Angielski dla dzieci i młodzieży Jelenia Góra - Helen Doron

Skontaktuj się z nami

Porozmawiajmy

ul. Grunwaldzka 2, 58-500 Jelenia Góra

  Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Jelenia Góra

  Kursy zorganizowane w szkołach Helen Doron opierają się na zajęciach aktywizujących młodych ludzi do poznawania języka obcego w sposób naturalny. Uczniowie osłuchują się z nowym słownictwem od najmłodszych lat. Szkoła angielskiego dla dzieci w Jeleniej Górze prowadzi lekcje na różnych poziomach zaawansowania oraz dla różnych grup wiekowych. Metoda Helen Doron w Jeleniej Górze obejmuje materiał edukacyjny dla uczniów w wieku od 3 miesięcy do 19 roku życia.

  Szkoła językowa Jelenia Góra

  W Jeleniej Górze zlokalizowane jest centrum nauki języka angielskiego wprowadzające dzieci i młodzież w tajniki tego języka. Dzieci poznają słownictwo i gramatykę na podstawowym poziomie poprzez słuchanie przygotowanych materiałów oraz konwersacji prowadzonych przez nauczyciela podczas kursu. Angielski dla dzieci w Jeleniej Górze to również edukacja dla młodzieży. Oprócz poznawania języka na wyższym poziomie, młodzi ludzie przygotowywani są do zdawania egzaminów językowych.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem