Angielski dla dzieci i młodzieży Jędrzejów - Helen Doron

692 782 767
ul. 11 listopada 65/6, 28-300 Jędrzejów

O nas

Angielski dla Dzieci Jędrzejów

Zapraszamy:
Małe dzieci od 3 miesiąca do 3 roku życia (z rodzicami) – zajęcia ogólnorozwojowe w języku angielskim

Zajęcia angielskiego dla  : 4 latka, 5 latka, 6 latka, 7 latka, 8 latka, 9 latka

Zapraszamy na kursy wyłącznie w języku angielskim

 

Angielski dla Młodzieży Jędrzejów
Teen English College zaprasza na angielski dla nastolatków od 10 do 19 r. życia. Kursy są zgodne z Europejską Skalą Biegłości
Językowej i przygotowują do egzaminów Cambridge.

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 280 zł Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: nr konta 59 1090 2040 0000 0001 4272 4206 Santander Bank Polska S.A.
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

13.03.2023 Próbny egzamin Cambridge 18.03.2023

Zapraszamy w sobotę 18 marca na próbne egzaminy Cambridge na poziomach Starters, Movers, Flyers, Ket i Pet! Życzymy powodzenia.

10.03.2023 Słuchanie kluczem do sukcesu

Jeśli chcesz aby twoje dziecko jak najwięcej zapamiętało i brało swobodnie udział w zajęciach przypominamy o regularnym słuchaniu nagrań!
Pamiętajcie słuchamy 2x dziennie codziennie!

08.02.2023 Życzenia z okazji Dnia Kobiet

Wszystkim kobietkom małym i dużym życzymy spełnienia marzeń! Bądźcie szczęśliwe!

Zobacz naszą szkołę

Egzaminy Cambridge

Jesteśmy autoryzowanym Centrum przygotowującym do egzaminów Cambridge English QualificationsTM Egzaminy Cambridge English Qualifications to idealny sposób  aby pokazać dzieciom i młodzieży jak dużo umieją i jednocześnie zachęcenia ich do dalszej nauki.

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

ul. 11 listopada 65/6, 28-300 Jędrzejów

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Jędrzejów

    Czy Twoje dziecko jest optymistycznie nastawione do dodatkowych zajęć językowych? Z naszą pomocą będzie czekało na każdą, kolejną lekcję. Nasza szkoła angielskiego dla dzieci w Jędrzejowie oferuje naukę przez zabawę podczas zajęć o programie i sposobie prowadzenia, dopasowanym do grup wiekowych. Oferujemy angielski dla dzieci w Jędrzejowie, prowadzony przez wyspecjalizowaną kadrę, z użyciem nowoczesnych metod edukacyjnych. Posiadamy własne narzędzia elektroniczne, takie jak aplikacje i gry, ułatwiające powtórki.

    Szkoła językowa Jędrzejów

    Pracujemy w oparciu o metodę, ugruntowaną w ciągu ponad trzydziestu lat. Metoda Helen Doron w Jędrzejowie to nauka angielskiego poprzez osłuchanie dźwięków w zabawie, zapamiętanie ich oraz samodzielne zastosowanie w interakcjach rówieśniczych. Jako lider nauki języka angielskiego w Jędrzejowie jesteśmy przekonani, że Twoje dziecko szybko dołączy do 3 milionów uczniów, którzy opanowali z nami angielski w przyjaznej atmosferze.