Angielski dla dzieci i młodzieży Kowale - Helen Doron

576 836 886
ul. Heliosa 14/8, 80-180 Kowale

O nas

Szkołę angielskiego w Kowalach założyła Magdalena Gurbowicz – licencjonowana nauczycielka Helen Doron. Razem z Panią Michaliną wprowadzają dzieci i młodzież w świat drugiego języka.

Zapisując do nas swoje dziecko mają Państwo gwarancję realizacji przemyślanej koncepcji metodycznej i konsekwentnej nauki od najmłodszych lat aż do osiągnięcia wybranego poziomu językowego.

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 196,00 zł Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 61 1240 5400 1111 0010 4658 7029

Porozmawiajmy

ul. Heliosa 14/8, 80-180 Kowale

  Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Kowale

  Język angielski może stać się dla Twojego dziecka ogromną pasją. Wystarczy, że od najmłodszych lat pozna go jako ciekawą, atrakcyjną, potrzebną na co dzień ofertę edukacyjną. Wybierz angielski dla dzieci w Kowalach, aby zagwarantować dziecku równe szanse na przyszłość. Szkoła angielskiego dla dzieci w Kowalach jest miejscem, w którym uczymy przez zabawę. Dzieci, stosując nowoczesne narzędzia oraz współpracując w grupach osłuchują się z językiem, zapamiętują słowa, frazy i mają szansę osobiście ich użyć podczas kreatywnych zadań.

  Szkoła językowa Kowale

  Grupy podzielone są wiekowo i zgodnie z poziomem umiejętności. Pracujemy z użyciem sprawdzonych technik. Metoda Helen Doron w Kowalach pozwala poznać angielski poprzez zabawę. Na zajęciach dzieci odkrywają pasje, talenty, współpracują i wykonują ciekawe zadania. Lekcje odbywają się przy dźwiękach muzyki i śmiechu. Zapraszamy, jeśli Twoje dziecko mieści się w przedziale od czwartego miesiąca do dziewiętnastego roku życia.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem