Angielski dla dzieci i młodzieży Kazimierza Wielka - Helen Doron

731 957 777
ul. Kościuszki 1, 28-500 Kazimierza Wielka

O nas

Angielski dla Dzieci Kazimierza Wielka

Uczymy dzieci już od 3. miesiąca życia, oferując zajęcia ogólnorozwojowe w języku angielskim.

Jeśli interesuje Cię angielski dla 3-latka, 4-latka 5-latka lub 6-latka to zapraszamy na kursy prowadzone wyłącznie w języku angielskim.

Angielski dla Nastolatków Kazimierza Wielka

Teen English College zapraszamy na angielski dla nastolatków od 12 do 19 r. życia. Nasze kursy przygotowują do egzaminów Cambridge

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 340 zł
Oferta Oferta
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

09.03.2024 Zapisy trwają!

Zapraszamy do kontaktu, prowadzimy zapisy na rok szkolny 2023 / 2024

Egzaminy Cambridge

Nasze kursy dla nastolatków zgodne są z Europejską Skalą Biegłości Językowej od A2 do B2+ i przygotowują do egzaminów Cambridge. Wielokrotnie uczniowie Helen Doron w wieku 13-14 lat zdawali egzamin na poziomie matury z języka angielskiego! Nasze lekcje zachęcają do aktywnego posługiwania się językiem. Swobodna komunikacja jest dla nas zdecydowanie najważniejszym celem nauki języka anielskiego!

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

ul. Kościuszki 1, 28-500 Kazimierza Wielka

    Szkoła angielskiego dla dzieci w Kazimierzy Wielkiej

    Jeżeli interesuje Cię nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży w Kazimierzy Wielkiej, weź pod uwagę ofertę Helen Doron English. Nasza szkoła jest na rynku edukacji językowej od ponad 35 lat i pozostaje na bieżąco z nowoczesnymi narzędziami do nauki angielskiego. W naszym programie uczenia znajdują się m.in. autorskie podręczniki, platformy multimedialne i zajęcia międzynarodowe. Uczymy dzieci, jak prowadzić swobodną rozmowę po angielsku. Stawiamy na małe grupy językowe i indywidualne podejście do każdego ucznia.

    Wybierz angielski dla dzieci w Kazimierzy Wielkiej

    Szkoła językowa Kazimierza Wielka wyróżnia się przede wszystkim pod kątem sposobu uczenia. Metoda Helen Doron w Kazimierzy Wielkiej opiera się na pozytywnym wzmocnieniu. Prowadzimy zajęcia w sposób ciekawy i angażujący dla poszczególnych grup wiekowych dzieci. Stawiamy na naukę poprzez pobudzanie wszystkich zmysłów, by utrwalać angielski i budować z nim pozytywne skojarzenia. Uczniowie Helen Doron English mają kontakt z drugim językiem nawet 15 razy w tygodniu.