Angielski dla dzieci i młodzieży Kraśnik - Helen Doron

663 563 355
pl. Wolności 3 (I piętro), 23-200 Kraśnik

O nas

Od 3 lat jesteśmy w Kraśniku liderem w dziedzinie edukacji językowej. Nasze lekcje to więcej niż angielski. Young Heroes, Readers are Leaders, Hello World – za pośrednictwem autorskich kampanii uczymy też dzieci współpracy, uświadamiamy im jak ważne jest kreowanie swojego własnego, unikalnego światopoglądu. Chcemy aby nasi uczniowie dostrzegli, jak wielkim i niezbędnym narzędziem jest  język, który otwiera drzwi świata w formie możliwości komunikacji z każdym człowiekiem na Ziemi.

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 195 Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 62 1600 1462 1886 0017 8000 0001 Centrum Języka Angielskiego Adam Mróz
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

14.11.2022 Słuchanie jest ważne

Przypominamy o codziennym słuchaniu nagrań do kursu - słuchamy 2 razy dziennie CODZIENNIE. Nagrania są dostępne w naszej aplikacji Helen Doron Stream.

04.10.2022 Ostatnie wole miejsca w grupach

Pozostały ostatnie wolne miejsca w poszczególnych grupach:
Dla 3-latków czwartki 17:15 (2 miejsca)
Dla 4-latków wtorki 16:00 (1 miejsce)

01.09.2022 Godziny pracy naszego sekretariatu

W czasie roku szkolnego nasz sekretariat jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 14-18

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Porozmawiajmy

pl. Wolności 3 (I piętro), 23-200 Kraśnik

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Kraśnik

    Angielski dla dzieci w Kraśniku jest adresowany do dzieci, które uwielbiają śpiew, muzykę i kreatywny sposób spędzania czasu. Czy zależy Ci na dobrej znajomości angielskiego u Twojego dziecka? Nie czekaj. Zapisz je już dziś. Zapraszamy dzieci w wieku od czwartego miesiąca życia. Najmłodsi mogą osłuchać się z językiem dzięki piosenkom. Dla nieco starszych dzieci powstały postacie, które z uśmiechem wprowadzą je w angielską rzeczywistość. Posiadamy aplikacje mobilne oraz gry, dzięki którym nauka staje się wspaniałą zabawą.

    Szkoła językowa Kraśnik

    Pracujemy z zastosowaniem skutecznych sposobów. Metoda Helen Doron w Kraśniku wyróżnia się skutecznością. Dzieci uczą się poprzez osłuchanie i zapamiętywanie słówek. Dzięki współpracy z rówieśnikami szybko opanowują swobodna konwersację. Nie trzeba czytać i pisać, by efektywnie uczyć się posługiwania angielskim. Nasza szkoła angielskiego dla dzieci w Kraśniku jest miejscem, otwartym na potrzeby najmłodszych oraz młodzieży. Już 3 miliony uczniów dzięki nam uznaje angielski za swój drugi język.