Angielski dla dzieci i młodzieży Kraśnik - Helen Doron

663 563 355
pl. Wolności 3 (I piętro), 23-200 Kraśnik

O nas

Od 4 lat jesteśmy w Kraśniku liderem w dziedzinie edukacji językowej. Nasze lekcje to więcej niż angielski. Young Heroes, Readers are Leaders, Hello World – za pośrednictwem autorskich kampanii uczymy też dzieci współpracy, uświadamiamy im jak ważne jest kreowanie swojego własnego, unikalnego światopoglądu. Chcemy aby nasi uczniowie dostrzegli, jak wielkim i niezbędnym narzędziem jest  język, który otwiera drzwi świata w formie możliwości komunikacji z każdym człowiekiem na Ziemi.

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 220 Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 62 1600 1462 1886 0017 8000 0001 Centrum Języka Angielskiego Adam Mróz
Oferta Oferta
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

03.04.2024 Słuchanie jest ważne

Przypominamy o codziennym słuchaniu nagrań do kursu. 📌 Słuchamy 2 razy dziennie CODZIENNIE🎶🎧
Aby Wasze dziecko aktywnie uczestniczyło w zajęciach i zapamiętało jak najwięcej, słuchanie nagrań 2 x dziennie, codziennie jest koniecznością.

13.03.2024 Przerwa Wielkanocna

Drodzy Uczniowie!
Od 28.03 do 2.04 zaczynamy przerwę świąteczną, wracamy do Was 3 kwietnia 🤗

Życzymy Wam wesołych Świąt Wielkanocnych, mokrego dyngusa oraz mnóstwo wiosennego słońca!☀️

14.02.2024 Wolne miejsca w grupie Jump with Joey

Zapisz swojego siedmiolatka na kurs Jump with Joey i otwórz mu drzwi do świata angielskiego w sposób zabawny i praktyczny!
Podczas kursu dziecko pozna nie tylko przydatne słówka związane z przyborami szkolnymi, owocami czy zwierzętami, ale również nauczy się opisywać ubrania na różne pory roku oraz swoje poranne czynności przed wyjściem do szkoły.

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Porozmawiajmy

pl. Wolności 3 (I piętro), 23-200 Kraśnik

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Kraśnik

    Angielski dla dzieci w Kraśniku jest adresowany do dzieci, które uwielbiają śpiew, muzykę i kreatywny sposób spędzania czasu. Czy zależy Ci na dobrej znajomości angielskiego u Twojego dziecka? Nie czekaj. Zapisz je już dziś. Zapraszamy dzieci w wieku od czwartego miesiąca życia. Najmłodsi mogą osłuchać się z językiem dzięki piosenkom. Dla nieco starszych dzieci powstały postacie, które z uśmiechem wprowadzą je w angielską rzeczywistość. Posiadamy aplikacje mobilne oraz gry, dzięki którym nauka staje się wspaniałą zabawą.

    Szkoła językowa Kraśnik

    Pracujemy z zastosowaniem skutecznych sposobów. Metoda Helen Doron w Kraśniku wyróżnia się skutecznością. Dzieci uczą się poprzez osłuchanie i zapamiętywanie słówek. Dzięki współpracy z rówieśnikami szybko opanowują swobodna konwersację. Nie trzeba czytać i pisać, by efektywnie uczyć się posługiwania angielskim. Nasza szkoła angielskiego dla dzieci w Kraśniku jest miejscem, otwartym na potrzeby najmłodszych oraz młodzieży. Już 3 miliony uczniów dzięki nam uznaje angielski za swój drugi język.