Angielski dla dzieci i młodzieży Kołobrzeg - Helen Doron

660 906 909
ul. Budowlana 27/4, 78-100 Kołobrzeg

O nas

Centrum Helen Doron English Kołobrzeg powstało panad 10 lat temu, ale od 6 lat dyrektorem jest Monika Wasilewska ale przede wszystkim mama dwójki wspaniałych dzieci, z którymi rozpoczęła swoją przygodę

Oferta Oferta
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

ul. Budowlana 27/4, 78-100 Kołobrzeg

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Kołobrzeg

    Oferta kursów skierowanych do dzieci i młodzieży obejmuje pełen wachlarz zajęć prowadzonych w różnych grupach wiekowych. Szkoła angielskiego dla dzieci w Kołobrzegu daje możliwość nauki języka metodą, która cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. Metoda Helen Doron w Kołobrzegu to specjalnie przygotowana forma edukacji wykorzystująca naturalne zdolności dzieci. W trakcie zajęć w szkołach Helen Doron dzieje się naprawdę dużo. Dzieci tańczą, śpiewają, oglądają krótkie kreskówki w języku angielskim oraz rozwiązują ciekawe zadania.

    Szkoła językowa Kołobrzeg

    Wykorzystywanie metody nauczania zaprojektowanej przez Helen Doron – brytyjską specjalistkę w zakresie językoznawstwa sprawia, że angielski dla dzieci w Kołobrzegu jest chętnie przyswajany. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu. Czas trwania lekcji uzależniony jest od poziomu kursu i grupy wiekowej. Duży nacisk kładzie się na to, by kurs dostosowany był do możliwości rozwojowych młodych ludzi i aby nauka była przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem, Dzięki temu dzieci chętnie uczą się języków obcych.