Angielski dla dzieci i młodzieży Jędrzejów - Helen Doron

Skontaktuj się z nami

Porozmawiajmy

ul. 11 listopada 65/6, 28-300 Jędrzejów

  Nasz zespół

  Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Jędrzejów

  Czy Twoje dziecko jest optymistycznie nastawione do dodatkowych zajęć językowych? Z naszą pomocą będzie czekało na każdą, kolejną lekcję. Nasza szkoła angielskiego dla dzieci w Jędrzejowie oferuje naukę przez zabawę podczas zajęć o programie i sposobie prowadzenia, dopasowanym do grup wiekowych. Oferujemy angielski dla dzieci w Jędrzejowie, prowadzony przez wyspecjalizowaną kadrę, z użyciem nowoczesnych metod edukacyjnych. Posiadamy własne narzędzia elektroniczne, takie jak aplikacje i gry, ułatwiające powtórki.

  Szkoła językowa Jędrzejów

  Pracujemy w oparciu o metodę, ugruntowaną w ciągu ponad trzydziestu lat. Metoda Helen Doron w Jędrzejowie to nauka angielskiego poprzez osłuchanie dźwięków w zabawie, zapamiętanie ich oraz samodzielne zastosowanie w interakcjach rówieśniczych. Jako lider English as a Second Language jesteśmy przekonani, że Twoje dziecko szybko dołączy do 3 milionów uczniów, którzy opanowali z nami angielski w przyjaznej atmosferze.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem