAŁOŚCI w języku angielskim20 poziomów kursów w 4 grupach wiekowych.Helen Doron English to doskonała, naturalna metoda, pozwalająca Twojemu dziecku opanować język angielski na wysokim poziomie. Daje gwarancję realizacji przemyślanej koncepcji metodycznej i konsekwentnej nauki języka angielskiego aż do osiągnięcia wybranego poziomu językowego.

 

 

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 315 zł Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 44 1050 1214 1000 0092 2996 5349
Oferta Oferta
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

12.02.2024 Tydzień Walentynkowy w naszej szkole!

❣️12.02 - 16.02 - TYDZIEŃ WALENTYNKOWY❣️
🫶Kochani, zaraz po feriach rozpoczynamy w naszej szkole tydzień walentynkowy! Przygotowaliśmy dla Was parę niespodzianek! Zachęcamy do przebrań lub wzięcia ze sobą na zajęcia coś z akcentem walentynkowym 🥰
Śledźcie nasz profil, bo będzie się działo

12.02.2024 Konkurs na naszym FB!

Who is who?!
Na naszym FB czeka na was konkurs i mała zgadywanka...🕵🏻‍♀️🕵🏻‍♂️ Dla wszystkich którzy udzielą poprawnych odpowiedzi mamy upominek! 🥳

12.02.2024 Wystaw nam opinię!

Zapisałeś swoje dziecko do naszej szkoły na pewno nie bez powodu! 👐Napiszcie o nas! 👐
Nasi najstarsi uczniowie kontynuują naukę już 8 rok. Zdobywają przy tym wspaniałe wyniki, nie mają problemów w swoich szkołach oraz co najważniejsze - rozmawiają w języku angielskim!
Będziemy wdzięczni za wystawienie opinii na GOOGLE!

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Egzaminy Cambridge

Nasze kursy dla nastolatków zgodne są z Europejską Skalą Biegłości Językowej od A2 do B2+ i przygotowują do egzaminów Cambridge.  Nasze lekcje zachęcają do dyskusji i wymiany poglądów. Swobodna komunikacja w języku angielskim jest dla nas zdecydowanie najważniejszym celem nauki języka!

 

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

ul. Grunwaldzka 59 (Galeria Galena, I piętro), 43-600 Jaworzno

 

    Efektywna nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży w Jaworznie

    Nasza szkoła językowa w miejscowości Jaworzno oferuje wiele kursów językowych dla dzieci i młodzieży: od 3. miesiąca do 19. roku życia. Udowadniamy, że angielski dla dzieci w Jaworznie może być łatwy i przyjemny. Tworzymy małe grupy rówieśnicze, które prowadzą lektorzy doświadczeni w pracy z dziećmi i młodzieżą. Są oni w stanie poświęcić taką samą uwagę każdemu z uczniów. Dzięki udostępnionym materiałom audio i wideo za pośrednictwem aplikacji Stream, nasi uczniowie mogą mieć kontakt z angielskim nawet 14 razy w tygodniu!

    Na czym polega metoda Helen Doron w Jaworznie?

    Angielski dla dzieci w Jaworznie nie musi odbywać się jedynie w ramach standardowych lekcji szkolnych. Nasza szkoła angielskiego dla dzieci w Jaworznie gwarantuje indywidualne podejście do każdego ucznia. Metoda Helen Doron opiera się na pozytywnym wzmocnieniu – a zatem na nauce bez presji, za to z dużą dozą zabawy. Dzięki temu mali obywatele świata odkrywają czystą radość z nauki drugiego języka. Jednocześnie nasz spójny, wieloletni program kursów daje też mierzalne efekty – w tym opanowanie do 3500 słów po angielsku.