Angielski dla dzieci i młodzieży Kościerzyna - Helen Doron

(58) 686 67 61
505 417 419
ul. Długa 23, 83-400 Kościerzyna

O nas

Nauczyciele Wszyscy lektorzy w naszej szkole są licencjonowanymi nauczycielami metody Helen Doron. Nasi nauczyciele są doświadczonymi pedagogami, którzy kochają pracę z dziećmi. Każdy, kto chce zostać nauczycielem metody Helen Doron przechodzi wielostopniowe

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

16.05.2023 Zapisy 2023/24

Drodzy Rodzice!
od dzisiaj ruszyły 𝐳𝐚𝐩𝐢𝐬𝐲 𝐧𝐚 𝐧𝐨𝐰𝐲 𝐫𝐨𝐤 𝐬𝐳𝐤𝐨𝐥𝐧𝐲 𝟐𝟎𝟐𝟑/𝟐𝟎𝟐𝟒
Przygotowaliśmy oferty dla naszych uczniów na 𝐤𝐨𝐧𝐭𝐲𝐧𝐮𝐚𝐜𝐣𝐞̨ 𝐧𝐚𝐮𝐤𝐢 𝐣𝐞̨𝐳𝐲𝐤𝐚 𝐚𝐧𝐠𝐢𝐞𝐥𝐬𝐤𝐢𝐞𝐠𝐨. Możecie się Państwo spodziewać, w najbliższych dniach ,maila z sekretariatu.

21.04.2023 Majówka 2023

W dniach 1-3 maj
Centrum Helen Doron Kościerzyna
będzie nieczynne.

4 - 5 maj zajęcia wg. planu!

Wszystkim naszym uczniom, oraz ich rodzinom życzymy dużo słońca i udanego wypoczynku na "majówce"🌞

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Porozmawiajmy

ul. Długa 23, 83-400 Kościerzyna

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Kościerzyna

    Nowoczesne aplikacje, stworzone z myślą o dzieciach, które efektywnie mogą uczyć się przez zabawę przynoszą doskonałe efekty. Powtarzanie osłuchanych słówek w atrakcyjnej formie to nauka przez zabawę. Szkoła angielskiego dla dzieci w Kościerzynie gwarantuje skuteczną naukę dla grup wiekowych 0-3 lat, 3-6 lat, 6-12 lat oraz 12-19 lat. Pracujemy z uśmiechem, dźwiękiem i aktywnością. Metoda Helen Doron w Kościerzynie sprawdzi się u dzieci, które ciężko jest zachęcić do tradycyjnych zajęć dodatkowych.

    Szkoła językowa Kościerzyna

    Dla naszych uczniów przygotowujemy zajęcia, pobudzające ich wyobraźnię i rozwijające ich umiejętności. Jako doświadczona szkoła nauki języka angielskiego cechujemy się ogromną efektywnością. Ucząc poprzez gry, aplikacje, motywację do zadań w grupach oraz osłuchanie dźwięków przekazujemy radość i otwartość posługiwania się obcym językiem. Angielski szybko stanie się drugim językiem.