Angielski dla dzieci i młodzieży Krosno - Helen Doron

691 202 200
ul. Emilii Plater 8, 38-400 Krosno

O nas

Centrum Helen Doron English działa w Krośnie blisko 20 lat. Od 2021 roku dyrektorką szkoły jest Monika Grzesik, która 15 lat mieszkała i zdobywała doświadczenie zawodowe w Anglii.

Centrum Nowoczesnej Edukacji to przyjazne i kreatywne miejsce, gdzie każdy uczeń jest wyjątkowy i traktowany indywidualnie. Dzieci są zawsze na pierwszym miejscu. Prowadzimy zajęcia dla dzieci i młodzieży od 3. miesiąca życia do 19. roku życia na 14 poziomach nauczania.

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 240 zł Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 48 1050 1458 1000 0097 4401 1058
Oferta Oferta
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

11.04.2024 Majówka!

Przypominamy, że w dniach od 1do 3 maja nie ma zajęć.

08.04.2024 Egzaminy Cambridge!

W tym roku 27 kwietnia nasi uczniowie zdają Egzamin Cambridge. Życzymy powodzenia w zdobyciu międzynarodowego certyfikatu. Trzymamy za WAS kciuki!!!

01.04.2024 Słuchasz? ...perfect!

Wiosenna pogoda zachęca do spacerów, dlatego możemy akrywnie wykorzystać czas i słuchać nagrań z kursów nie tylko w domu, ale także na świeżym powietrzu. Słuchaj 2x dziennie... codziennie!

Egzaminy Cambridge

Cambridge English Qualifications dla najmłodszych to seria motywujących testów sprawdzających umiejętności językowe. W naszej szkole uczniowie mogą przygotowywać się do testów Cambridge English dla najmłodszych oraz egzaminów dla szkół wraz z egzaminami dla młodzieży.

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

 

ul. Emilii Plater 8, 38-400 Krosno

    Nauka angielskiego dla dzieci Krosno

    Kursy językowe dla dzieci mogą być prawdziwą przygodą. Metoda Helen Doron w Krośnie to zajęcia skierowane do dzieci w różnym wieku. Wyjątkowym elementem tych kursów jest możliwość rozpoczęcia nauki bardzo wcześnie – już od 3 miesiąca życia. Dzięki specjalnie przygotowanemu programowi nauczania maluszki słuchają języka angielskiego, oglądają kolorowe obrazki i uczą się elementów języka migowego. Okazuje się, że naukę języka obcego najlepiej rozpocząć na bardzo wczesnym etapie życia.

    Szkoła językowa Krosno

    Szkoła angielskiego dla dzieci w Krośnie charakteryzuje się dużą różnorodnością jeśli chodzi o wybór poziomu nauczania. Dzieci i młodzież mogą wybierać spośród wielu kursów przygotowanych specjalnie dla nich. Drugim charakterystycznym elementem jest przyjazne środowisko zachęcające do nauki. Angielski dla dzieci w Krośnie nie kojarzy się z przykrym obowiązkiem – wręcz przeciwnie dzieci chętnie uczestniczą w zajęciach. W szkole nie ma systemu oceniania, ani konieczności uczenia się słów na pamięć.