Angielski dla dzieci i młodzieży Konin - Helen Doron

Skontaktuj się z nami

Porozmawiajmy

ul. Księdza Jerzego Popiełuszki 2, 62-500 Konin

  Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Konin

  Posługiwanie się językiem obcym jest dziś bardzo ważną umiejętnością – zarówno w życiu prywatnym, jak w i w życiu zawodowym. Warto to umiejętności rozwijać od najmłodszych lat. Świetnym sposobem, wypracowanym przez znaną lingwistkę jest metoda Helen Doron w Koninie. Metoda ta skupia się na nauczaniu najmłodszych – dzieci od 3 miesiąca życia. Kursy skonstruowane są w taki sposób, aby małe dzieci skutecznie uczyły się języka rozwijając przy tym inne, ważne kompetencje.

  Szkoła językowa Konin

  Dzieci uwielbiają zabawę. Szkoła angielskiego dla dzieci w Koninie prowadzi zajęcia angażujące młodych ludzi w naukę, ale z uwzględnieniem ich potrzeb. Kursy są więc pełne ciekawych filmów animowanych, wesołych piosenek oraz kolorowych bohaterów. Każdy kolejny poziom to nowe wyzwania, nowe epizody oraz szerszy zakres słownictwa. Angielski dla dzieci w Koninie to świetna przygoda oraz bardzo pozytywne doświadczenia zdobywane podczas nauki języka obcego. Dzieci chętnie uczestniczą w zajęciach.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem