Angielski dla dzieci i młodzieży Jelenia Góra - Helen Doron

608 121 616
ul. Grunwaldzka 2, 58-500 Jelenia Góra

O nas

W Jeleniej Górze działamy od 2017 roku. Uczymy z pasją i skutecznie. Nasi najmłodsi uczniowie mają po 6 miesiecy, a najstarsi 18 lat. Nasza wykwalifikowana  kadra składa się z 5 anglistek z wykształceniem wyższym i wieloletnim doświadczeniem. Szkoła Helen Doron English Jelenia Góra oferuje możliwość zdawania egzaminów Cambridge na miejscu, w szkole. Zapraszamy na do kontaktu.

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 160
zajęcia wakacyjne

Każdego lata i w ferie zimowe szykujemy pełen atrakcji program dla dzieci i młodzieży. Oferujemy 5-dniowe turnusy wakacyjne, od poniedziałku do piątku. Opieka od 7:30 do 16:00, wycieczki, warsztaty, dużo ruchu na świeżym powietrzu i oczywiście angielski. Zapraszamy serdecznie.

Newsy

21.05.2022 Zajęcia wakacyjne 2022

Zapraszamy na zajęcia wakacyjne przez cały lipiec i dwa pierwsze tygodnie sierpnia. Turnusy 5-dniowe, opieka od 7:30 do 16:00, wycieczki autokarowe, wyjścia, ciekawe warsztaty, dużo ruchu i oczywiście... angielski! Zapraszamy!

04.04.2022 Egzaminy Cambridge w Jeleniej Górze

Egzaminy Cambridge w szkole Helen Doron English już 28 maja! Zapraszamy do zapisów

16.03.2022 Dzień św. Patryka - warsztaty

Zapraszamy naszych Uczniów na dodatkowe zajęcia z okazji dnia świętego Patryka. Czekamy na Was 19 marca, zapisy w sekretariacie.

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Egzaminy Cambridge

Szkoła Helen Doron English Jelenia Góra oferuje uczniom możliwość zdawania renomowanych egzaminów Cambridge na wszystkich poziomach – od Starters aż do C2. Zapraszamy do zapisów.

 

Porozmawiajmy

ul. Grunwaldzka 2, 58-500 Jelenia Góra

  Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Jelenia Góra

  Kursy zorganizowane w szkołach Helen Doron opierają się na zajęciach aktywizujących młodych ludzi do poznawania języka obcego w sposób naturalny. Uczniowie osłuchują się z nowym słownictwem od najmłodszych lat. Szkoła angielskiego dla dzieci w Jeleniej Górze prowadzi lekcje na różnych poziomach zaawansowania oraz dla różnych grup wiekowych. Metoda Helen Doron w Jeleniej Górze obejmuje materiał edukacyjny dla uczniów w wieku od 3 miesięcy do 19 roku życia.

  Szkoła językowa Jelenia Góra

  W Jeleniej Górze zlokalizowane jest centrum nauki języka angielskiego wprowadzające dzieci i młodzież w tajniki tego języka. Dzieci poznają słownictwo i gramatykę na podstawowym poziomie poprzez słuchanie przygotowanych materiałów oraz konwersacji prowadzonych przez nauczyciela podczas kursu. Angielski dla dzieci w Jeleniej Górze to również edukacja dla młodzieży. Oprócz poznawania języka na wyższym poziomie, młodzi ludzie przygotowywani są do zdawania egzaminów językowych.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem