Angielski dla dzieci i młodzieży Kościerzyna - Helen Doron

Skontaktuj się z nami

Porozmawiajmy

ul. Długa 23, 83-400 Kościerzyna

  Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Kościerzyna

  Nowoczesne aplikacje, stworzone z myślą o dzieciach, które efektywnie mogą uczyć się przez zabawę przynoszą doskonałe efekty. Powtarzanie osłuchanych słówek w atrakcyjnej formie to nauka przez zabawę. Szkoła angielskiego dla dzieci w Kościerzynie gwarantuje skuteczną naukę dla grup wiekowych 0-3 lat, 3-6 lat, 6-12 lat oraz 12-19 lat. Pracujemy z uśmiechem, dźwiękiem i aktywnością. Metoda Helen Doron w Kościerzynie sprawdzi się u dzieci, które ciężko jest zachęcić do tradycyjnych zajęć dodatkowych.

  Szkoła językowa Kościerzyna

  Dla naszych uczniów przygotowujemy zajęcia, pobudzające ich wyobraźnię i rozwijające ich umiejętności. Jesteśmy liderem English as a Second Language. Angielski dla dzieci w Kościerzynie cechuje się ogromną efektywnością. Ucząc poprzez gry, aplikacje, motywację do zadań w grupach oraz osłuchanie dźwięków przekazujemy radość i otwartość posługiwania się obcym językiem. Angielski szybko stanie się drugim językiem.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem