Angielski dla dzieci i młodzieży Kowale - Helen Doron

510 897 880
ul. Heliosa 14B/8, 80-180 Kowale

O nas

Światowa, sprawdzona metoda, wysoka jakość prowadzenia lekcji, kursy dopasowane do rozwoju Dzieci i Młodzieży tworzą świetne wyniki, radość z nauki i satysfakcję Rodziców. Do tego uczymy kreatywnego myślenia i dyskusji w języku angielskim. Uczniowie to lubią!

Zapisując do nas swoje dziecko mają Państwo gwarancję realizacji przemyślanej koncepcji metodycznej i konsekwentnej nauki od najmłodszych lat aż do osiągnięcia wybranego poziomu językowego.

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: od 270,00 zł Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 87 1140 2004 0000 3402 8372 9615 mbank
Oferta Oferta
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

03.10.2023 Zacznij naukę języka jak najwcześniej

Dzięki szybkiemu wprowadzeniu drugiego języka do naturalnego środowiska Twojego dziecka, masz pewność, że nauka angielskiego przyjdzie mu z łatwością. Nigdy też się nie dowie, co to wstyd przed głośnym mówieniem po angielsku.

To lekcje w małych grupach rówieśników, gdzie śpiewamy, tańczymy i słuchamy piosenek z aplikacji Helen Doron.

28.09.2023 Zostały ostatnie miejsce

Daj swojemu dziecku szansę na dwujęzyczność. Nasza metoda opiera się na zrozumieniu procesu w jaki sposób dzieci się uczą i czego potrzebują, aby rozwinąć swój potencjał.

12.09.2023 Zapisz dziecko na lekcję próbną

Nauka przez zabawę, dużo ruchu, zaangażowanie, zobacz co robimy by Twoje Dziecko swobodnie mówiło po angielsku. Zapraszamy na lekcję próbną.

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Porozmawiajmy

ul. Heliosa 14B/8, 80-180 Kowale

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Kowale

    Język angielski może stać się dla Twojego dziecka ogromną pasją. Wystarczy, że od najmłodszych lat pozna go jako ciekawą, atrakcyjną, potrzebną na co dzień ofertę edukacyjną. Wybierz angielski dla dzieci w Kowalach, aby zagwarantować dziecku równe szanse na przyszłość. Szkoła angielskiego dla dzieci w Kowalach jest miejscem, w którym uczymy przez zabawę. Dzieci, stosując nowoczesne narzędzia oraz współpracując w grupach osłuchują się z językiem, zapamiętują słowa, frazy i mają szansę osobiście ich użyć podczas kreatywnych zadań.

    Szkoła językowa Kowale

    Grupy podzielone są wiekowo i zgodnie z poziomem umiejętności. Pracujemy z użyciem sprawdzonych technik. Metoda Helen Doron w Kowalach pozwala poznać angielski poprzez zabawę. Na zajęciach dzieci odkrywają pasje, talenty, współpracują i wykonują ciekawe zadania. Lekcje odbywają się przy dźwiękach muzyki i śmiechu. Zapraszamy, jeśli Twoje dziecko mieści się w przedziale od czwartego miesiąca do dziewiętnastego roku życia.