Angielski dla dzieci i młodzieży Kalisz - Helen Doron

604 519 262
ul. Prymasa St. Wyszyńskiego 42A, 62-800 Kalisz

O nas

Nauka angielskiego metodą Helen Doron w Kaliszu.

Nasza Szkoła istnieje w Kaliszu od 2003 r. Uczymy dzieci oraz młodzież w każdym wieku, począwszy od 3-miesięcznych maluszków, a skończywszy na 19-latkach.

Nasza szkoła to również licencjonowana placówka, w której można zdawać egzaminy językowe ESOL stworzone z myślą o dzieciach i młodzieży przez Uniwersytet w Cambridge.

 

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 218 zł Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 20 1140 2017 0000 4602 0512 6059
Oferta Oferta
Obóz językowy w Londynie 8 - 17 lipca 2024

W programie obozu między innymi:
London Bridge, Millenium Bridge, Buckingham Palace, Opactwo Westminsterskie, Domy Parlamentu z Wieżą Zegarową i Big Benem, Trafalgar Square, 10 Downing Street, Tower Bridge, London Eye, Piccadilly Circus, Madame Tussaud, Leicester Square, China Town, Oxford Street, Muzeum Historii Naturalnej, rejs statkiem po Tamizie, przejażdżka czerwonym autobusem piętrowym, dzielnica Greenwich z południkiem „0” i wiele innych...
Szczegóły w sekretariacie Szkoły.

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

30.04.2024 Majówka

Przypominamy, że czwartek 2 maja jest dniem wolnym od zajęć.
Życzymy Wszystkim udanego odpoczynku!

25.03.2024 Przerwa Wielkanocna

Przerwa w naszym Centrum trwa od soboty 30 marca do wtorku 2 kwietnia.
Na zajęcia wracamy w środę 3 kwietnia.

03.03.2024 Kiermasz wielkanocny

Warsztaty 23 marca 2024.
godz. 10 - 11.00 dla dzieci w wieku od 2 - 4 lat.
godz. 11.30 - 12.30 dla dzieci w wieku od 5 - 9 lat.

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Egzaminy Cambridge

Nasze kursy dla nastolatków zgodne są z Europejską Skalą Biegłości Językowej od A2 do B2+ i przygotowują do egzaminów Cambridge. Wielokrotnie naszym uczniom w wieku 13-14 lat udało się zdać egzamin na poziomie matury z języka angielskiego! Nasze lekcje zachęcają do dyskusji i wymiany poglądów. Swobodna komunikacja w języku angielskim jest dla nas zdecydowanie najważniejszym celem nauki języka!

 

 

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

ul. Prymasa St. Wyszyńskiego 42A, 62-800 Kalisz

    Angielski dla dzieci Kalisz-jaka oferta?

    Szkoła angielskiego dla dzieci w Kaliszu, która spełni wysokie wymagania rodziców i przede wszystkim najmłodszych jest miejscem, w którym poza merytoryczną wiedzą jest moc doskonałej zabawy. Metoda Helen Doron w Kaliszu jest stosowana od wielu lat i dzięki niej już wiele dzieci zaczęło przygodę z nauką angielskiego. Jesteśmy lokalnym liderem i oferujemy angielski dla dzieci z gwarancją skutecznej nauki. Posiadamy wysokiej klasy zaplecze techniczne, nowoczesne narzędzia pracy oraz kadrę, która tworzy magię miejsca.

    Nauka angielskiego aktywnie-jak wybrać metodę?

    Metoda, którą proponujemy powstała trzydzieści lat temu dzięki japońskiemu sposobowi nauki gry na instrumentach. Metoda Suzuki sprawiała, że młodzi wykonawcy grali na instrumentach jeszcze przed poznaniem nut. Angielski, uczony przez utrwalenie słyszalnych dźwięków, aktywizację, pozytywne skojarzenia i zabawę jest doskonale przyswajany przez dzieci w każdym wieku. Uczymy skutecznie najmłodszych już po 3 miesiącu życia i tych prawie dorosłych, mających lat 19.