Angielski dla dzieci i młodzieży Kraśnik - Helen Doron

663 563 355
pl. Wolności 3 (I piętro), 23-200 Kraśnik

O nas

Od 3 lat jesteśmy w Kraśniku liderem w dziedzinie edukacji językowej. Nasze lekcje to więcej niż angielski. Young Heroes, Readers are Leaders, Hello World – za pośrednictwem autorskich kampanii uczymy też dzieci współpracy, uświadamiamy im jak ważne jest kreowanie swojego własnego, unikalnego światopoglądu. Chcemy aby nasi uczniowie dostrzegli, jak wielkim i niezbędnym narzędziem jest  język, który otwiera drzwi świata w formie możliwości komunikacji z każdym człowiekiem na Ziemi.

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 200 Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 62 1600 1462 1886 0017 8000 0001 Centrum Języka Angielskiego Adam Mróz
Oferta Oferta
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

23.06.2023 Zapraszamy do podpisywania umów na kolejny rok

Przypominamy naszym obecnym kursantom, iż do końca czerwca można podpisać umowę na kolejny kurs.
Zapraszamy do wizyty w sekretariacie i dopełnia wszystkich formalności.

22.06.2023 Zakończenie roku szkolnego

Zgodnie z naszym kalendarzem pracy
22 czerwca odbędą się ostatnie zajęcia .

🌞Życzymy wszystkim dużo słońca i odpoczynku!

07.05.2023 Słuchanie jest ważne

Przypominamy o codziennym słuchaniu nagrań do kursu. 📌 Słuchamy 2 razy dziennie CODZIENNIE🎶🎧
Aby Wasze dziecko aktywnie uczestniczyło w zajęciach i zapamiętało jak najwięcej, słuchanie nagrań 2 x dziennie, codziennie jest koniecznością.

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Porozmawiajmy

pl. Wolności 3 (I piętro), 23-200 Kraśnik

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Kraśnik

    Angielski dla dzieci w Kraśniku jest adresowany do dzieci, które uwielbiają śpiew, muzykę i kreatywny sposób spędzania czasu. Czy zależy Ci na dobrej znajomości angielskiego u Twojego dziecka? Nie czekaj. Zapisz je już dziś. Zapraszamy dzieci w wieku od czwartego miesiąca życia. Najmłodsi mogą osłuchać się z językiem dzięki piosenkom. Dla nieco starszych dzieci powstały postacie, które z uśmiechem wprowadzą je w angielską rzeczywistość. Posiadamy aplikacje mobilne oraz gry, dzięki którym nauka staje się wspaniałą zabawą.

    Szkoła językowa Kraśnik

    Pracujemy z zastosowaniem skutecznych sposobów. Metoda Helen Doron w Kraśniku wyróżnia się skutecznością. Dzieci uczą się poprzez osłuchanie i zapamiętywanie słówek. Dzięki współpracy z rówieśnikami szybko opanowują swobodna konwersację. Nie trzeba czytać i pisać, by efektywnie uczyć się posługiwania angielskim. Nasza szkoła angielskiego dla dzieci w Kraśniku jest miejscem, otwartym na potrzeby najmłodszych oraz młodzieży. Już 3 miliony uczniów dzięki nam uznaje angielski za swój drugi język.