Angielski dla dzieci i młodzieży Kielno - Centrum Helen Doron

731 509 503
Ul. Oliwska 185, 84-208 Kielno

O nas

Zapraszamy do nowo otwartej szkoły języka angielskiego metodą Helen Doron w Kielnie!

Znajdujemy się, po sąsiedzku szkoły podstawowej – w budynku Biblioteki Publicznej w Kielnie

Zajęcia trwają, ale ZAPISY nadal są otwarte. Zadzwoń, porozmawiaj i dowiedz się kiedy Twoje dziecko może rozpocząć naukę razem z nami!

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 270,00 zł Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 56109010980000000148858259
Oferta Oferta
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

22.01.2024 Nasze kursy.

Zapraszamy dzieci w wieku od 4 - 10 lat na zajęcia z j. angielskiego metodą Helen Doron w nadchodzącym II semestrze. W Kielnie prowadzimy zajęcia na kursach: NAT AND FRIENDS, JUMP WITH JOEY, MORE JAMP WITH JOEY, PAUL WARD EXPLORES. Jeśli potrzebujesz więcej informacji zadzwoń!

11.12.2023 Nowe grupy w Bojanie!

Serdecznie zapraszamy dzieci na zajęcia metodą Helen Doron w Szkole Podstawowej w Bojanie, nabór trwa, zapisz się na lekcje pokazową. Zajęcia będą odbywały się w czwartki, odbieramy dzieci ze świetlicy.

21.08.2023 Gdzie nas znaleźć?

Zajęcia odbywają się w budynku Biblioteki Publicznej w Kielnie, w sali na 1 piętrze, tuż obok Szkoły Podstawowej. Odbieramy dzieci ze świetlicy, zapraszamy dzieci z innych szkół, zadzwoń, odwiedź nas i sprawdź czy chcesz się z nami uczyć angielskiego?!

Porozmawiajmy

Ul. Oliwska 185, 84-208 Kielno

 

  Szkoła językowa Kielno – skuteczna nauka języka angielskiego

  Rodzice, których interesuje dobra szkoła angielskiego dla dzieci w Kielnie, powinni rozważyć szkołę Helen Doron. Uczęszczające do niej dzieci i młodzież uczą się języka obcego w łatwy i naturalny sposób – tak samo jak swojego języka ojczystego. Kursy dla dzieci prowadzą wysoce wykwalifikowani specjaliści, którzy w swoim podejściu pedagogicznym stosują pozytywne wzmocnienie. To najlepsi lektorzy w branży, z autentyczną pasją do nauczania języka angielskiego i udowadniający, że nauka języka angielskiego może być prosta i przyjemna. Angielski dla dzieci w Kielnie jest możliwy do nauki także poprzez aplikację. Dzieci i młodzież uczęszczające do szkoły językowej Helen Doron w Kielnie mogą doskonalić swój język angielski nie tylko na zajęciach stacjonarnych, ale również online we własnych domach. Zapewnia to lepsze osłuchanie się z dźwiękami w języku i systematyczną pracę nad poprawną pisownią. Z tego powodu szkoła językowa oferuje swoim podopiecznym autorskie aplikacje dostosowane do wieku. Można pobrać je na telefon lub tablet, a także korzystać z nich poprzez przeglądarkę w komputerze stacjonarnym. Podobnie jak zajęcia w szkole, również aplikacje do nauki bazują na dobrej zabawie.

  Nauka angielskiego metodą Helen Doron Kielno

  Metoda Helen Doron sprawia, że angielski dla młodzieży w Kielnie staje się znacznie przyjemniejszym przedmiotem szkolnym. Innowacyjna metoda nauczania została zastosowana już u 3 milionów dzieci na całym świecie, przynosząc spektakularne efekty. Unikalna i skuteczna metoda Helen Doron polega na nauce języka angielskiego poprzez zabawę. Starannie zaplanowane zajęcia językowe włączają angażujące czynności, takie jak gry, zajęcia muzyczne oraz plastyczne. To sposoby najbardziej sprzyjające zapamiętywaniu informacji. Lekcje są dla uczniów wciągające i bezstresowe. Stymulują ich zaangażowanie oraz kreatywność, dzięki czemu przynoszą najlepsze efekty. W metodzie Helen Doron bardzo duże znaczenie ma również codzienny kontakt z językiem angielskim w grupie rówieśniczej. Wspólnie dzieci i młodzież realizują rozmaite inspirujące zadania, co umożliwia im posługiwanie się językiem angielskim w naturalnych okolicznościach.

  Angielski dla dzieci Kielno – różne grupy wiekowe

  W kwestii takiej jak angielski dla dzieci w Kielnie szkoła Helen Doron wyróżnia się indywidualnym podejściem do każdego ucznia. Umożliwiają to małe grupy zajęciowe, w których bierze udział od 4 do 8 osób o podobnym wieku, poziomie językowym i rozwoju emocjonalnym. Dzięki temu żadne dziecko nie czuje się pominięte ani zestresowane zbyt dużymi wymaganiami wobec siebie. Dynamiczne interakcje pomiędzy rówieśnikami gwarantują szybsze postępy w nauce dzieci. Im wcześniejszy kontakt z językiem angielskim, tym większa swoboda w jego wykorzystywaniu. Z tego powodu na zajęcia z języka angielskiego w Helen Doron można zapisać już 3-miesięczne niemowlę, które może poznawać ten język od najwcześniejszych chwil swojego życia. Takie dziecko może uczyć się języka w szkole Helen Doron aż do ukończenia 19. roku życia.