Angielski dla dzieci i młodzieży Jerzmanowice - Helen Doron

Skontaktuj się z nami

Porozmawiajmy

Masz pytania dotyczące zajęć, potrzebujesz pomocy w dopasowaniu kursu dla dziecka? Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy.

nr konta: 28 1600 1462 1838 8981 5000 0001 BNP

ul. św. Jana Pawła II 95, 32-048 Jerzmanowice

  Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Jerzmanowice

  Lekcje angielskiego mogą spodobać się dziecku w każdym wieku. Wyróżniamy się dopasowaniem oferty edukacyjnej do oczekiwań uczniów oraz wysokim poziomem nauczania, realizowanym poprzez zabawę. Nasza szkoła angielskiego dla dzieci w Jerzmanowicach jest miejscem, w którym radość, śpiew, taniec i zabawa przeplatają się z kreatywnymi zadaniami w grupach. Metoda Helen Doron w Jerzmanowicach jest ugruntowanym, sprawdzonym sposobem na skuteczną naukę angielskiego u dzieci.

  Szkoła językowa Jerzmanowice

  Angielski dla dzieci w Jerzmanowicach, prowadzony według założeń Helen Doron jest muzyką języka, nauczaną poprzez osłuchanie z dźwiękiem w zabawie. Dzięki aplikacjom i grom dzieci mogą łatwo przyswajać i utrwalać poznane słownictwo. Zapisz swoje dziecko już dziś. Prowadzimy zajęcia z angielskiego dla niemowląt od trzeciego/czwartego miesiąca życia, dzieci w wieku przedszkolnym, szkolnym oraz młodzieży do 19 roku życia. Jako lider w branży ESL gwarantujemy szybkie efekty.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem