Angielski dla dzieci i młodzieży Krzeszowice - Helen Doron

575 998 910
ul. Trzebińska 52, 32-065 Krzeszowice

O nas

Helen Doron – szkoła językowa w Krzeszowicach to miejsce, które powstało z pasji wynikającej z pracy z dziećmi i młodzieżą.

Jako jedyni Krzeszowicach, oferujemy naukę angielskiego dla rocznego dziecka, 2-latka, 3-latka, 4-latka lub 5-latka, oraz dla dzieci w wieku szkolnym!

Jeżeli chcesz, aby Twoje dziecko uwielbiało naukę angielskiego, chętnie chodziło na zajęcia, z czasem płynnie mówiło po angielsku i świetnie radziło sobie na testach i egzaminach – zapraszamy na zajęcia do nas!

 

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 330 zł. Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 22 1240 4230 1111 0010 8756 2940
Oferta Oferta
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

28.03.2024 Pizza Party!

Serdecznie zapraszamy na naszą ulubioną imprezę😍-
Pizza Spanie i Śniadanie! 🍕😴🥪
Ruszamy 19 kwietnia(piątek) o godzinie 19:00
👉Co trzeba zabrać?
Piżamę, śpiwór, karimatę, poduszkę, szczoteczkę i pastę do zębów.
➡️Koszt: 45 zł/os
➡️wiek 6+
➡️Zapisy w sekretariacie szkoły.😊
👉Ilość miejsc ograniczona!!☺️

07.03.2024 Dzień Kobiet 💐

Jak co roku u nas Dzień Kobiet trwa cały tydzień.

Piękne kwiaty dla naszych pięknych Pań 🥰😍😍
🌹💐🌷🌹💐🌷🌹💐🌷🌹💐🌷

08.02.2024 Tłusty Czwartek!

Życzymy Wam aby każdy dzień był tak słodki jak Tłusty Czwartek 😝🍩❤️

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Porozmawiajmy

 

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Krzeszowice

    Z dbałością o efektywną i przyjemną naukę angielskiego dla dzieci najmłodszych oraz dla prawie dorosłych przygotowaliśmy wyjątkowy program zajęć, które zachwycą nawet niechętnych do poszerzania wiedzy. Metoda Helen Doron w Krzeszowicach jest wdrażana już u dzieci czteromiesięcznych. W grupie 0-2 lata zajęcia odbywają się poprzez rozwój umiejętności motorycznych w połączeniu z osłuchaniem słownictwa. Im szybciej, tym mniejsze bariery językowe będą dotyczyły Twoje dziecko.

    Szkoła językowa Krzeszowice

    Angielski dla dzieci w Krzeszowicach to zajęcia pełne pozytywnej energii, dźwięków i radości. Interakcje w grupie oraz utrwalenie zasłyszanych słów stanowią podstawę zapamiętywania. Naszą skuteczność potwierdza 3 miliony uczniów, chętnie korzystających z autorskich, nowoczesnych narzędzi wspomagających naukę: aplikacji i gier. Nasza szkoła angielskiego w Krzeszowicach jest miejscowym liderem oraz posiada wykształconą, pełną pasji kadrę. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.