Angielski dla dzieci i młodzieży Jędrzejów - Helen Doron

692 782 767
ul. 11 listopada 65/6, 28-300 Jędrzejów

O nas

Angielski Jędrzejów

Kursy dla dzieci

Tylko u nas angielski dla roczniaka , angielski dla dwulatka,  angielski dla 4 latka, kurs angielskiego dla 5 latka, zajęcia angielskiego dla 6 latka, angielski dla 7 latka,  kurs angielskiego dla 8 latka, angielski dla 9 latka.

Młodzież:  oferujemy angielski dla nastolatków od 10 do 19 r. życia,  przygotowujący do egzaminów Cambridge.

Obsługujemy klientów z miejscowości Mnichów, Sobków, Sędziszów, Nagłowice, Skroniów, Oksa, Wodzisław, Miąsowa, Małogoszcz

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 340 zł Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: nr konta 59 1090 2040 0000 0001 4272 4206 Santander Bank Polska S.A.
Oferta Oferta
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

13.05.2024 Zapisy na nowy rok szkolny

Zapraszamy do zapisów na nowy rok szkolny! Formularze zapisu dostępne w sekretariacie. Zapraszamy!

06.05.2024 Uczniowie Helen Doron Jędrzejów piszą listy do kolegów z innych krajów!

W kwietniu nasi uczniowie napisali listy i życzenia do kolegów z 2 szkół Helen Doron z Włoch oraz ze szkoły z Czech. Motywacja do nauki angielskiego - najwyższy poziom!
Zapisz swoje dziecko aby także było częścią międzynarodowej społeczności! Zadzwoń 692 782 767

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Zobacz naszą szkołę

Egzaminy Cambridge

Jesteśmy autoryzowanym Centrum przygotowującym do egzaminów Cambridge English QualificationsTM Egzaminy Cambridge English Qualifications to idealny sposób  aby pokazać dzieciom i młodzieży jak dużo umieją i jednocześnie zachęcenia ich do dalszej nauki.

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

ul. 11 listopada 65/6, 28-300 Jędrzejów

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Jędrzejów

    Czy Twoje dziecko jest optymistycznie nastawione do dodatkowych zajęć językowych? Z naszą pomocą będzie czekało na każdą, kolejną lekcję. Nasza szkoła angielskiego dla dzieci w Jędrzejowie oferuje naukę przez zabawę podczas zajęć o programie i sposobie prowadzenia, dopasowanym do grup wiekowych. Oferujemy angielski dla dzieci w Jędrzejowie, prowadzony przez wyspecjalizowaną kadrę, z użyciem nowoczesnych metod edukacyjnych. Posiadamy własne narzędzia elektroniczne, takie jak aplikacje i gry, ułatwiające powtórki.

    Szkoła językowa Jędrzejów

    Pracujemy w oparciu o metodę, ugruntowaną w ciągu ponad trzydziestu lat. Metoda Helen Doron w Jędrzejowie to nauka angielskiego poprzez osłuchanie dźwięków w zabawie, zapamiętanie ich oraz samodzielne zastosowanie w interakcjach rówieśniczych. Jako lider nauki języka angielskiego w Jędrzejowie jesteśmy przekonani, że Twoje dziecko szybko dołączy do 3 milionów uczniów, którzy opanowali z nami angielski w przyjaznej atmosferze.