Angielski dla dzieci i młodzieży Jędrzejów - Helen Doron

692 782 767
ul. 11 listopada 65/6, 28-300 Jędrzejów

O nas

Angielski dla Dzieci Jędrzejów
Uczymy dzieci już od 3. miesiąca życia, oferując zajęcia ogólnorozwojowe w języku angielskim.
Jeśli interesuje Cię angielski dla 3-5 latka, to zapraszamy na kursy prowadzone wyłącznie w języku angielskim.

Angielski dla Młodzieży Jędrzejów
Teen English College zaprasza na angielski dla nastolatków od 11 do 19 r. życia. Nasze kursy są zgodne z Europejską Skalą Biegłości
Językowej od A2 do B2+ i przygotowują do egzaminów Cambridge.

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 280 zł Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: nr konta 59 1090 2040 0000 0001 4272 4206 Santander Bank Polska S.A.
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

30.11.2022 Warsztaty Cambridge 3 grudnia

Już w najbliższą sobotę 3 grudnia zapraszamy na kolejne warsztaty przygotowujące do egzaminów Cambridge. Grupa Starters i PET godz. 9.00, grupa Movers i KET godzina 10.45. Zapraszamy!

22.11.2022 Konkurs dla uczniów Helen Doron - Sluchasz? Perfect!

Nagraj video (2 minuty) prezentujące jak twoje dziecko, śpiewa lub mówi po angielsku! Prześlij film do nas i weź udział w głosowaniu na FB. Wygraj tablet, głośnik lub słuchawki. Czekamy do 2 grudnia! Szczegóły FB i sekretariat.

17.11.2022 Warsztaty plastyczne dla dzieci- malowanie bombek.

Zapraszamy do wspólnej zabawy. Twórz własne ozdoby świąteczne. Zapisy w sekretariacie Koszt 53 zł dla uczniów Helen Doron.

Zobacz naszą szkołę

Egzaminy Cambridge

Jesteśmy autoryzowanym Centrum przygotowującym do egzaminów Cambridge English QualificationsTM Egzaminy Cambridge English Qualifications to idealny sposób  aby pokazać dzieciom i młodzieży jak dużo umieją i jednocześnie zachęcenia ich do dalszej nauki.

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

ul. 11 listopada 65/6, 28-300 Jędrzejów

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Jędrzejów

    Czy Twoje dziecko jest optymistycznie nastawione do dodatkowych zajęć językowych? Z naszą pomocą będzie czekało na każdą, kolejną lekcję. Nasza szkoła angielskiego dla dzieci w Jędrzejowie oferuje naukę przez zabawę podczas zajęć o programie i sposobie prowadzenia, dopasowanym do grup wiekowych. Oferujemy angielski dla dzieci w Jędrzejowie, prowadzony przez wyspecjalizowaną kadrę, z użyciem nowoczesnych metod edukacyjnych. Posiadamy własne narzędzia elektroniczne, takie jak aplikacje i gry, ułatwiające powtórki.

    Szkoła językowa Jędrzejów

    Pracujemy w oparciu o metodę, ugruntowaną w ciągu ponad trzydziestu lat. Metoda Helen Doron w Jędrzejowie to nauka angielskiego poprzez osłuchanie dźwięków w zabawie, zapamiętanie ich oraz samodzielne zastosowanie w interakcjach rówieśniczych. Jako lider nauki języka angielskiego w Jędrzejowie jesteśmy przekonani, że Twoje dziecko szybko dołączy do 3 milionów uczniów, którzy opanowali z nami angielski w przyjaznej atmosferze.