Angielski dla dzieci Krotoszyn - Centrum Helen Doron

Porozmawiajmy

ul. Kobylińska 4A, 63-700 Krotoszyn

  Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Krotoszyn

  Szkoła angielskiego dla dzieci w Krotoszynie to wachlarz ciekawych kursów skierowanych do uczniów w wieku od 3 miesięcy do 19 lat. Najmłodsze dzieci podczas zajęć uczestniczą w różnych ciekawych aktywnościach jednocześnie słuchając języka angielskiego. Z myślą o komforcie małych uczniów, rodzice biorą udział w zajęciach z najmłodszymi dodatkowo wspomagając aktywność maluszków. Kursy dla młodzieży to liczne konwersacje oraz przygotowania do testów językowych.

  Szkoła językowa Krotoszyn

  Angielski dla dzieci w Krotoszynie to zajęcia odbywające się raz w tygodniu w grupach liczących od 4 do 8 osób. Kameralne zespoły sprawiają, że nauczyciele mogą poświęcić uwagę każdemu uczniowi. Metoda Helen Doron w Krotoszynie charakteryzuje się wysoką skutecznością w nauczaniu języka angielskiego z dużą dbałością o bezpieczeństwo i dobre samopoczucie uczniów. Nauczyciele szkół Helen Doron uczestniczą w specjalistycznych kursach przygotowujących do odpowiedniej organizacji zajęć.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem