Angielski dla dzieci i młodzieży Krosno - Helen Doron

Skontaktuj się z nami

Porozmawiajmy

ul. Emilii Plater 8, 38-400 Krosno

  Nasz zespół

  Nauka angielskiego dla dzieci Krosno

  Kursy językowe dla dzieci mogą być prawdziwą przygodą. Metoda Helen Doron w Koninie to zajęcia skierowane do dzieci w różnym wieku. Wyjątkowym elementem tych kursów jest możliwość rozpoczęcia nauki bardzo wcześnie – już od 3 miesiąca życia. Dzięki specjalnie przygotowanemu programowi nauczania maluszki słuchają języka angielskiego, oglądają kolorowe obrazki i uczą się elementów języka migowego. Okazuje się, że naukę języka obcego najlepiej rozpocząć na bardzo wczesnym etapie życia.

  Szkoła językowa Krosno

  Szkoła angielskiego dla dzieci w Krośnie charakteryzuje się dużą różnorodnością jeśli chodzi o wybór poziomu nauczania. Dzieci i młodzież mogą wybierać spośród wielu kursów przygotowanych specjalnie dla nich. Drugim charakterystycznym elementem jest przyjazne środowisko zachęcające do nauki. Angielski dla dzieci w Krośnie nie kojarzy się z przykrym obowiązkiem – wręcz przeciwnie dzieci chętnie uczestniczą w zajęciach. W szkole nie ma systemu oceniania, ani konieczności uczenia się słów na pamięć.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem