Angielski dla dzieci i młodzieży Kalisz - Helen Doron

Skontaktuj się z nami

Porozmawiajmy

ul. Prymasa St. Wyszyńskiego 42A, 62-800 Kalisz

  Angielski dla dzieci Kalisz-jaka oferta?

  Szkoła angielskiego dla dzieci w Kaliszu, która spełni wysokie wymagania rodziców i przede wszystkim najmłodszych jest miejscem, w którym poza merytoryczną wiedzą jest moc doskonałej zabawy. Metoda Helen Doron w Kaliszu jest stosowana od wielu lat i dzięki niej już wiele dzieci zaczęło przygodę z nauką angielskiego. Lider w ESL oferuje angielski dla dzieci w Kaliszu z gwarancją skutecznej nauki. Posiadamy wysokiej klasy zaplecze techniczne, nowoczesne narzędzia pracy oraz kadrę, która tworzy magię miejsca.

  Nauka angielskiego aktywnie-jak wybrać metodę?

  Metoda, którą proponujemy powstała trzydzieści lat temu dzięki japońskiemu sposobowi nauki gry na instrumentach. Metoda Suzuki sprawiała, że młodzi wykonawcy grali na instrumentach jeszcze przed poznaniem nut. Angielski, uczony przez utrwalenie słyszalnych dźwięków, aktywizację, pozytywne skojarzenia i zabawę jest doskonale przyswajany przez dzieci w każdym wieku. Uczymy skutecznie najmłodszych już po 3 miesiącu życia i tych prawie dorosłych, mających lat 19.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem