Angielski dla dzieci i młodzieży Jelenia Góra - Helen Doron

608 121 616
ul. Grunwaldzka 2, 58-500 Jelenia Góra

O nas

W Jeleniej Górze działamy od 2017 roku. Uczymy z pasją i skutecznie. Nasi najmłodsi uczniowie mają po 6 miesiecy, a najstarsi 18 lat. Nasza wykwalifikowana  kadra składa się z 5 anglistek z wykształceniem wyższym i wieloletnim doświadczeniem. Szkoła Helen Doron English Jelenia Góra oferuje możliwość zdawania egzaminów Cambridge na miejscu, w szkole. Zapraszamy na do kontaktu.

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 160
zajęcia wakacyjne

Każdego lata i w ferie zimowe szykujemy pełen atrakcji program dla dzieci i młodzieży. Oferujemy 5-dniowe turnusy wakacyjne, od poniedziałku do piątku. Opieka od 7:30 do 16:00, wycieczki, warsztaty, dużo ruchu na świeżym powietrzu i oczywiście angielski. Zapraszamy serdecznie.

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

07.11.2022 Foto-konkurs!

Pokażcie nam gdzie i jak słuchacie nagrań z naszych kursów. Przyznamy 3 nagrody za najbardziej kreatywne i zaskakującye pomysły na codzienne słuchanie naszych nagrań.

Szczegóły w sekretariacie Szkoły i na naszym Facebooku.

01.10.2022 Październik pełen wrażeń

W październiku przygotowaliśmy dla naszych uczniów aż trzy dodatkowe aktywności: pisanie listów po angielsku do nowowybranego króla Karola III, Halloween i uroczyste rozdanie certyfikatów Cambridge. Do zobaczenia w Szkole!

10.08.2022 Wyniki egzaminów Cambridge

Mamy wyniki! Poszło Wam świetnie! Congratulations! Zalogujcie się na Wasze indywidualne konta lub skontaktujcie się z sekretariatem szkoły, żeby poznać indywidualne wyniki.

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Egzaminy Cambridge

Szkoła Helen Doron English Jelenia Góra oferuje uczniom możliwość zdawania renomowanych egzaminów Cambridge na wszystkich poziomach – od Starters aż do C2. Zapraszamy do zapisów.

 

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

ul. Grunwaldzka 2, 58-500 Jelenia Góra

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Jelenia Góra

    Kursy zorganizowane w szkołach Helen Doron opierają się na zajęciach aktywizujących młodych ludzi do poznawania języka obcego w sposób naturalny. Uczniowie osłuchują się z nowym słownictwem od najmłodszych lat. Szkoła angielskiego dla dzieci w Jeleniej Górze prowadzi lekcje na różnych poziomach zaawansowania oraz dla różnych grup wiekowych. Metoda Helen Doron w Jeleniej Górze obejmuje materiał edukacyjny dla uczniów w wieku od 3 miesięcy do 19 roku życia.

    Szkoła językowa Jelenia Góra

    W Jeleniej Górze zlokalizowane jest centrum nauki języka angielskiego wprowadzające dzieci i młodzież w tajniki tego języka. Dzieci poznają słownictwo i gramatykę na podstawowym poziomie poprzez słuchanie przygotowanych materiałów oraz konwersacji prowadzonych przez nauczyciela podczas kursu. Angielski dla dzieci w Jeleniej Górze to również edukacja dla młodzieży. Oprócz poznawania języka na wyższym poziomie, młodzi ludzie przygotowywani są do zdawania egzaminów językowych.