Angielski dla dzieci i młodzieży Krzeszowice - Helen Doron

Skontaktuj się z nami

Porozmawiajmy

  Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Krzeszowice

  Z dbałością o efektywną i przyjemną naukę angielskiego dla dzieci najmłodszych oraz dla prawie dorosłych przygotowaliśmy wyjątkowy program zajęć, które zachwycą nawet niechętnych do poszerzania wiedzy. Metoda Helen Doron w Krzeszowicach jest wdrażana już u dzieci czteromiesięcznych. W grupie 0-2 lata zajęcia odbywają się poprzez rozwój umiejętności motorycznych w połączeniu z osłuchaniem słownictwa. Im szybciej, tym mniejsze bariery językowe będą dotyczyły Twoje dziecko.

  Szkoła językowa Krzeszowice

  Angielski dla dzieci w Krzeszowicach to zajęcia pełne pozytywnej energii, dźwięków i radości. Interakcje w grupie oraz utrwalenie zasłyszanych słów stanowią podstawę zapamiętywania. Naszą skuteczność potwierdza 3 miliony uczniów, chętnie korzystających z autorskich, nowoczesnych narzędzi wspomagających naukę: aplikacji i gier. Nasza szkoła angielskiego w Krzeszowicach jest liderem ESL oraz posiada wykształconą, pełną pasji kadrę. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem